Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

Žádné - jen sedím, zkoumám chutě tabáku a relaxuji
14
14%
Jen sedavé vyžadující běžné soustředění - čtení, sledování filmu nebo klábosení s přáteli, max. sečení zahrady na traktoru
36
35%
Kromě výše uvedeného i lehce pohybové nevyžadující soustředění, např. procházka se psem
20
19%
Lehce pohybové nebo sedavé vyžadující velké soustředění - jízda autem, práce v dílně apod.
22
21%
Cokoli, dýmka je mou součástí
11
11%
 
Celkem hlasů : 103

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

24 srp. 2019, 07:51

Mám 40g tobolku, už skoro prázdnou, nebylo to vůbec špatný. Spíš pro lidi co rádi Burley.

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

28 srp. 2019, 07:40

Jsem to tenkrát smíchal s něčím (?) :think: a nebylo to špatný, vykouřil sem to :smoke1:
A nohy ve vodě byla nutnost, byl tenkrát hic Cecilko. :wink:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

03 zář. 2019, 15:39

Zajímavý vlákno. Sice jsem zaškrtl druhé odspoda, protože s fajfkou v hubě jezdím nejen autem ale i s parní lokomotivou (což je trochu náročnější než kroutění lívancem a mačkání spojky ) dokonce jsem párkrát s fajkou v hubě i tancoval na bále - a to nejen anglický valčík a slowfox. Dokonce i polku. Směs polek. Ale zase úplně všechno s fajfkou v hubě přece jenom neumím a nezvládám. Třeba jídlo :plaster:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

10 zář. 2019, 15:19

Yetenek píše:S nohama ve vodě jsem si dýmku ještě neužíval... :ok:

Koupel v sedací vaně s knihou, fajfkou a pivkem je víc než 100% relax. :smoke5:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

11 zář. 2019, 09:57

No, taky ve vaně rád relaxuju. Já vlastně odpočívám po celém dni až kolem půlnoci ve vaně. Má to ale jeden velikej háček, já se začnu relaxovat, ve vaně se natáhnu a uvelebím a do minuty spím :palm: Vzbudí mě až ve dvě ráno, někdy v půl třetí vystydlá voda a tak se přesunu do postele.

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

11 zář. 2019, 18:33

Míro, koukám, že když spíš, ani chleba nejíš. :smoke5:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

12 zář. 2019, 07:51

To já se najím než se jdu koupat. Abych v tý vaně neumřel hlady :mryellow: Dokonce mě napadla i taková blbina, abych tam neusnul, že jsem si tam vzal nějaký kukuřičný lupínky - to jako že je budu chroustat, přitom se cachtat no a udržím se tak v bdělosti. Prdlajs. Usnul jsem jak špalek i s lupínkama. :roll:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

12 zář. 2019, 12:08

Takže pozdě v noci (nebo lépe časně ráno) jsi ze sebe sprchoval kukuřičnou kaši... :mryellow:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

12 zář. 2019, 12:28

Naštěstí ne, já je na sebe ani do vody nevysypal :joy:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

13 zář. 2019, 00:38

Hmmmm, a já už se těšil na vynález " Blacksmith´s tortillas" :wink: :mryellow:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

13 zář. 2019, 07:33

Myslím že v tomhletom vynálezu mě skoro jistě předběhl již za rakouska český génius Jára da Cimrman, jen tomu říkal nějak jinak, hezčej česky, nanejvýš německy či maďarsky :mryellow:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

13 zář. 2019, 17:27

nejdřív ebonitová tyč a teď tohle ..... zas mám kafe v klávesnici :rofl:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

13 zář. 2019, 23:07

kovářskej píše:Myslím že v tomhletom vynálezu mě skoro jistě předběhl již za rakouska český génius Jára da Cimrman, jen tomu říkal nějak jinak, hezčej česky, nanejvýš německy či maďarsky :mryellow:

...močené tlučené Bádcimr kukuplackoš... :mryellow: ..teď, teď zrovna tu byl, Cimrmane, musel jste ho potkat na schodech :mryellow:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

13 led. 2020, 07:20

Zaškrtnul jsem čtyřku, ale spojil bych jí i s trojkou. Každé ráno v 7 hodin vyjíždím s dodávkou na okruh Stráž - Chrastava - Proseč a zpět. K tomu si nacpávám dýmku s větším kotlíkem, na cca 2 h s jednou přestávkou, kdy musím zapalovat znovu, kvůli vykládce. Na parkovišti za Ještědem dokuřuji a čistím, je to můj takový denní rituálek...To mě pak vystačí na celý den, pokud nejdu někam na pivko, pak nacpávám druhou dýmku "menšího kalibru", neb venku je stále ještě zima... :smoke5: A v sobotu a v neděli se jde se psem, mám borderkolii, na dlouhou vycházku, při které si také bafnu, aby se mi lépe šlapalo a hlavně relaxovalo... :ok:

Re: Jaké aktivity jste schopni dělat při kouření dýmky?

15 led. 2020, 15:14

Dal jsem čtyřku, ale pak sem si vzpomněl, že mi na chatě žuchnul obr dub (cca 10 metrů od dřevníku :mryellow: ) a sem ho zpracoval s fajfkou v hubě, ale dolejšek sem štípal klínama a palicí a to nešlo ani s bentkou... jednak sem měl při úderu (vší silou) palicí do klínu tendenci fajfku překousnout/zlomit si zub a druhak sem si vyhazoval obsah faje na oděv, obličej a tak, taky s dechem drobet problém. Ale jinak řídit, účtovat, hrát na kytaru, basu, pijáno, vyvolávat fotky, koupat se ve vaně (to je lábuš, ale mám to zakázaný), truhlařit, sekat trávu, ovládat křoviňák... Vše v pohodě..... Jo vlastně ještě k muzice - sem si vzpomněl, že mi to kazí mou kariéru hospodskýho foukačkáře -to moc dohromady nejde, stejně tak trumpteta se moc s fajfkou nesnese :-D
Odeslat odpověď