My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod Mathias Sandorf » 07 črc. 2005, 20:56

Jj, to se mi povedlo jen u jednoho kamaráda - ale i tak je to dobrý si zabafat alespoň s někým
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 08 črc. 2005, 09:24

Já jsem také "zblbnul" do dýmky 2 kamarády. S jedním si občas zajdeme do Pivovarského domu na Praze 2.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Alferi » 08 črc. 2005, 12:01

Nebudu popisovat svoje zážitky, jsou dost podobné výše uvedeným. Hlavní je: na ty co mají blbý kecy se vy...., :alfajka: , ostatní poučovat o božských požitcích a militantní nekuřáky nedráždit :twisted: .
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod ower » 14 črc. 2005, 18:55

ja mam z toho normalne depresi... :( asi jde o to mezi jakyma lidma clovek sedi. kdyz dete do hospody plny stamgastu, asi si otevrou hubu (a v ni maji vetsinou mix piva, rozzvykaneho utopence a cigaretoveho koure)... achjo
Uživatelský avatar
ower
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 115
Věk: 40
Registrován: 19 bře. 2005, 01:36
Bydliště: hradec králové/praha

Příspěvekod Nuvolari » 14 črc. 2005, 20:33

No já se takovejch reakcí vždy obával (až jsem se kvůli tomu styděl chodit s dýmkou ven a doma si jí dát taky nemůžu takže jsem si prakticky nezadýmal) ale nějak jsem ty obavy překonal a nakonec dospívam k závěru že byly téměř zbytečný.

Taky jsem čekal hlášky "na co si to hraješ" atp a ničeho takovýho senedočkal, maximálně trošky smíchu za neustálé připalování, ale už jsme lidi poučil o tom že dýmka nejni cigareta, která si bez zásahu "uživatele" shoří klidně celá.

Nu a reakce cizích lidí? Jo většinou čučí, ale zase nijak zle, spíš zaujatě. Na holky / dámy/ slečny je dobrá "protiútok" začít koukat do očí, většinou dlouho nevydrží a kouká uhnout.
Uživatelský avatar
Nuvolari
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 384
Věk: 40
Registrován: 15 úno. 2005, 09:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 14 črc. 2005, 20:39

Nedávno jsem měl krásnou příhodu. Mám psa a je to bulterier . Lide mu rikaji prasopes. Byl jsem s nim venku a kouril jsem dymku. Prisla mala holcicka ( cca 3 roky ). Prohledla si nas oba, sla za tatinkem a rekla krasnou vetu. Tati, ten pan s dymkou ma oslicka :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod tomsoyer » 14 črc. 2005, 21:53

Tati, ten pan s dymkou ma oslicka Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

:shock: :D :D :D :D taky se mi líbí ten oslicek kamoš ho má taky.
Uživatelský avatar
tomsoyer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 22 čer. 2005, 16:19

Příspěvekod Michal Hubacz » 15 črc. 2005, 06:31

Vojtěch Regazzo píše:Nedávno jsem měl krásnou příhodu. Mám psa a je to bulterier . Lide mu rikaji prasopes. Byl jsem s nim venku a kouril jsem dymku. Prisla mala holcicka ( cca 3 roky ). Prohledla si nas oba, sla za tatinkem a rekla krasnou vetu. Tati, ten pan s dymkou ma oslicka :D :D :D :D


Co z toho vypliva..?:))) No ze nekdo z jejiho blizkeho okoli kouri dymku. Jak jinak by trileta holcicka vedele ze to co mas v puse je dymka..?:))) Oslika taky nepoznala.:)))
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Nevill » 15 črc. 2005, 08:09

To mi říkala před časem moje bývalá přítelkyně "Ty s tou dýmkou vypadáš děsně moudře, rozvážně a když se k tomu ještě trochu zamračíš, tak vypadáš navíc o nějakejch 30 let starší..." Se už ani nedivim čím to je, že tam u nás v hospodě tak pěkně zapadnu mezi sousedy, kteří jsou spíše ve věkové kategorii mého otce... :lol:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 15 črc. 2005, 08:19

Nevill píše:To mi říkala před časem moje bývalá přítelkyně "Ty s tou dýmkou vypadáš děsně moudře, rozvážně a když se k tomu ještě trochu zamračíš, tak vypadáš navíc o nějakejch 30 let starší..." Se už ani nedivim čím to je, že tam u nás v hospodě tak pěkně zapadnu mezi sousedy, kteří jsou spíše ve věkové kategorii mého otce... :lol:


To je ale super. Alespon se dozvis nejaka moudra od drive narozenych spoluobcanu. Vidis k cemu vsemu je dymka dobra. :D
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod bromden » 15 črc. 2005, 08:48

Michal Hubacz píše:Co z toho vypliva..?:))) No ze nekdo z jejiho blizkeho okoli kouri dymku. Jak jinak by trileta holcicka vedele ze to co mas v puse je dymka..?:))) Oslika taky nepoznala.:)))

Vyplivala ta holčička nebo to okolí co kouří??? :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Graveir » 15 črc. 2005, 08:51

nechci rejpat ale nejny plynout plytvat a vyplyvat ten samej tvar? Ono jinak to ma jak pisete cosi spolecneho s plenim zahradky :twisted:
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

Příspěvekod bromden » 15 črc. 2005, 08:55

O to mi ostatně šlo... kdo byl ten co plival (až vyplival)... :wink:
(s plením jistě ne - minulý čas by byl myslím spíš plel...)
..btw, pěkné OT, drazí páni cenzoři, přesuňte nás pěkně prosím do KLÚ... :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Michal Hubacz » 15 črc. 2005, 08:58

bromden píše:O to mi ostatně šlo... kdo byl ten co plival (až vyplival)... :wink:
(s plením jistě ne - minulý čas by byl myslím spíš plel...)
..btw, pěkné OT, drazí páni cenzoři, přesuňte nás pěkně prosím do KLÚ... :twisted:


Jejda, cestin zaradil...Omlouvam se vsem kterych jsem se dotknul.:))) Jsem z ignorovani preklepu na ICQ malinko zblblej ze je cpu uz vsude.....
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Graveir » 15 črc. 2005, 09:02

Michal Hubacz píše:
bromden píše:O to mi ostatně šlo... kdo byl ten co plival (až vyplival)... :wink:
(s plením jistě ne - minulý čas by byl myslím spíš plel...)
..btw, pěkné OT, drazí páni cenzoři, přesuňte nás pěkně prosím do KLÚ... :twisted:


Jejda, cestin zaradil...Omlouvam se vsem kterych jsem se dotknul.:))) Jsem z ignorovani preklepu na ICQ malinko zblblej ze je cpu uz vsude.....

to nic...ja jen ze tech hrubic ve vyjmenovanych slovech bylo uz moc :)
Uživatelský avatar
Graveir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1103
Věk: 44
Registrován: 21 črc. 2004, 10:52
Bydliště: Včelná

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků