K soutěžnímu kouření

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod Milos Cerman » 04 bře. 2005, 20:37

Ty, co kouřej na jednu sirku, choděj na soutěže. Na to já mám ale dost času.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod GtW » 06 bře. 2005, 19:24

Souteze jsou spis spolecenska zalezitost... ja vzdy odpadnu mezi prvnima, kourik maximalne tak hodinku... ale clovek potka spoustu zajimavych lidi;-) takze zadny strach a smele do toho;-)
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

Příspěvekod LUBO » 07 bře. 2005, 07:43

tiez si myslim, ze tie sutaze su hlavne o stretnuti sa fajkarov a pripadne o nazbierani novych informacii. ked clovek este k tomu vie, tak to neskodi. tuto sobotu som trochu sutazil s mojim kamaratom, navazili sme mojou malou vahou, co vazi na stotiny gramu 3 gramy tabaku a islo sa. prefajcil ma, urobil 1hodinu 45minut a tomu, ze to dnes dokaze, prispela posledna sutaz v brne grand prix, kde sme prisli na to, ako to treba spravne fajcit. navyse nikomu neskodi, ked vie, ako sa da dlho fajcit, tie navyky sa potom dostavaju aj do fajkarovho bezneho fajcenia a pomaha mu to dlhsie fajcit rovnake mnozstvo tabaku.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Šimi » 07 bře. 2005, 15:10

A nechceš se podělit o to, na co jste na té soutěži přišli? Myslím že nebudu sám, koho by to zajímalo.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

SIMI:

Příspěvekod LUBO » 07 bře. 2005, 15:41

SIMI:
no, to skor treba vidiet a pozorovat tych, co to dokazu. ide o to, ze pouzivaju velmi casto dusatko, pricom pri kazdom potiahnuti najprv kratko vyfuknu a potom potiahnu. ked som prvykrat videl, ako drasticky idu dusatkom do fajky, myslel som si, ze sa mi snad zda, ako keby varechou silno v hrnci zamiesali. ale funguje to a ma to zmysel. tazko to vsetko vysvetlovat, treba to vidiet. ked som si po sutazi v brne zosumarizoval tieto fakty a skusil som doma sutazne fajcit tri gramy toho tabaku, ktory som si doniesol ako pozornost zo sutaze, tak som s dodatocnym pripalenim na 2x urobil 2hod 45 min, co bolo prave vdaka tym novym poznatkom. aj ked to bolo s pripalenim, cize na sutazi by som mal slabsi cas, tak ma to uspokojilo, lebo som dokazal dlho fajcit tie tri gramy. predtym sa mi to nedarilo. vela ovsem zalezi aj od tabaku.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Re: SIMI:

Příspěvekod Simon » 07 bře. 2005, 15:45

LUBO píše:SIMI:
no, to skor treba vidiet a pozorovat tych, co to dokazu. ide o to, ze pouzivaju velmi casto dusatko, pricom pri kazdom potiahnuti najprv kratko vyfuknu a potom potiahnu. ked som prvykrat videl, ako drasticky idu dusatkom do fajky, myslel som si, ze sa mi snad zda, ako keby varechou silno v hrnci zamiesali. ale funguje to a ma to zmysel. tazko to vsetko vysvetlovat, treba to vidiet. ked som si po sutazi v brne zosumarizoval tieto fakty a skusil som doma sutazne fajcit tri gramy toho tabaku, ktory som si doniesol ako pozornost zo sutaze, tak som s dodatocnym pripalenim na 2x urobil 2hod 45 min, co bolo prave vdaka tym novym poznatkom. aj ked to bolo s pripalenim, cize na sutazi by som mal slabsi cas, tak ma to uspokojilo, lebo som dokazal dlho fajcit tie tri gramy. predtym sa mi to nedarilo. vela ovsem zalezi aj od tabaku.


kratce vyfouknot pred kazdym potahnutim nebo jen kdyz chces behem tahani udusat?
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod LUBO » 07 bře. 2005, 16:04

hlavne v druhej polovici vzdy kratko a jemne fuknu do fajky, cim podvihnu uhlik. dusatko sa neskor pouziva podla mna pri kazdom potiahnuti. alebo aspon takmer pri kazdom. zavisi to od toho, v akom stave sa uhlik nachadza.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod piter » 07 bře. 2005, 16:05

LUBO píše:hlavne v druhej polovici vzdy kratko a jemne fuknu do fajky, cim podvihnu uhlik. dusatko sa neskor pouziva podla mna pri kazdom potiahnuti. alebo aspon takmer pri kazdom. zavisi to od toho, v akom stave sa uhlik nachadza.


tak nejak
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Simon » 07 bře. 2005, 16:07

LUBO píše:hlavne v druhej polovici vzdy kratko a jemne fuknu do fajky, cim podvihnu uhlik. dusatko sa neskor pouziva podla mna pri kazdom potiahnuti. alebo aspon takmer pri kazdom. zavisi to od toho, v akom stave sa uhlik nachadza.


diky .... jdu nacpat erinmore :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Simon » 07 bře. 2005, 19:19

mmch jeste k dusani, jakym smerem kdo dusate? ve smeru nacpani tabaku, proti smeru nacpani tabaku nebo obema smery?
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod tuton » 07 bře. 2005, 19:29

Simon píše:mmch jeste k dusani, jakym smerem kdo dusate? ve smeru nacpani tabaku, proti smeru nacpani tabaku nebo obema smery?


Tak ted jsi mi dal. Jdu premejslet, jestli vubec cpu tabak nejakym smerem ;-)

I kdyz, smysl "otaceni" asi spise podvedome dodrzuju...

Vlastne jooo, cpu dolu a dusam taky dolu :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod dix » 07 bře. 2005, 19:47

Simon píše:
LUBO píše:hlavne v druhej polovici vzdy kratko a jemne fuknu do fajky, cim podvihnu uhlik. dusatko sa neskor pouziva podla mna pri kazdom potiahnuti. alebo aspon takmer pri kazdom. zavisi to od toho, v akom stave sa uhlik nachadza.


diky .... jdu nacpat erinmore :)


kua...tohle mi nedelej.Trha ma otvorit si poslednu pixlu.A tu mam pripravenu
na privitanie jari/kerej sije a ne a ne sa dostavit, u nas zima jak v rusku/
Inak k veci...v celku by ma zaujimal erinmore plug...
No jak tak kukam som nejak off topic...sorry :idea:
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Taurendil » 16 bře. 2005, 23:36

dix píše:
Simon píše:
LUBO píše:hlavne v druhej polovici vzdy kratko a jemne fuknu do fajky, cim podvihnu uhlik. dusatko sa neskor pouziva podla mna pri kazdom potiahnuti. alebo aspon takmer pri kazdom. zavisi to od toho, v akom stave sa uhlik nachadza.


diky .... jdu nacpat erinmore :)


kua...tohle mi nedelej.Trha ma otvorit si poslednu pixlu.A tu mam pripravenu
na privitanie jari/kerej sije a ne a ne sa dostavit, u nas zima jak v rusku/
Inak k veci...v celku by ma zaujimal erinmore plug...
No jak tak kukam som nejak off topic...sorry :idea:


Myslim, ze po dnesnom dni mozes zacat pomaly Erina otvarat... :lol:
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Michal Hubacz » 17 bře. 2005, 06:23

GtW píše:Souteze jsou spis spolecenska zalezitost... ja vzdy odpadnu mezi prvnima, kourik maximalne tak hodinku... ale clovek potka spoustu zajimavych lidi;-) takze zadny strach a smele do toho;-)


No mezi nami - rozhodne nevypadavas mezi prvnima...byl jsem toho svedkem.:))
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Michal Hubacz » 17 bře. 2005, 06:26

Simon píše:mmch jeste k dusani, jakym smerem kdo dusate? ve smeru nacpani tabaku, proti smeru nacpani tabaku nebo obema smery?


Co to je dusátko..?:))
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Další

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků