Vodní dýmka

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod Pistacik » 30 led. 2008, 08:56

beda píše:Hodně čajoven má vodnice.

To síce áno, ale zaregistroval som tu na fóre poznámky o tom, že v niektorých čajovniach majú s klasickou dýmku problém.
Fénix píše:kousek od I.P.Pavlova ( v Lublaňské ? ) je kuřácká čajovna (ve smyslu i MIMO vodnice, což jsi asi sháněl)

Áno, presne to som zháňal. Vďaka za tip.
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Dotaz

Příspěvekod jonny » 12 kvě. 2008, 10:06

Měl bych dotaz,jak dlouho vydrží tabák do vodní dýmky.Otevřený a nepoužitý.Je nějaká doba spotřeby?Na tabáku jsem to nikde nenašel.Díky za odpověd.
Uživatelský avatar
jonny
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 13
Věk: 46
Registrován: 30 zář. 2006, 14:41
Bydliště: jičín

Příspěvekod ttygr » 12 kvě. 2008, 14:15

přijde na to, je samozřejmě lepší ho vzduchotěsně uzavřít, to vydrží dlouho, otevřený a větraný bude do týdne znehodnocený (nakhla), zabalený v původním obale (otevřený) vydrží o něco dýl, ale nedělal bych si velký iluze... malej většinou vykouřim než se začne kazit, ale přeci jenom já mám spotřebu čtvrtkilovýho balení na měsíc...
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Příspěvekod Soulfish » 13 kvě. 2008, 20:58

heh...kolik jich za den vykouris?
Uživatelský avatar
Soulfish
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 204
Věk: 37
Registrován: 10 kvě. 2008, 11:00
Bydliště: Moravský Krumlov/Brno

Příspěvekod ttygr » 15 kvě. 2008, 11:35

prijde na to, nekdy zadnou (hodne vyjimecny stav), nekdy osm... no v prumeru 2-5 denně
zrovna včera sem kupoval 3 ctvrtkilovy pasovany nakhly ještě za 350,- od pondělka už prej budou za 400,- ale pořád dobrý 3 za cenu dvou:-)
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Re: Dotaz

Příspěvekod baronstrasil » 15 zář. 2008, 11:32

jonny píše:Měl bych dotaz,jak dlouho vydrží tabák do vodní dýmky.Otevřený a nepoužitý.Je nějaká doba spotřeby?Na tabáku jsem to nikde nenašel.Díky za odpověd.


tabak do vodnej fajky treba skladovat dobre uzatvoreny - a v tme a chlade ja ho mam v chladnike - pozor nie v mrazaku :) - a vydrzi v pohode dlhoooo - vodnaska fajcim raz za cas ako dezert :) a to s manzelkou - alebo v praci s kolegami ku kavicke :)

beda píše:Osobne mam bong moc rad, nejlepsi je sklenenej a rovnej jako roura, ten se dobre cisti. Kourit z nej tabak je prasarna stejna, jako kourit konopi z briaru. Pokud nekdo hodla experimentovat s bongem, necht si poridi adekvatni kurivo, pote ho urcite pochopi. Pokud jej naplnite teplou vodou, do hlavicky nadrolite trochu kuriva, staci malo, pak natahnete hluboko do plic kour z materialu rozhaveneho teplem plamene, zadrzite dech a BONG je tu, vedomi se rozsiruje, objevuji se nove souvislosti a je tak nejak veselo. Holt nejen tabak je prastara rostlina sily, ruzne situace si zadaji ruzne aplikace. A kdyz uz je prilis mlhavo, dam si tabak a jasne vnimam rozdil mezi temi duchy, vse jakoby krystalizuje, vedomi se vyjasnuje, ja strzlivim a je mi je jasne, ze smichat tyhle dve kyticky do smesi a zabalit to do papiru, je naprosta hloupost. Tak proto mam rad bong, je to preci take dymka.


amen :)

A NEEXISTUJU LEN bONGA- ale aj napr. slukovky - tak na dva tri sluky :) ale to uz zavana propagaciou takze :plaster:
Uživatelský avatar
baronstrasil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 51
Registrován: 19 zář. 2007, 18:29
Bydliště: bratislava

Re: Vodní dýmka

Příspěvekod bromden » 15 zář. 2008, 11:45

No, v případě konopí mluvit o "rozšíření vědomí" mi přijde dost od věci... oblbnutí a vypatlání (byť příjemné) to vystihuje o dost přesněji (IMO nechopnost myslet je naprosto typickým účinkem konopí, možná proto je to subjektivně vnímano jako natolik příjenmné) :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Vodní dýmka

Příspěvekod basa333 » 15 zář. 2008, 11:49

neschopnost myslet? já nevím - jednou jsem si dal po pár pivech 2 kousky veselé bábovky a měl jsem pocit, že mě někdo připojil na 220 V (brnělo mě celé tělo) a že mi každou chvíli přestane tlouct pumpa (srdeční rytmus byl někde mezi 80 - 250 v měnících se hodnotách). tak zle mi snad v životě nebylo. tím jsem ze všech pokusů s tímhle materiálem navždy vyléčen
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Vodní dýmka

Příspěvekod Mike Hill » 15 zář. 2008, 12:17

basa333 píše:neschopnost myslet? já nevím - jednou jsem si dal po pár pivech 2 kousky veselé bábovky a měl jsem pocit, že mě někdo připojil na 220 V (brnělo mě celé tělo) a že mi každou chvíli přestane tlouct pumpa (srdeční rytmus byl někde mezi 80 - 250 v měnících se hodnotách). tak zle mi snad v životě nebylo. tím jsem ze všech pokusů s tímhle materiálem navždy vyléčen
"Měl bys trávu na chvíli vynechat. S héliem se to nedá kombinovat" Pár pařmenů - Společenství Intelu(Banda Trotlů production)
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Re: Vodní dýmka

Příspěvekod Rujir » 15 zář. 2008, 14:05

Skusim spat k teme - neviete niekto, kde by sa dal zohnat ventil na vodnu fajku? Ja som tu svoju dostal bez neho, tak som to len tak zastuploval, ale bez ventilu je to celkom "narez", tak reku ci nemate nejaky napad. Dik.
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Re: Vodní dýmka

Příspěvekod vytryol » 15 zář. 2008, 15:12

basa333 píše:neschopnost myslet? já nevím - jednou jsem si dal po pár pivech 2 kousky veselé bábovky a měl jsem pocit, že mě někdo připojil na 220 V (brnělo mě celé tělo) a že mi každou chvíli přestane tlouct pumpa (srdeční rytmus byl někde mezi 80 - 250 v měnících se hodnotách). tak zle mi snad v životě nebylo. tím jsem ze všech pokusů s tímhle materiálem navždy vyléčen



Co o THC vím, tak pokud sis to dal jako bábovku a nikdy sis předtím jointa nedal musela to být regulerní nakládačka jako kráva...

Malé přirovnání
Dejme tomu, že joint je pivo
1joint = pět piv (pro mě stav na maděru)
1 srpeček bábovky = pět piv a litr vodky...tj. nářez i pro zkušené pijáky...

Blbý příklad je taky příklad...i když blbý..
Uživatelský avatar
vytryol
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 547
Věk: 54
Registrován: 11 dub. 2008, 09:19

Re: Vodní dýmka

Příspěvekod bromden » 15 zář. 2008, 15:24

vytryol píše:Blbý příklad je taky příklad...i když blbý..


Napadá mne analogie s člověkem :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Vodní dýmka

Příspěvekod ttygr » 15 zář. 2008, 18:27

Rujir píše:Skusim spat k teme - neviete niekto, kde by sa dal zohnat ventil na vodnu fajku? Ja som tu svoju dostal bez neho, tak som to len tak zastuploval, ale bez ventilu je to celkom "narez", tak reku ci nemate nejaky napad. Dik.



doufám že vim co myslíš (přepouštěcí ventil s kuličkou)., je potřeba to koupit přesný na míru, takže vem celý tělo do krámu, dnes prodávají nargile ve většině tabáků a orientů. nejdřiv se tam ale zeptej jestli mají nebo můžou objednat (to můžou dycky, spíš jde o to nakolik jsou lenivý) ať se s tim zbytečně netaháš:-).
Jinak se dá kouřit i s ucpaným vcelku bez problému, pokud to umíš...
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Re: Vodní dýmka

Příspěvekod Mike Hill » 15 zář. 2008, 19:05

Rujir :arrow:
V tomto obchodíku, ktorý má aj svoju kamennú podobu v Bratislavskej Petržalke nájdeš všetko čo potrebuješ okolo vodných fajok. Vrátane kompletného sortimentu náhradných dielov. :ok:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Re: Vodní dýmka

Příspěvekod Rujir » 15 zář. 2008, 20:39

Mike Hill píše:Rujir :arrow:
V tomto obchodíku, ktorý má aj svoju kamennú podobu v Bratislavskej Petržalke nájdeš všetko čo potrebuješ okolo vodných fajok. Vrátane kompletného sortimentu náhradných dielov. :ok:


Pani, diky moc. Obaja ste mi pomohli a Mike trochu viac vzhladom na geograficku presnost. Aj tak diky obom. :ok:
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků