Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

Žádné - jen sedím, zkoumám chutě tabáku a relaxuji
14
14%
Jen sedavé vyžadující běžné soustředění - čtení, sledování filmu nebo klábosení s přáteli, max. sečení zahrady na traktoru
36
35%
Kromě výše uvedeného i lehce pohybové nevyžadující soustředění, např. procházka se psem
20
19%
Lehce pohybové nebo sedavé vyžadující velké soustředění - jízda autem, práce v dílně apod.
22
21%
Cokoli, dýmka je mou součástí
11
11%
 
Celkem hlasů : 103

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

26 kvě. 2016, 12:06

Postupem času jsem se nějak naučil držet dýmky v hubě, takže kromě kopání zákopů a sekání/vození dřeva a podobnejch náročnejch činností, jsem schopnej kouřit při ledasčem. Nejlíp se mi bezruč kouří malý rovný dýmky nebo potom visáky od basy. Případně BPKZ klubovej buldoček, ten se taky drží až překvapivě dobře. Pro venkovní aktivity navíc potřebuju víčko, když ho zapomenu, tak kolikrát radši ani nezapálím.
V zásadě ale mám dvojí nastavení dýmání - sedací, s hezčíma dýmkama a "složitějšíma" tabákama, takže se můžu všemu plně věnovat a vychutnávat. A pak pobíhací/pracovní nastavení, spíš s jednoduššíma tabákama (hlavně co se týká hoření) a dýmkama otloukánkama.

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

26 kvě. 2016, 14:35

Asi najviac zložité, čo som skúsil, bolo rýľovať záhradu :mryellow: .

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

26 kvě. 2016, 14:47

Jako pracovní dýmky se mi osvědčili právě kukuřičky

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

26 kvě. 2016, 20:16

Zaškrtnul jsem v anketě druhou možnost, četba, pokec s přáteli, pití piva apod. jsou činnosti, které mi při kouření dýmky vyhovují. Sice s dýmkou mohu přejít z bodu A do bodu B, ale takové kouření mi nepřináší požitek, a tak ho nevyhledávám, ale beru jen jako nutnost. A do dalšího levelu - kouření dýmky při řízení - ani nedorostu, jelikož v autě nekouřím.

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

26 kvě. 2016, 20:24

Rovněž jsem volil druhou možnost. Nejraději mám ale první, na druhou stranu i ta procházka (klidná, pohodová, někde v přírodě), mi není cizí. Ale něco zásadnějšího už by mne rušilo.

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

26 kvě. 2016, 20:35

U mě čtvrtá možnost.Dělám v podstatě všechno,u čeho mi fajfka nevypadne z huby,nebo si ji z ní šikovně nevyrazím.Ale vybírám si lehčí dýmky s menší hlavičkou,abych si nevylomil už tak dost chatrný zuby.

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

27 kvě. 2016, 09:38

Já si nejlépe vychutnám dýmku při procházce,když jdu sám.Doma mám zákaz,hospoda není zlá,ale u nás v Turnove již kromě putik majitelé rozhodli,že předejdou schválení protikuřáckého zákonu a udělali z hospod co jsem chodil nekuřácké.Tak mi zbývají jen ty procházky a cesta pěšky do práce.Mám to 3km. tak to na pul dýmky dá. :smoke3:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

27 kvě. 2016, 11:14

Rog píše:Asi najviac zložité, čo som skúsil, bolo rýľovať záhradu :mryellow: .

Škoda, že nevím co to znamená. :think:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

27 kvě. 2016, 11:37

Používať rýľ (rýč) https://www.google.sk/search?q=r%C3%BD%C4%BE&biw=970&bih=470&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiRzu7Eh_rMAhXH1xQKHSYZBuMQsAQIKw za účelom prekyprenie pody, ktorú plánujem (respektive plánuje moja mama :lol: ). Malopoľnohospodársky využívať.

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

27 kvě. 2016, 11:51

"Rotavátor, krhla, kýbel, regál, vidly, hrable, rýľ."

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

27 kvě. 2016, 12:06

:ok:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

29 kvě. 2016, 09:29

mrcos píše:V zásadě ale mám dvojí nastavení dýmání - sedací, s hezčíma dýmkama a "složitějšíma" tabákama, takže se můžu všemu plně věnovat a vychutnávat. A pak pobíhací/pracovní nastavení, spíš s jednoduššíma tabákama (hlavně co se týká hoření) a dýmkama otloukánkama.

:idea: tak tohle nastavení má něco do sebe, asi se k němu časem také dopracuji, pokud všechny své dýmky mezitím nerozbiju výpadem z huby :smoke5: :mryellow: !

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

01 čer. 2016, 13:20

"Na pochod jablko, k posezení fajfka..."
Samvěd Křepelka (Tolkien - Pán prstenů)

Právě to poslouchám v autě a je to trochu k tématu :D :puffy: ...

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

01 čer. 2016, 14:46

:ok: :ok: :ok: To je parádní :)

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

01 čer. 2016, 14:52

Jo, Tolkien zjevně věděl, o čem píše - a muselo to být nějakého tabáku, který při svém psaní vykouřil :D :smoke5: .
Odeslat odpověď