Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Psychologie kuřáka dýmky

08 zář. 2016, 14:49

Přesně tak, zapálit si dýmku večer, to je odměna za celý den, který ať už byl jakýkoli, tak s dýmkou končí dobře.

Re: Psychologie kuřáka dýmky

16 zář. 2016, 11:45

Pan Werich měl krásné přísloví " čas trávený na rybách se do života nepočítá" a já jenom doufám, že to platí i o dýmce.
Ve stresu dýmku nepoužívám, mám s tím špatné zkušenosti, pořád přemýšlím nad problémem a na dýmku zapomínám.
Má to pak neblahý vliv na spotřebu zápalek a spálený jazyk.
Pokud si však zapálím dýmku v klidu, věnuji se ji a při tom přemýšlím o pěkných věcech, najednou zjišťuji, že dýmka je
dokouřena a času uběhlo tolik, že ho mít na soutěži, dosahoval bych předních příček. :smoke6:
Podle mne dýmka přenáší svého uživatele do jiné dimenze ( časoprostorové ), ze které vystoupí jako odpočatý, rozvážný člověk,
který nechápavě okolo sebe hledí, co že se to za tu dobu, co byl mimo, zase událo. :mrgreen:

Re: Psychologie kuřáka dýmky

16 zář. 2016, 12:08

Jj s tím stresem, spotřebou sirek a jazykem to mám stejně. Když jsem ve stresu, jdu raděj na kolo nebo na procházku. Dýmku si dám v klidu večer. V poslední době jsem si k dýmce pořídil dvě zajímavá příslušenství: sluchátka k telefonu (abych k ní mohl poslouchat rádio) a petrolejovou lampu (abych se na balkóně v té tmě nebál). Když době nacpu, moc nefouká atd. a vůbec je správná konstelace hvězd, dokážu si dýmku ohromně užít. Jindy to tak třeba není, protože fouká, spálím si jazyk, dýmka mi pořád zhasíná, ale to zná asi každý.

Re: Psychologie kuřáka dýmky

17 zář. 2016, 06:36

Dle mého názoru se dýmka kouří nejlépe pokud se kouří pouze dýmka. :smoke2: Nepřemejšlet kouřit a....... :smoke3:

Re: Psychologie kuřáka dýmky

17 zář. 2016, 07:21

muf píše: Nepřemejšlet kouřit a....... :smoke3:

na všechno ostatní se vysr.t :wink:

Re: Psychologie kuřáka dýmky

17 zář. 2016, 23:03

Na všetko sa vy***ť dá aj bez fajky, ale s ňou mi to ide neporovnateľne jednoduchšie :smoke5:

Re: Psychologie kuřáka dýmky

21 říj. 2016, 21:12

klasik51 píše:na všechno ostatní se vysr.t :wink:

Zaujímavé je že toto u mňa dosť často pri dýmke platí doslovne :D

Re: Psychologie kuřáka dýmky

22 říj. 2016, 10:26

Už staří Číňané znali souvislost mezi plícemi a tlustým střevem. :D

Re: Psychologie kuřáka dýmky

22 říj. 2016, 12:38

:offtopic1: Muzeme so domluvit s Ministerstvm zdravotnictvi (i kdyz tohle je spis na vnitro) na uprave parte na tabakovych vyrobcich = "kuraci se vyprazdnuji predcasne" :twisted:

Re: Psychologie kuřáka dýmky

22 říj. 2016, 13:05

Kuřák dýmky musí být odvážný. Platilo to odedávna, kdy často za svou vášeň riskoval i krk. Ale teď odvahu potřebuje i při nákupu tabákových výrobků se strašidelnými fotografiemi miminek s cigaretou, různých nemocí apod.

Re: Psychologie kuřáka dýmky

22 říj. 2016, 13:33

Už jsou ty přiblblé obrázky i na dýmkových tabácích ?

Re: Psychologie kuřáka dýmky

22 říj. 2016, 14:05

Dikybohu jeste ne :pray: Zatim jenom klasicky parte. Beru dost tabaku z Nemecka a tam se ta sragora da vetsinou krasne sundat

Re: Psychologie kuřáka dýmky

22 říj. 2016, 20:01

Ja tie tabaky väčšinou presypem do nejakej dózy. Krabičky rozdávam.

Re: Psychologie kuřáka dýmky

22 říj. 2016, 20:05

jetam píše::offtopic1: Muzeme so domluvit s Ministerstvm zdravotnictvi (i kdyz tohle je spis na vnitro) na uprave parte na tabakovych vyrobcich = "kuraci se vyprazdnuji predcasne" :twisted:

Radšej nie, lebo sú schopný previesť to do grafickej podoby :mryellow:

Re: Psychologie kuřáka dýmky

23 říj. 2016, 10:31

ok, to nemuzeme riskovat :mryellow: :clamp:
Odeslat odpověď