Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Zvýšení ceny tabáku

30 bře. 2021, 07:33

eTrafika ma ctvrtkilovky... ;-)

Re: Zvýšení ceny tabáku

30 bře. 2021, 08:18

baron Tom píše:Pánové z dobře situovaných rodin prosím poraďte mládenci na rozcestí. Kde dobře koupit větší balení tabáku? koukal jsem na link německého šopu a největší balení třeba ratrayś mají 100g. dá se koupit třeba kilovka?


jistě že dá, ale budeš si pro ni muset zajet do švajcu, u nás viz tapinek

Re: Zvýšení ceny tabáku

30 bře. 2021, 09:20

Dík doufám že je to v našem okresu. nevim jak by se tvářily na: Čestně prohlašuji že si jedu pro kilo tabáku :D

Re: Zvýšení ceny tabáku

30 bře. 2021, 10:40

https://www.etrafika.cz/ je eshop, který posílá klidně i kilo tabáku všude po republice, takže s nějakým ježděním mít problém určitě nebudeš :wink:

Re: Zvýšení ceny tabáku

30 bře. 2021, 10:52

Pro: baron Tom
Pfeifen Huber si vyrábí některé tabáky pod svoji značkou. Ty pak prodává ve 400g sáčku. Cena a kvalita je velmi příznivá.Třeba: https://www.pfeifen-huber.de/pfeifentab ... l?___SID=U

Re: Zvýšení ceny tabáku

30 bře. 2021, 11:28

díky díky. Etrafika je můj best obchod. Velmi často si během polední pauzi udělám procházku zrovna po jejich stránkách. Huber dobrý ale já ty tabáky neznám. zatím mám oskoušeno od rattrayś a jsem spokojen. Etrafika má velké balení jen od SG nebo ne? myslel jsem si na Red Lion.

Re: Zvýšení ceny tabáku

30 bře. 2021, 15:28

bulky asi jen od SG, na přání by ti asi michal udělal i bulk od GH

Re: Zvýšení ceny tabáku

30 bře. 2021, 16:24

Ja to mam zase naopak. Radeji koupim vice mensich plechovek. Jsou vakuove uzavrene a tak se o ne nemusim tolik starat, jako kdyz bych otevrel velke baleni...... :wink:

Re: Zvýšení ceny tabáku

31 bře. 2021, 12:04

Myslím si, že Baron Tom myslel na větší balení tabáků kvůli možné nižší ceně

Re: Zvýšení ceny tabáku

31 bře. 2021, 15:24

no jen sem si říkal že bych si koupil něco do zásoby. Jenže neznám moc z SG. dík za reakce udělám to tak že si koupím menší balení od tabáku co jsou v 250g ozkouším je a pak investuji. Chlapi zde maj recht v tom že ceny polezou nahoru. pamatuji si když golden V. cigareták byl za 180kč dnes je 230kč a kvalitou šla řekl bych dolu. a protože se svět v pr... obrací je třeba zainvestovat... kouřit něco budu asi určitě

Re: Zvýšení ceny tabáku

31 bře. 2021, 16:32

Alter Egon píše:Myslím si, že Baron Tom myslel na větší balení tabáků kvůli možné nižší ceně


Jj, ted uz jsem pochopil, ze jde primarne o cenu. :wink:
Ja se spise bojim o to, aby clovek s umyslem usetrit nahodou nekoupil spatnou varku tabaku. Nevim sice jak casto se to muze stat, ale stane se. :think:
A prece jen je lepsi vyhodit 50g plechovku nez 250g pytel......., ale to uz jsem opravdu OT. Pardon. :roll:

Re: Zvýšení ceny tabáku

31 bře. 2021, 18:18

Čili když si koupíš najednou pět 50g plechovek, jednu načneš a nesedne ti, tak ty ostatní budou jistojistě z jiné várky? :mryellow:

Re: Zvýšení ceny tabáku

31 bře. 2021, 22:57

:lol: I to se může stát.
Ono nejde o to, že ti tabák nesedne. Ale o to, že může být porušený obal atd. .........a už mě nemuč, páč jsem zelenáč. :smoke5:

Re: Zvýšení ceny tabáku

01 dub. 2021, 08:24

Domek: Né, ale ty čtyři zbylé vezme do trhu a tam je prodá. Načatej pytel by se mu prodával hůř ... :palm: :mryellow:

Re: Zvýšení ceny tabáku

01 dub. 2021, 09:14

načatej pytel.... :mryellow: :mryellow: stejně to velký balení je třeba nějak uskladnit tedy přebalit nebo přeložit
Odeslat odpověď