Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod Šimi » 19 kvě. 2005, 14:06

dick píše:Ja tam jednou odbocil z dálnice jen pro filtry, když jsem se vracel z Prahy a :shock: kolik jsem ujel, než jsem tam dorazil. Jinak je to neosobni klasika, takže tam tak koupit jen co znám a když nechcu poradit. Taky tenhle typ nemusím.


Rady se tam nedočkáš. Ty baby tomu vůbec nerozumí. Kamarádi mi tam vybírali tabák k narozkám. Ty nevěděli vůbec o těch tabácích co mají vůbec nic. Naštěstí se jim výběr moc povedl -MB DTw roll cake. Myslím si, že trafika, která má tolik dýmkových výrobků, by měla snad aspoň nějak poučit obsluhu.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod dick » 19 kvě. 2005, 14:13

V tom Shopping parku v Ostrave byla aspon snaha. Ale taky tomu nehovely. Ted otevrel pan Taraba prodejnu v Hlucine. Tam se pani velice snazi, ale to by musela sama zacit :smoke1:.
Ony ty male prodejny tabaku ( dymek) stejne zijou vetsinou z cigaret a z novin ( i v Ostrave na Porubskych mostech nebo u Cerna louky).
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Re: Samá Praha

Příspěvekod Fénix » 19 kvě. 2005, 14:27

Robur Dobyvatel píše:Kua jak to čtu od začatku do koňca je to tudyk sama Praha (no abysem nekecal tak s paru čestnymi vyjimkami). Němatě tam cosyk aji pro nas venkovany z Ostravy?
Ja znam v Ostravě enem dvě trafiky, kaj se da kupiť dobre kuřivo: naproti černe louky a v Realni ulici. Piter kaj to je ten Fenyx?

vaš dymkař navratilec ostravak RD


Chvíli mi to trvalo, než jsem si dovodil, že se nemluví o mně :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 19 kvě. 2005, 16:03

dick píše:V tom Shopping parku v Ostrave byla aspon snaha. Ale taky tomu nehovely. Ted otevrel pan Taraba prodejnu v Hlucine. Tam se pani velice snazi, ale to by musela sama zacit :smoke1:.
Ony ty male prodejny tabaku ( dymek) stejne zijou vetsinou z cigaret a z novin ( i v Ostrave na Porubskych mostech nebo u Cerna louky).


Ono je nás dýmkařů poměrně málo, jaksi.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod piter » 19 kvě. 2005, 17:24

Robur Dobyvatel píše:
což o to, to ja bysem se stal rad členem klubu, enem nevim, jaxe to robi.


uplne jednoduse - pozadej Fenixe o clentsvi a on to zvazi :) zadne ritualy nemame, podminkou je jen vrely vztah k dymkareni, temto strankam a osobam s peti hvezdickama :lol:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod piter » 19 kvě. 2005, 17:27

tak uz si clenem jak vidim . . . . . gratuluju a vitam v klubu :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod dick » 20 kvě. 2005, 05:15

2Robur Dobyvatel : Toš vitaj :D
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Re: Samá Praha

Příspěvekod bigdragon » 20 kvě. 2005, 05:30

Šimi píše:
piter píše:At uz si clenem klubu at muzem zalozit jeste s Dickem (a dalsimi pridavsimi se lidmi) severomoravskou bunku :-)


A nechcete se přidat ke STŘEDOMORAVSKÉ a změnit název na MORAVSKÁ. Stejně sme všeci chachaři z Moravy.


Jenom technická né, že bych byl proti masovému kouření nebo (nedej bože) proti ostravákům :D (potažmo brňákům) ale čím větší území buňka pokryje tím hůř se budeme scházet :( a navíc bychom nemohli dělat mezibuněčné (fůůj hrozný slovo) přebory :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Robur » 20 kvě. 2005, 14:36

Díky za milé přivítání,

když jsem jako kluk četl Rychlé šípy tak jsem moc toužil být členem nějakého klubu, a vida, na stará kolena se mi to splnilo :wink: :puffy:
Uživatelský avatar
Robur
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 927
Věk: 59
Registrován: 17 kvě. 2005, 09:23
Bydliště: ostrava

Příspěvekod Milan Zabloudil » 20 kvě. 2005, 15:18

Sakra co ti bránilo být členem nějakého klubu :wink: , mohl jsi být pionýr, svazák atd... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod bromden » 20 kvě. 2005, 15:38

Milan Zabloudil píše:Sakra co ti bránilo být členem nějakého klubu :wink: , mohl jsi být pionýr, svazák atd... :lol: :lol: :lol:

Však kdo nebyl... já byl jiskra, pionýr, ale na SSM jsem to už nějak nestihl dotáhnout... v září 1989 našeho pionýra zrušili (nesbírání sběru, hraní fotbalu namísto účasti na CChP a naši vedoucí vyhodili ze SSM - následné špatné dopady v kádrovém profilu se taky už nekonaly...)
:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Grandpapa » 21 kvě. 2005, 11:43

No to já jsem to dotáhl pouze na jiskřičku do pionýra jsem nikdy nebyl přijat pro nedělnický původ a tudíž jsem nebyl připraven k budování a obraně vlasti - dnes bych na to asi měl být hrdý, ale jako 10- letej kluk jsem si připadal jako vyvrhel, hlavně když jsem musel pochodovat v nuceně povinných májových průvodech s hvězdou na kapse košile a až na konci abych nedělal ostudu.
Uživatelský avatar
Grandpapa
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 64
Věk: 70
Registrován: 22 lis. 2004, 22:23
Bydliště: Žihle

Příspěvekod Dalibor » 28 čer. 2005, 16:28

zatial toho veža porovnávať nemôžem. Po návšteve trafiky Mediapress v nákupnom centre Polus City v Bratislave som bol sklamaný: Výber či už tabak, fajky nič moc a naviac sú uložené vo vytríne za pultom tak, že na ne ani pomaly nedovidíte. Prišlo mi to ako návšteva bežnej trafiky či skôr stanku s novinami, časopismi poprípade tam, šete rozumejú slovám jedny sparty. Porovnávam uroveň tejto trafiky s trafikou Valmont Brno v areály nákupného centra Olympia. Kto tam bol viem o čom hovorím. Obsluha vie čo predáva aq naviac trafika je rozdelená na dve časti prvá pre tých čo chcú noviny a jedny sparty a druhá časť fajky,tabaky, dutniky a všetko čo k tomu treba, prípadne aj rada pre začiatočníka
Dalibor
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 212
Registrován: 03 čer. 2005, 17:19
Bydliště: Myjava SR

Příspěvekod Morten.W » 28 čer. 2005, 17:19

4Dalibor. To mas pravdu. Na slovensku poriadna trafika na fajky, tabaky a pomocky k nim asi hadam ani nenajdes. Najlepsi vyber tabakov mas asi na Obchodnej vo dvore ako sa vchadza do Film Cafe, s fajkami je to tam o nieco horsie. Maju tam len zopar Big Beniek. Inak v tom Brne Olympii sme sa stavili s chalanmi ked sme isli na sutaz. Je to uplne ina liga, dokonca by som povedal, ze uplne iny sport :)
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod bigdragon » 28 čer. 2005, 17:50

tak jsem minulý týden navštívil firemní prodejnu (či jak se tomu říká) BPK v Proseči zeptal jsem se jestli by mi neprodali naustek na krakonošovku (chybí mi na porcelánce po dědovi) pán mi řekl, že to neprodávají a, že jsou tři druhy až nakonec sundal jeden naustek a dal mi ho zadarmo. Pocítil jsem silný pocit dlužníka a zeptal jsem se jestli by mi alespoň něco neprodali, no ochota sice nic moc, ale pán se zeptal co by to mělo být řekl jsem zkušeně "bentka" image_id: 720 a dodal "half nebo něco podobnýho" pán zašel do regálu a vytáhl dýmku tak jsem ji prohlíd nebyla nadvrtaná tak jsem řekl, že beru u počítače mi byla sdělena cena 308 Kč no teď mě chytla lakota a tak jsem požádal jestě o biliárdku image_id: 719 opět jsem byl zaveden k regálu pán ji vytáhl zase nebyla nadvrtaná tak jsem ji koupil. Celková cena 647 Kč víc jsem neměl v drobných a pán neměl nazpátek. Zeptal jsem se na možnost exkurze, ale bylo mi řečeno, že si to majitel nepřeje. No poznal jsem, že už obtěžuji dlouho a tak jsem odešel. Při bližším prozkoumání jsem sice objevil na dýmkách drobné nedostatky např. nesymetrie naustku u biliardky ve spojení s troubelí a u bentky v místě kde se strká do pusy, z biliardky se odlupuje nějaká průhledná povrchová úprava, ale kouří se z nich dobře tak co bych chtěl, že jo (zvlášť za tu cenu) :D Jo obě jsou filtrovky. Bentka je na BC10 a biliardka na MB NF
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků