Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Kuřácké kluby

26 zář. 2017, 12:58

Máš pravdu Tome. A nejzábavnější na tom je, že kdyby se udělal slepý test vícero druhů piv, tak tahle haněná se umístí na předních místech :mrgreen:

Re: Kuřácké kluby

26 zář. 2017, 13:38

o tom jsem zcela přesvědčen. já momentálně ujíždím na černém strongu od lidla. 7% alkoholu v plechovce, nádhera. nebo když mají v akci festbier, to mi také šmakuje. a staropramen 12 si dám klidně s chutí také, mně je to v podstatě šumák, nejsem vybíravý a na piva už vůbec ne. pro mě je pivo jako pivo, jen mně moc nejede desítka, no ale kdyby jiné nebylo... :wink:

Re: Kuřácké kluby

26 zář. 2017, 14:19

Tohle je moje oblibeny pivo:

https://bottlesandstories.cz/bruichladd ... oCuYTw_wcB

BTW, nezajdeme nekdy zasmrdet do nakyho klubu, at tady furt jenom OT nekrafame?

Re: Kuřácké kluby

26 zář. 2017, 15:13

:arrow: jetam
Ja som za.
Zatiaľ viem ale len o jednom záchrannom mieste na Flore, kde maju zateplenú vyhrievanú zahrádku otvorenú dlho. Tanková plzeň aj tankové G.
Zišlo by sa aj aktualizovať Pražskú turistiku a urobiť nejaký prehľad záchranných miest a možností ako sa tam dostať a ďalších dôležitých detailov.

Re: Kuřácké kluby

26 zář. 2017, 15:46

Hergot, Baso, s tebou je sranda! :smoke1:

Re: Kuřácké kluby

26 zář. 2017, 15:55

Balu103 píše::arrow: jetam
Ja som za.
Zatiaľ viem ale len o jednom záchrannom mieste na Flore, kde maju zateplenú vyhrievanú zahrádku otvorenú dlho. Tanková plzeň aj tankové G.
Zišlo by sa aj aktualizovať Pražskú turistiku a urobiť nejaký prehľad záchranných miest a možností ako sa tam dostať a ďalších dôležitých detailov.


Hele ta Deminka funguje a Knoflik na Andelu ocividne taky. Presunuti do Prazske "azylove" turistiky dava sysel.

Re: Kuřácké kluby

26 zář. 2017, 20:01

To znamená že by sme mali preskúmať všetky

Re: Kuřácké kluby

26 zář. 2017, 23:53

basa333 píše:...jen mně moc nejede desítka, no ale kdyby jiné nebylo... :wink:


Někdy spolu pojedeme na exkurzi po D1 z Blavy do Prahy a zastavíme se speciálně u pumpy na 111 km (Pávov) u Jihlavy u nejmenované pumpy na jídlo a pivo :D ...mám pocit, že změníš své priority za předpokladu, co Ti obsluha "zlehka pošeptá do ucha" :rofl: ...možná už víš... :lol:

Re: Kuřácké kluby

27 zář. 2017, 10:26

tak tady si zrovna nevzpomínám, ale vzpomínám na nepřekonatelný chodovar, před kterým nás místní varovali a který byl zcela neporazitelný :lol:

Re: Kuřácké kluby

27 zář. 2017, 16:51

100 lidí, 100 chutí :D ... Chodovar je rozhodně v lepším nadprůměru a to i lahvovej, čepovanej je samozřejmě lepší. Do plechovek se dává to nejhorší, co se sládkovi povedlo, spíš nepovedlo. Plech totiž zkurví i to nejlepší pivo.
Kvůli Staropramenu jsem změnil po letech dovolenkovej kemp, a asi jsem nebyl sám, letos tam bylo prázdno, myslím Annin II - U mě dobrý.

Re: Kuřácké kluby

27 zář. 2017, 19:45

To (zrejme nejen) Basinovi nevysvetlis. On ma pivo za takovou tu alkoholickou kapalinu s penou a rozlisuje u nej jen alkohoovou vydatnost.. :plaster: :twisted:

Re: Kuřácké kluby

27 zář. 2017, 21:43

Pítrs - éto ťažoloje dělo... když většina piv na krámu a v hospodách jsou ojropiva. Teda spíš bych to nazval uniformníma ojrosra.kama Kamarád už se natolik naštval, že se to nedá pít co maj u nich v okolí ( gambrinus, starouše, popovickej patok, krušovice a kutnohorský slzy) že si pivo vaří doma sám. Já nejsu žádnej extra pivař, znám jen dva druhy piva - chutná a nechutná a to jeho mi chutná stejně jako třeba Kácovský Hubert, havlbrodský Rebel nebo Postřižinské.

Re: Kuřácké kluby

28 zář. 2017, 11:45

Prene, je spousta piv s charakterem. Jen zrovna ten Staropramen opravdu nejde obhajit. Co s nim hosi udelali, to se neda. To uz davno neni ani europivo. Europivo je aspon vodicka bez tela, ktera neurazi a na zizen se v pohode da. Starous se proste neda :smoke4: Momentalne je jediny prazsky pitelny pivo (a navic vice nez velmi dobre pitelny) to uneticky (Unetice jiste prominou, ze jsem je priclenil k Praze) :smoke5: :ok: Prazske minipivovary nepocitam, tak se neco zajimavyho najde temer vzdy :puffy:

Re: Kuřácké kluby

28 zář. 2017, 12:49

a tiež tak skurvili Stellu A., odkedy ju robia v Staroprameni, to už sa tiež nedá nazvať pivom :roll:

Re: Kuřácké kluby

28 zář. 2017, 14:21

pitrson píše:To (zrejme nejen) Basinovi nevysvetlis. On ma pivo za takovou tu alkoholickou kapalinu s penou a rozlisuje u nej jen alkohoovou vydatnost.. :plaster: :twisted:


prostě nejsem vybíravý, to je vše. opravdu na pochutnání jsou pro mě německá svrchně kvašená piva, která se tu víceméně nevaří, případně třeba silná piva od bernarda, no a ten zbytek je mi vcelku jedno, to máš pravdu. hlavně z toho nedělám vědu, když mám opravdu chuť na pivo, tak nejdu mudrovat, jestli je to pivo nebo není a vypiju to, co mají :wink: . při mé spotřebě to nehraje roli.
Odeslat odpověď