Podpora ze strany rodičů aneb tak to má vypadat

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Podpora ze strany rodičů aneb tak to má vypadat

Příspěvekod Nuvolari » 01 čer. 2005, 22:58

Nu tak mě dneska přistihla máma při čištění dýmky (lépeřečeno ji vyčenichala) nu a ... vůbec se nezlobila. Tak jsem si jí před ní normálně dočistil no a nakonec mi ještě dala nějaký skleničk od kafe na tabák :)

Je to na najelepší cestě abych mohl dýmat i doma :-D
Uživatelský avatar
Nuvolari
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 384
Věk: 40
Registrován: 15 úno. 2005, 09:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod piter » 01 čer. 2005, 23:08

Hehe . . . tak to ja svoji prvni dymku vybiral s matkou osobne :lol: :smoke5:

A Kentucky Bird ji naramne vonel . . . . . to jeste chudak netusila, ze jednoho dne se u nas zabydli latakie :twisted:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 02 čer. 2005, 04:46

závidím Vám že můžete řešit tyhle věci :wink: (asi si založím thread o podpoře ze strany dětí) :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Nevill » 02 čer. 2005, 09:11

Mno já dostal od maminky už dvě těsnící skleničky na tabák a táta mi pomáhal vybírat první dýmku a dával mi takové ty první rady do začátku...a taky jsem od něj dostal to pěkné pouzdro na tři dýmky a kovové ťapťátko tvaru dýmky... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Murphy » 02 čer. 2005, 12:49

Me se tata nejdriv smal, ze mi to nehori a jak mi to nejde a pak ode mne jeste loudil tabak, kdyz mu dosel :)
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nevill » 02 čer. 2005, 13:12

Ode mě dřív táta občas loudil cigarety když mu došly, tabák si ode mě nacpal jenom jednou, když jsem ho nedávno ukecal, že si se mnou zapálil dýmku, kterou přestal kouřit nějak krátce potom, co jsem se narodil... :P
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Graveir » 02 čer. 2005, 17:51

No, tak tohle me dobudoucna asi jeste ceka, neb rodina niceho netusi. sam jsem zvedav jak to bude vypadat....
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod piter » 02 čer. 2005, 18:23

Murphy píše:Me se tata nejdriv smal, ze mi to nehori a jak mi to nejde a pak ode mne jeste loudil tabak, kdyz mu dosel :)


co se tyce me, tak sem v podstate sveho otce na dymku naucil. On teda jednu mel, ale kouril z ni minimalne (vlastne vubec, on byl a je spis na doutniky). No a kdyz me napadlo, ze bych dymku zacal kourit, tak sem si tu jeho zkusil. Docela zkysla bezfiltrovka, ze ktere sem si pekne popalil jazyk, presto sem vsak byl tak nadsen, ze sem si svou vlastni dymku koupil :D

No a pak, kdyz ma sbirka rostla, se otci dymky zacaly libit a koupil si dalsi dymku - Krskovku. Nasel si rovnez oblibeny tabak (London Mixture, nedavno se k nemu jeste pripojil i Peterson Irish Whiskey) a dymku zacal kourit. V soucasne dobe ma jiz dymek 5 (vcetne jedne krasne hladke Stanwellky PS Collection a Peterson Kinsale Smooth) a pri ruznych prilezitostech spolecne dymame :smoke5:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Milos Cerman » 02 čer. 2005, 18:35

Já jsem s rodičema problémy neměl, i když byli oba nekuřáci.
V domku s námi bydlel můj děda, kdysi kaprál peradepluku Císaře Františka Josefa, ten kouřil fajfku, a doma vládl pevnou rukou.
Kouřili jsme spolu, a tak doma nebylo co řešit :!: :smoke1: :!:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Alferi » 02 čer. 2005, 20:43

Moji rodinu bohužel tvoří samí militantní nekuřáci. Kouření je prostě smradlavý, nezdravý zvyk a basta fidli! :D Ale už to poučování o škodlivosti tabáku celkem přešlo.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod POGO » 02 čer. 2005, 21:34

Skoro celá moje rodina a mi osoby blízké jsou nekuřáci.V počátcích mého dýmání si ze mne utahovali a někdy i kárali. :? Dnes už je to v pohodě,někdy jen prohodí "už zase kouříš". 8) Naučili jsme se navzájem tolerovat.Já jim na určitých místech nekouřím a oni mi do toho nekecají. :lol:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod ttygr » 05 čer. 2005, 14:27

jee tak to mě maminka na první dýmku dávala penízky (bylo mi počítám 14-15 let:-)) a kupodivu mi zachutnal kentucky bird... no ale doma moc nekouřim, rači si to vychutnám v tiché kavárně nebo vinárně... doma mám ale fajný kumbálek, kde kopuřím rád... naši to asi taky vědí, ale nijak zvlášť jim to nevadí, ačkoli jsou to odnaučení kuřáci a otec když se do kritiky pustí tak to zase za to stojí...
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Příspěvekod Nuvolari » 05 čer. 2005, 22:09

Ha! Tak jsem si právě dal svůj první kotlík doma na zahradě :) Parádička.... Noc, skoro ticho, jen z okna decentně Dire Straits... Ňami :)
Uživatelský avatar
Nuvolari
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 384
Věk: 40
Registrován: 15 úno. 2005, 09:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Mathias Sandorf » 26 čer. 2005, 09:54

No, u mě to první zjistila mamka a bez problému. V začátcích se mi trochu smála, ale pak ji to přešlo, a uznala, že dýmání je mnohem lepší, než kouření cigaret, kterému ve značné míře holduje. Spíš sem se bál reakce ze strany taťky, ale prohlásil jen, že mi aspoň mají co kupovat k Vánocům. Ideál ;-)
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Příspěvekod Bohemund » 26 čer. 2005, 10:19

Jsi šťastný člověk :puffy:
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Další

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 7 návštevníků