Za jak dlouho vykouříte dýmku

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Uveďte prosím tyto údaje (NEHLASUJTE )

Anketa končí za 10 dub. 2005, 17:35

1) použitý tabák
0
Žádná hlasování
2) průměr x hloubka kotlíku
0
Žádná hlasování
3) doba kouření (bez přestávek)
0
Žádná hlasování
4) jak dlouho kouříte dýmku +jak často v týdnu
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 0

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod Challo » 12 kvě. 2011, 20:09

Stredný kotlík s Meerschaum vložkou + Vauen filter, napchaný tabakom MB Vanilla cream mi vydrží asi hodinu. Veľký kotlík so Savinelli Aroma cca 1,5 hod. Ostatné fajky som zatiaľ nestopoval.
Challo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 57
Věk: 59
Registrován: 28 bře. 2011, 12:50
Bydliště: Nová Baňa

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod Martin Pedain » 13 čer. 2011, 20:45

Já vám všem tak závidím. :D
Když on mi ten tabák moc nechutná když jej kouřím rychle, ale průměr bývá tak 2-3h, teprve tehdy si dýmku opravdu vychutnám.

Mack píše:jak tak koukám, tak tu máme kvalitní adepty na nejpřednější umístění v různých soutěžích v pomalém kouření dýmky :lol: :lol:

Jsem se trochu začetl, tehdy se psal 29. červenec 2007. :smoke5:
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod aldaron » 07 srp. 2011, 20:50

Stanislawka 19x43 a fajcievam najviac hodku a pol :mryellow: zial viac zatial nejde, ale popravde takto mi to aj staci
aldaron
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Věk: 31
Registrován: 01 říj. 2010, 10:15
Bydliště: Pezinok

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod easy » 07 srp. 2011, 20:58

Skipi píše:Nechápu, co šampionům, jako je Pistacik, čoudí v třígramové dýmce po hodině a půl.


Briár :?: :think:
Uživatelský avatar
easy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 802
Věk: 50
Registrován: 08 led. 2010, 17:51
Bydliště: Valtice

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod Sobpeta » 07 srp. 2011, 21:01

Včera jsem uskutečnil jeden pokus. Normálně nacpávám dost nalehko, ale rozhodl jsem se, že zas po čase zkusím toho "Franka". V pohodě, ale tu konečnou superšpetku jsem kapku přehnal. Jo, hořelo to fajn, ale šíleně dlouho, cca 2,5 hodiny.. On by to problém nebyl, ale faja byla tahle a tabák Dunhill Royal Yacht. Ona se ta 68 nezdá na fotce extra velká, ale kotel to má slušnej, celkem solidní hloubka a dost velkej vnitřní průměr, hlavně od půlky kotle. :wink:

Ta poslední půlhodina už byla vražedná, měl jsem pocit, že mě někdo drží pod krkem a chytal jsem se křesla. :oops: Nakonec jsem to ustál, ale bylo mi celkem fest blbě. Zřejmě jsem zas jednou neodhadl fyzický stav a nepřizpůsobil k tomu tabák. No jo... :smoke3:

:arrow: Skipi

Právě proto jsou to šampioni, dokážou kouřit relativně malé množství tabáku velmi dlouho, aniž by jim to chcíplo. :lol:

:arrow: aldaron

Ono hodně záleží na nacpání a především na tabáku, kterej cpeš. Třeba s flakem bys kouřil déle a specielně s FVF bys taky mohl bafat celý večer. Proto na něj mám "normální" dýmku :lol:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod aldaron » 07 srp. 2011, 21:42

:arrow: Sobpeta: na skusku som si kupil kapt and bester ( ceresnovy ) balik za nejakych 8 euro. Celkom chuti :ok: resp. fajcil som aj drahsie co mi nechutili :D
aldaron
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Věk: 31
Registrován: 01 říj. 2010, 10:15
Bydliště: Pezinok

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod uk99 » 30 pro. 2012, 00:11

Savinelli
19x34
MaltHouse Founder's Reserve
6 zapálení
1h 50min
2 dny
1x za den
uk99
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 2
Registrován: 30 pro. 2012, 00:06

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod Bob76 » 08 led. 2013, 09:13

Sobpeta píše:Včera jsem uskutečnil jeden pokus. Normálně nacpávám dost nalehko, ale rozhodl jsem se, že zas po čase zkusím toho "Franka". V pohodě, ale tu konečnou superšpetku jsem kapku přehnal. Jo, hořelo to fajn, ale šíleně dlouho, cca 2,5 hodiny.. On by to problém nebyl, ale faja byla tahle a tabák Dunhill Royal Yacht. Ona se ta 68 nezdá na fotce extra velká, ale kotel to má slušnej, celkem solidní hloubka a dost velkej vnitřní průměr, hlavně od půlky kotle. :wink:

Ta poslední půlhodina už byla vražedná, měl jsem pocit, že mě někdo drží pod krkem a chytal jsem se křesla. :oops: Nakonec jsem to ustál, ale bylo mi celkem fest blbě. Zřejmě jsem zas jednou neodhadl fyzický stav a nepřizpůsobil k tomu tabák. No jo... :smoke3:

Odhadnutí fyzického stavu je poslední dobou u mne také trochu problém,/nějak se nemohu vyhrabat z nachlazení či čeho/ a proto si raděj cpu slabší půlku kotlíku a pak třeba ještě jeden jiný tabák.A zdá se mi,že při tom nachlazení jsou ty tabáky snad silnější /a to je nekouřím poprvé/.
Uživatelský avatar
Bob76
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2256
Věk: 47
Registrován: 31 led. 2012, 21:23
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod MBO » 10 led. 2013, 15:23

Zjišťuju, že mi vyhovuje, když dýmku vykouřím do hodiny, nejvýš do hodiny a půl. Co je delší, už mi nebaví. Řídím se tím při přípravě a nacpávání tabáku. Kouření jedné dýmky přes dvě hodiny považuju za utrpení. Máte to teď někdo taky tak?
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2008
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod Jack.Grave » 10 led. 2013, 19:17

:arrow: MBO vidím to stejně. Raději menší kotlík a vícekrát, tj více různých dýmek v rámci dne. Jack
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod MBO » 10 led. 2013, 19:26

Klidně i větší kotel, ale nacpu ho metodou PeS, abych měl dýmku za půldruhé hodiny vykouřenou.
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2008
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod burdadom » 10 led. 2013, 19:31

Jak kdy... do těch 1,5 hod pohoda a potom už neba, ale jindy se to teprve po té hodině a půl rozjede a nechce se mi přestat až je mi líto, že to dojede... záleží to u mě na momentálním rozpoložení a co od toho vlastně očekávám...
.. když mě pořád někdo buzeruje a po mě něco chce a přitom jsem očekával klid, tak si vážně nepochutnám...a to ani v té hodině a půl..
Uživatelský avatar
burdadom
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 265
Věk: 33
Registrován: 15 dub. 2012, 20:55
Bydliště: Čelákovice

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod Cmunda » 10 led. 2013, 22:09

Také jako optimální považuji tak hoďku a půl. Záleží však na situaci. Nedávno jsem kouřil kotlík Bobova čokofláku asi 2 a půl hodiny a klidně bych ještě pokračoval.
Uživatelský avatar
Cmunda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1244
Věk: 45
Registrován: 18 črc. 2012, 08:57
Bydliště: Znojmo

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod Vorža » 11 led. 2013, 08:31

Většina mých dýmek jsou tříhodinovky a kouření si vychutnávám až do konce.
Uživatelský avatar
Vorža
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1037
Věk: 69
Registrován: 10 říj. 2011, 14:22
Bydliště: Praha 4

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

Příspěvekod MBO » 11 led. 2013, 10:21

:smoke6: Jedině Ti můžu závidět tolik času a trpělivosti. Já bych to taky dokázal nacpat na tři hodiny, ale nechci a ani nemám tolik času.
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2008
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků