Kuřácké kluby

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod Cmunda » 26 zář. 2017, 12:58

Máš pravdu Tome. A nejzábavnější na tom je, že kdyby se udělal slepý test vícero druhů piv, tak tahle haněná se umístí na předních místech :mrgreen:
Uživatelský avatar
Cmunda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1244
Věk: 45
Registrován: 18 črc. 2012, 08:57
Bydliště: Znojmo

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod basa333 » 26 zář. 2017, 13:38

o tom jsem zcela přesvědčen. já momentálně ujíždím na černém strongu od lidla. 7% alkoholu v plechovce, nádhera. nebo když mají v akci festbier, to mi také šmakuje. a staropramen 12 si dám klidně s chutí také, mně je to v podstatě šumák, nejsem vybíravý a na piva už vůbec ne. pro mě je pivo jako pivo, jen mně moc nejede desítka, no ale kdyby jiné nebylo... :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod jetam » 26 zář. 2017, 14:19

Tohle je moje oblibeny pivo:

https://bottlesandstories.cz/bruichladd ... oCuYTw_wcB

BTW, nezajdeme nekdy zasmrdet do nakyho klubu, at tady furt jenom OT nekrafame?
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod Balu103 » 26 zář. 2017, 15:13

:arrow: jetam
Ja som za.
Zatiaľ viem ale len o jednom záchrannom mieste na Flore, kde maju zateplenú vyhrievanú zahrádku otvorenú dlho. Tanková plzeň aj tankové G.
Zišlo by sa aj aktualizovať Pražskú turistiku a urobiť nejaký prehľad záchranných miest a možností ako sa tam dostať a ďalších dôležitých detailov.
Uživatelský avatar
Balu103
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 48
Registrován: 03 čer. 2016, 12:46
Bydliště: Praha 2 - Vinohrady

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod Domek » 26 zář. 2017, 15:46

Hergot, Baso, s tebou je sranda! :smoke1:
Uživatelský avatar
Domek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 299
Věk: 46
Registrován: 11 úno. 2015, 17:25
Bydliště: Praha

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod jetam » 26 zář. 2017, 15:55

Balu103 píše::arrow: jetam
Ja som za.
Zatiaľ viem ale len o jednom záchrannom mieste na Flore, kde maju zateplenú vyhrievanú zahrádku otvorenú dlho. Tanková plzeň aj tankové G.
Zišlo by sa aj aktualizovať Pražskú turistiku a urobiť nejaký prehľad záchranných miest a možností ako sa tam dostať a ďalších dôležitých detailov.


Hele ta Deminka funguje a Knoflik na Andelu ocividne taky. Presunuti do Prazske "azylove" turistiky dava sysel.
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod Balu103 » 26 zář. 2017, 20:01

To znamená že by sme mali preskúmať všetky
Uživatelský avatar
Balu103
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 48
Registrován: 03 čer. 2016, 12:46
Bydliště: Praha 2 - Vinohrady

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod Copatej » 26 zář. 2017, 23:53

basa333 píše:...jen mně moc nejede desítka, no ale kdyby jiné nebylo... :wink:


Někdy spolu pojedeme na exkurzi po D1 z Blavy do Prahy a zastavíme se speciálně u pumpy na 111 km (Pávov) u Jihlavy u nejmenované pumpy na jídlo a pivo :D ...mám pocit, že změníš své priority za předpokladu, co Ti obsluha "zlehka pošeptá do ucha" :rofl: ...možná už víš... :lol:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod basa333 » 27 zář. 2017, 10:26

tak tady si zrovna nevzpomínám, ale vzpomínám na nepřekonatelný chodovar, před kterým nás místní varovali a který byl zcela neporazitelný :lol:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod littlebull » 27 zář. 2017, 16:51

100 lidí, 100 chutí :D ... Chodovar je rozhodně v lepším nadprůměru a to i lahvovej, čepovanej je samozřejmě lepší. Do plechovek se dává to nejhorší, co se sládkovi povedlo, spíš nepovedlo. Plech totiž zkurví i to nejlepší pivo.
Kvůli Staropramenu jsem změnil po letech dovolenkovej kemp, a asi jsem nebyl sám, letos tam bylo prázdno, myslím Annin II - U mě dobrý.
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod pitrson » 27 zář. 2017, 19:45

To (zrejme nejen) Basinovi nevysvetlis. On ma pivo za takovou tu alkoholickou kapalinu s penou a rozlisuje u nej jen alkohoovou vydatnost.. :plaster: :twisted:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod kovářskej » 27 zář. 2017, 21:43

Pítrs - éto ťažoloje dělo... když většina piv na krámu a v hospodách jsou ojropiva. Teda spíš bych to nazval uniformníma ojrosra.kama Kamarád už se natolik naštval, že se to nedá pít co maj u nich v okolí ( gambrinus, starouše, popovickej patok, krušovice a kutnohorský slzy) že si pivo vaří doma sám. Já nejsu žádnej extra pivař, znám jen dva druhy piva - chutná a nechutná a to jeho mi chutná stejně jako třeba Kácovský Hubert, havlbrodský Rebel nebo Postřižinské.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod pitrson » 28 zář. 2017, 11:45

Prene, je spousta piv s charakterem. Jen zrovna ten Staropramen opravdu nejde obhajit. Co s nim hosi udelali, to se neda. To uz davno neni ani europivo. Europivo je aspon vodicka bez tela, ktera neurazi a na zizen se v pohode da. Starous se proste neda :smoke4: Momentalne je jediny prazsky pitelny pivo (a navic vice nez velmi dobre pitelny) to uneticky (Unetice jiste prominou, ze jsem je priclenil k Praze) :smoke5: :ok: Prazske minipivovary nepocitam, tak se neco zajimavyho najde temer vzdy :puffy:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod Breer » 28 zář. 2017, 12:49

a tiež tak skurvili Stellu A., odkedy ju robia v Staroprameni, to už sa tiež nedá nazvať pivom :roll:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Kuřácké kluby

Příspěvekod basa333 » 28 zář. 2017, 14:21

pitrson píše:To (zrejme nejen) Basinovi nevysvetlis. On ma pivo za takovou tu alkoholickou kapalinu s penou a rozlisuje u nej jen alkohoovou vydatnost.. :plaster: :twisted:


prostě nejsem vybíravý, to je vše. opravdu na pochutnání jsou pro mě německá svrchně kvašená piva, která se tu víceméně nevaří, případně třeba silná piva od bernarda, no a ten zbytek je mi vcelku jedno, to máš pravdu. hlavně z toho nedělám vědu, když mám opravdu chuť na pivo, tak nejdu mudrovat, jestli je to pivo nebo není a vypiju to, co mají :wink: . při mé spotřebě to nehraje roli.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků