Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod Wardenek » 16 čer. 2014, 12:12

Uživatelský avatar
Wardenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 190
Věk: 40
Registrován: 07 led. 2014, 12:43
Bydliště: Praha

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod Alter Egon » 20 čer. 2014, 14:20

Jo Baker Street je zavřenej, okolo Sherlocka jsem dneska šel a je normálně otevřenej.
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod Bukinist » 23 čer. 2014, 12:11

Potvrzuji, dnes jsem si v sherlockovi prohlížel dýmky, slušný výběr jako vždycky (mají tam také basovky i pár nových buldočků z proseče). Stejně tak solidní nabídka tabáků jako dosud...
Uživatelský avatar
Bukinist
Účet zrušen
 
Příspěvky: 718
Věk: 42
Registrován: 09 dub. 2012, 15:23
Bydliště: Praha 10 - Vršovice

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod Bob76 » 25 čer. 2014, 07:30

Pánové potřeboval byl doporučit solidní obchod v Ostravě,nějaký rozumný výběr tabáků a dýmek,díky.
Tak jsem našel toto http://www.mostex.cz/obchody/stanislaw- ... op-ostrava
Ještě někde jinde?
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod Jtt » 25 čer. 2014, 17:05

Ani nic jiného nehledej. Přímo v tom odkaze máš nalinkovaný obchod na Reální v centru. Sortiment tam je slušný, obsluha znalá (alespoň ta slečna, tuším Zuzka). Ještě mají velkosklad na Ruské ulici. Klikni si na odkaz. Tam najdeš takřka vše. Pokud tam bude vedoucí pan Celuch, tak si i pokecáš, je to dýmkař (ale ber ho z rezervou). Ale pozor je tam otvíračka jenom do 15:00.

Ještě má v Ostravě několik prodejen Valmont. Osobně jsem byl pouze v shopingparku na Rudné. Je to taková lepší trafika.
http://www.valmont.cz/prodejny/moravsko ... j/ostrava/
Jtt
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1001
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2006, 13:32
Bydliště: Ostrava

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod lako » 29 čer. 2014, 21:49

Tak ja byl vcera v Kutne Hore v obchode Dymky vino doutniky.Je to sice mala prodejna,ale vseho dost.Z tabaku klasika Petersonon,Dunhill,SG atd.Dymky take ok,a to Peterson,Krska,Jirsa,Michal Novak a plno dalsich vyrobcu.Mam tam uz vyhlidlou dymku az tam pojedu priste.Tedy pokud uz nebude prodana.Hodnoceni 1*. :ok: :smoke1:
Uživatelský avatar
lako
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1998
Věk: 35
Registrován: 23 bře. 2013, 09:16
Bydliště: Vysehnevice

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod košma » 30 čer. 2014, 10:11

Bob76 píše:Pánové potřeboval byl doporučit solidní obchod v Ostravě,nějaký rozumný výběr tabáků a dýmek,díky.
Tak jsem našel toto.............
Ještě někde jinde?


Taky ti můžu potvrdit že netřeba hledat jiný obchod. Nakupuji tam často je velice slušně zásobený. Co se týče obsluhy tak ta slečna je opravdu hodně příjemná a má dobré znalosti o prodáváném sortimentu občas ji střídá starší pán a ten je také dobrý.
Velkosklad na ruské je zásobený asi ještě lépe ale obsluha ( když jsem tam zašel byly tam dvě postarší paní v teplácích) je dost špatná byly to spíše "pracovnice skladu" než prodavačky. Pana vedoucího jsem tam neměl štěstí potkat ale známý který na Ruské pravidelně nakupuje mi potvrdil že ten je ve svém oboru věci znalý.
Uživatelský avatar
košma
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 579
Věk: 50
Registrován: 19 říj. 2011, 14:54
Bydliště: Václavovice

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod jcp » 30 čer. 2014, 15:11

lako píše:Tak ja byl vcera v Kutne Hore v obchode Dymky vino doutniky.Je to sice mala prodejna,ale vseho dost.

JJ, moc fajn krámek, nedávno jsem tam byl taky .. a obsluha je plně v obraze, dobře jsem si tam i pokecal :ok:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod lako » 30 čer. 2014, 17:14

Jjjjjj.Take jsem si tam pokecal a vykouril ctvrt kotliku UF :smoke1: :smoke1:
Uživatelský avatar
lako
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1998
Věk: 35
Registrován: 23 bře. 2013, 09:16
Bydliště: Vysehnevice

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod RottenFox » 04 črc. 2014, 23:40

U nás ve Stříbře na náměstí nově otevřeli trafiku. Dřív tam byl takový starý pán, teď tam to provozují pán a paní kolem padesátky.
Co tam měli vyjma cigaret, etc. po otevření - 6 paklíků Tillbury - 3 žlutý (vanilka?), tři višně. To tam leží furt. :) Dva pytle uhlíkovejch filtrů, jsou tam pořád, taky nic pro mě. Dvě nezajímavý prosečky, ty už jsou fuč, místo nich jedna nezajímavá, jedna pěkná, kterou jsem si kdysi koupil přes net a propálil.
Pak nějaký doutníky, levný strojovky i trochu lepší.
Minulej tejden jsem si řekl o CPTéčka a čističe. Dneska jsem tam pro ně byl, maj to od Gajdoše, kterej mi to přiveze zadarmo a bez přirážky, tak ale jsou mi sympatičtí, tak jsem nakoupil.
Ve vitríně přibyla fajfka, taky od Gajdoše, ražba BB a ňáká cifra. Kresba nic moc, ale dobře vrtaná a krásnej tvar. :) Cena 310 Kč. Docela se mi líbila a po dlouhý době jsem držel v ruce fungl fajfku. :) Mít ty tři kila nazbyt, tak jsem si jí asi odnesl. :puffy:
Jinak teda fajn krám, ale bohužel do dýmky nic a i když mi to rádi objednají, pořád mám levnější varianty... Ale vstřícnost potěšila. :)
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod burdadom » 11 črc. 2014, 20:15

Dnes a zítra jsem v Mnichově. V Huber Pfeifen mají akci dýmek Stanwell - 2 dýmky za 100€ jinak samostatně sleva 20-30€ tj. za 55-65€... Jo kdyby byly prachy.
Tak hlásím kdyby náhodou jel někdo kolem. Parádní dýmky... :wink:
Uživatelský avatar
burdadom
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 265
Věk: 33
Registrován: 15 dub. 2012, 20:55
Bydliště: Čelákovice

Výroční tabáky

Příspěvekod Gibon » 30 zář. 2014, 11:46

Ahoj lide, :smoke5:

byl jsem na dovolené ve Frýdku-Místku a ejhle v TWP na T.G.Masaryka měli na 15 druhů výročních tabáků různých roků. Peterson, KK a jiný. Vřele doporučuji se tam mrknout.
G :puffy:
Gibon
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 zář. 2014, 11:41

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod RottenFox » 11 říj. 2014, 14:39

Dnes se mi poštěstila velmi velmi příjemná návštěva v Plzeňském Ráji Kuřáků. :puffy:
Šel jsem tam jen očumovat fajfky a tabáky (mam tam vyhlídlou jednu pěknou Jirsovku, třeba se mnou jednou odejde :wink: ) a koupit si pár cigarill (Petersoní Irish Whiskey :yum: ).
No a jak jsem vzadu očumoval, tak si tam nějaký sympatický kolega vybíral Jirsovku. Po chvíli jsme se dali do řeči a probrali tu naší zálibu kol dokola, až se mi pak manželka venku smála, že myslela, že mě ta prodavačka vyhodí, jak jsem tam vyprávěl a hlučel. :D Pozval jsem ho na naše úžasné kamarádské fórum, které prý trochu zná, tak snad se tu i zaregistruje a přispěje k diskuzi. :ok:
Každopádně takovýhle pěkný rozhovor s někým, kdo má též dýmkařské zalíbení opravdu potěší. :puffy:
Uživatelský avatar
RottenFox
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4335
Věk: 34
Registrován: 10 čer. 2012, 10:24
Bydliště: Pohraničí Západních Čech

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod lako » 11 říj. 2014, 16:36

Jjjj.To vdy potesi
Uživatelský avatar
lako
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1998
Věk: 35
Registrován: 23 bře. 2013, 09:16
Bydliště: Vysehnevice

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod Moriarti » 12 říj. 2014, 18:44

Tak konečně se mi povedlo zaregistrovat, ač tu trochu tápu, no snad mi odpustíte přehmaty. Chtěl jsem poděkovat za prima popovídání v Ráji kuřáků. Musíme to zopakovat))) Koupil jsem si ten Mc. Baren - Old rark fired a zrovna si ho tu vychutnávám. :puffy: , střídám ho občas s tím NAVY flake, vlatně ten flake mi poslední dobou nějak vyhovuje nejvíc :smile: . Mám z těchto stránek velmi velmi dobrý pocit, přesně takovou skupinu lidí jsem hledal. Moc Vás všechny zdravím.Příjemný večer a díky :joy:
Moriarti
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 13
Věk: 46
Registrován: 12 říj. 2014, 11:10
Bydliště: Hořovice

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků