Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Pouzdro na tobolku

19 led. 2022, 19:44

Pouzder na fajky jsem tu již několik viděl,ale pouzdro na tobolku ne,tak mi jej vyrobil Mistr břitvy PetrS .
image_id: 28649
image_id: 28647
image_id: 28648
image_id: 28650
Dají se do ní vložit tak akorát dvě standartní tobolky,pokud nejsou moc naducané. Kdyby měl někdo zájem,napište mi,zprostředkuju kontakt. Dělá i pěkné opasky,kdyby něco,tak mi taky napište, poslal bych fotky.

Re: Pouzdro na tobolku

26 led. 2022, 20:25

Mě to přijde "Ladovské" moc hezké :ok: Ta kresba fajek - taková dětská, přitom neurážející a ve své podstatě fantastická :clamp: :ok:
Trochu mi tam vadí jen ty truky na zapínání (takové moc moderní) - možná by stálo za to udělat jen s řemínky a protáhnout je proříznutou částí předku kapsy :puffy: Ale je to o vkusu každého soudruha, že :D ...
Přichycení na pásek u kalhot :clamp: ...jó, tomu fandím :puffy:

Re: Pouzdro na tobolku

28 led. 2022, 17:12

Nooo, mně se tam ty DRUKY :wink: docela líbí. :puffy:
Celkem to oživují a nijak neruší :think:

Re: Pouzdro na tobolku

29 led. 2022, 10:30

truky-druky :clamp: :ok:
já se vůbec neodvážil, jsem rád, že to byl někdo jiný :lol:
a zdendovi se také často nestává, že může někoho opravit :rofl: :plaster: :plaster: :plaster:

Re: Pouzdro na tobolku

30 led. 2022, 20:58

Samozřejmě, ve zdejší vybrané společnosti přece k takové nepředloženosti vůbec nemůže dojít ... :smoke1:

Re: Pouzdro na tobolku

01 úno. 2022, 19:57

Taky jsem si smlsnul :twisted: :D :D

Re: Pouzdro na tobolku

02 úno. 2022, 23:39

No dobrá... :oops: tak se stalo...uznávám :palm: ...hlavně že jsem Vás tím všechny pobavil :D :puffy:
A stejně mi tam neštymují :wink:

Re: Pouzdro na tobolku

09 kvě. 2022, 20:08

No, budoucí klubové pouzdro bychom skoro měli? Dýmky jsou (za mne) OK, já bych spíš odboural ty ornamenty okolo, druky jsou pro tento účel ideální! Můj názor.

Re: Pouzdro na tobolku

09 kvě. 2022, 23:03

Klubové pouzdro? :shock: ...Někde jsem něco přehlédl? :naughty:

Re: Pouzdro na tobolku

29 čer. 2022, 16:30

No nepřehlédl :smoke5:

Re: Pouzdro na tobolku

29 čer. 2022, 20:40

Pokud by itrnda měl zájem,není problém,může takovou kapsičku mít :wink:

Re: Pouzdro na tobolku

29 čer. 2022, 20:47

:arrow: Copatej+Klasik51: Já jen doufám, že jsem do váženého představenstva klubu svým mladicky nerozvážným nápadem/návrhem nezaložil nechtěně sémě nějakého nedorozumění?!? :plaster:

:arrow: Bob76: díky za nabídku, pošli SZ, přijde mi to smysluplnější, než všechna ta zázračná pouzdra na sypaný tabák, který na druhý den můžeš začít zvlhčovat…
Odeslat odpověď