To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Uveďte prosím tyto údaje (NEHLASUJTE )

Anketa končí za 10 dub. 2005, 17:35

1) použitý tabák
0
Žádná hlasování
2) průměr x hloubka kotlíku
0
Žádná hlasování
3) doba kouření (bez přestávek)
0
Žádná hlasování
4) jak dlouho kouříte dýmku +jak často v týdnu
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 0

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 10:32

tohle téma je pro mě fakt úsměvné. i kdybych se zbláznil, tak zatím všechny dýmky vykouřím max. do hodiny. kouřit 3 hodiny jednu dýmku je pro mě nepředstavitelné.

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 10:52

Většinu dýmek vykouřím do hodiny až hodiny a půl.Delší čas už my moc nevyhovuje.Dám si radějí 5-6 středních a menších kotlíků za den než nějakou tříhodinovou nálož. :D

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 11:57

tak jsem to pro zkoušku stopoval :mryellow: dýmka "Jirsa premia" tabák "čoko flák od SG" jedna sirka a čas 1:14" :smoke1: móóóc dobré pokouřeníčko :ok:

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 12:29

Časy mívám stejné, akorát těch sirek spotřebuju desetinásobek. :smoke3:

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 12:50

:arrow: MBO
standardně to mám stejně i když zapaluji zippem, jen včera a dneska se mi to podařilo na jedno zapálení :mryellow: asi se lepším :plaster:

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 12:51

Kandidát na soutěže :ok:

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 12:54

no já bych to viděl jinak :mryellow: unavané štěstí i na v... sedne

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 12:58

Možná máš pravdu, ale rozhodně bych to trénoval dál :ok:

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 13:03

:arrow: bellardo
Ba ne, to není jenom o štěstí, vykouřit dýmku na jednu sirku, a ještě si pochutnat. Já, chronický podpalovač, smekám klobouk.

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 15:00

basa333 píše:tohle téma je pro mě fakt úsměvné. i kdybych se zbláznil, tak zatím všechny dýmky vykouřím max. do hodiny. kouřit 3 hodiny jednu dýmku je pro mě nepředstavitelné.


Páč taháš jak o život, tabák nacpáváš strašlivě volně a dáváš ho tam málo. Tome, Tome.

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 15:34

Takže ho aspoň dokladne vyťaží a može si pochutnať na niečom ďalšom :ok: .
Niekedy závidím, že to sám takto neviem. Jeden kotlík mi trvá tak 1,5 - 2 hod. Pri prechádzke, alebo túre to samozrejme ubúda rýchlejšie.

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 15:53

Vorža píše:
Páč taháš jak o život, tabák nacpáváš strašlivě volně a dáváš ho tam málo. Tome, Tome.


od basy si dýmku nepůčuji, nemám-li svářečské rukavice :plaster:
od tebe jsem si zase jednou chtěl potáhnout, a naopak se mi málem vcucly oči do hlavy :plaster:

A teď do mě :mryellow:

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 15:55

:rofl: :lol:

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

11 led. 2013, 16:10

Vorža píše:Páč taháš jak o život, tabák nacpáváš strašlivě volně a dáváš ho tam málo. Tome, Tome.


no jo, ale když ho tam dám víc, tak mi to netáhne a na tabáku si nepochutnám. a zcela férově: když to nacpu o něco hutněji, tak to kouřím stejně do hodiny a navíc mi to přestane chutnat a začne to močkovat. tož tak, každý to máme nějak nastavené.

fénix: takhle mi hicuje v podstatě jen soutěžka, normální faje (většinou :lol: ) nikoli.

Re: Za jak dlouho vykouříte dýmku

12 led. 2013, 09:33

Mně z toho, co tu píšete, vyplývá jedno: Umět si nacpat dýmku přesně na tak dlouho, jak potřebuji. Když mám po práci hodinku, nacpu si na hodinu. Když jdu na pivo, nacpu si na dvě hodiny nebo na déle. Na velikosti dýmky zase tak nezáleží, ale záleží na přípravě tabáku a způsobu nacpání. Pro většinu dýmkařů asi nic nového pod sluncem, ale pro mě je to objev.
Naposledy upravil MBO dne 12 led. 2013, 16:06, celkově upraveno 1
Odeslat odpověď