My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod Bohemund » 18 črc. 2005, 09:50

Jak krásně poeticky napsáno :D
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod Robur » 18 črc. 2005, 10:23

Darkstar píše:Pokud Vam nekomu nekdo nadava, nebo se na Vas blbe diva, nebo nechapave kouka, je to predevsim proto, ze Vam tu dymku a styl zavidi, ale sam by byl linej se o dymecku starat a tak se spokoji s pohodlim cigaret. Znate ten typ lidi, nemusim to nijak vysvetlovat. Kdysi jsem nekde precetl jednu moudrou vetu, ktera byla asi tohoto zneni: nenavidet Vas dokaze jen ten, kdo vi, ze jste lepsi nez je on...Takze zavistive i posmesne pohledy tu budou a co...My jsme my a jde o nase pocity, ne o jejich, ne chlapi ? ;)


Správně! A na blbé kecy a pohledy je odpověď velmi prostá: zvednutý prostředník :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Robur
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 927
Věk: 59
Registrován: 17 kvě. 2005, 09:23
Bydliště: ostrava

Příspěvekod Šimi » 23 črc. 2005, 14:28

Robur Dobyvatel píše:Správně! A na blbé kecy a pohledy je odpověď velmi prostá: zvednutý prostředník :twisted: :twisted: :twisted:


Ale tož?! To bysme mohli chodit jak pankáči s takovou rukou na tričku. Oni civí na něco, co není obvyklé. Já bych se asi ufakoval, protože eště ke všemu dost často chodím v klobouku. Ale stačí někam vyjít s banjem a je to stejné.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 23 črc. 2005, 19:12

Šimi píše:
Robur Dobyvatel píše:Správně! A na blbé kecy a pohledy je odpověď velmi prostá: zvednutý prostředník :twisted: :twisted: :twisted:


Ale tož?! To bysme mohli chodit jak pankáči s takovou rukou na tričku. Oni civí na něco, co není obvyklé. Já bych se asi ufakoval, protože eště ke všemu dost často chodím v klobouku. Ale stačí někam vyjít s banjem a je to stejné.


Presna jak rikas. Kdybys chodil po ulici s hrncem na hlave, take se kazdy otoci. Neni to dymkou, ale tim, ze proste vybocujeme z te rady. Take se tomu da rikat ze stada.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Honzýk » 30 črc. 2005, 14:08

S tim banjem, to naprosto souhlasím(a to fakt stačí samo o sobě i bez toho klobouku). Jinak s dýmkou po ulici nechodím, mám radši pohodičku v sedě :smoke3:, ale setkal sem se už s většinou z reakcí okolí, který zde byly nastíněný. Akorát sem nikdy nepochopil, že všichni kamarádi maj tendence hrát si s dusátkem, dyž ho mam třeba v hospodě hozený na stole :roll:
Uživatelský avatar
Honzýk
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 36
Věk: 38
Registrován: 23 led. 2005, 17:53
Bydliště: Jindřichův Hradec

Příspěvekod Alferi » 30 črc. 2005, 14:34

Byl jsem na pracovním soustředění s holkama a říkal jsem si, že se snad ani s dýmkou nebudu vystavovat, ale čtvrtý den jsem to nevydržel a na zápraží si zapálil. Sám si myslím, že mi - co se týče image - dýmka moc nesedí, ale zaznamenal jsem nečekaný zájem 8) .
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Nevill » 30 črc. 2005, 15:38

To mně zas včera jeden soused v hospodě obdivoval briarové dusátko (díky, Patricie :wink: ) a vyptával se k čemu to je a z čeho to je a tak... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Taurendil » 01 srp. 2005, 03:45

Honzýk píše:Akorát sem nikdy nepochopil, že všichni kamarádi maj tendence hrát si s dusátkem, dyž ho mam třeba v hospodě hozený na stole :roll:


KAZDY spolustolovnik - nedymkar je fascinovany dustakom! :lol: Vsimol som si to aj na mne, aj na kamaratoch fajkaroch. Dusatko ma stale niekto v ruke a obcas ho aj treba nasilne ziskat spat, ked si clovek chce pridusat. Ludi skratka fascinuju male uzitocne predmety. Ked sa s nimi da aj tocit a vseliako manipulovat, nedajboze ked su aj leskle.....nemozu si pomoct, MUSIA SA S TYM HRAT! :lol: :D
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Milos Cerman » 01 srp. 2005, 05:55

S tím souhlasím. Velikej zájem kamarádů mě často nutí jít na pivo raději s doutníkem nežli s dýmkou. Doutník je daleko mobilnější. Zvláště když hned po použití vrazím střihač i zápalky do kapsy. Kamarádi mají po hraní, a já můžu v klídku pokuřovat.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Nevill » 01 srp. 2005, 11:47

Přesně...pořád pozorujou, zkoumaj a vyptávaj se k čemu jsou všechny ty propriety...plechové ťapťátko, dřevěné dusátko, futrál na dýmky, stojánek... :lol:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Fénix » 01 srp. 2005, 11:53

Tak to je mazec, a já myslel, že jenom moji kamarádi jsou tak úchylný :lol: Jinak největší pozornosti se opravdu dostává dusátku, v těsném závěsu se skládacím stojánkem :roll: :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Mathias Sandorf » 01 srp. 2005, 13:22

Pravda pravda :lol: Sem rád, že máte stejné zkušenosti - dusátko je opravdu velmi častým zdrojem hospodského pobavení :D
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Příspěvekod ttygr » 01 srp. 2005, 21:29

tedy já se s negativními rekcemi nesetkávám... sem tam pohled, ale to je vyjímka... nicméně moji přátelé jsou zvyklí že sem exot... navíc mi vousy přidávaj asi tak 10 let(což je polovina mého věku:-) a tak to asi s mým xiftem bude ta nekritizovatelná kombinace(vypadám jak starý filosof- intelektuál:-)))
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Příspěvekod harel » 01 srp. 2005, 21:56

meduard píše:neviem či sa môžem radiť medzi mladých, aj ked si tak pripadám, väčšinou moje okolie fajku akceptuje, len baby sa občas smejú že vyzerám s tou fajkou ako nejaký starý dedko...

...žeby to nebolo tou fajkou priatežu :D
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvekod Nuvolari » 11 srp. 2005, 09:33

No jasný, dusátko mi taky dycky čornou a hrajou si s nim a já jim ho pak kloikrát, když ho potřebuju, musim vyrvat z pařáty :-).

Jinak i já jsem se jednou zachoval stejně - Tomě naprosto uchvátilo Tutonovo speciální (asi?) svépomocný dusátko - fakt moc pěkný :-)
Uživatelský avatar
Nuvolari
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 384
Věk: 40
Registrován: 15 úno. 2005, 09:19
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


cron