My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod Fénix » 15 črc. 2005, 10:04

Michal Hubacz píše:
Vojtěch Regazzo píše:Nedávno jsem měl krásnou příhodu. Mám psa a je to bulterier . Lide mu rikaji prasopes. Byl jsem s nim venku a kouril jsem dymku. Prisla mala holcicka ( cca 3 roky ). Prohledla si nas oba, sla za tatinkem a rekla krasnou vetu. Tati, ten pan s dymkou ma oslicka :D :D :D :D


Co z toho vypliva..?:))) No ze nekdo z jejiho blizkeho okoli kouri dymku. Jak jinak by trileta holcicka vedele ze to co mas v puse je dymka..?:))) Oslika taky nepoznala.:)))


... a co je to ta trafostanice ? :twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Patricia » 15 črc. 2005, 10:50

Teraz ked sme boli spolu s priatelom na dovolenke doma v Kosiciach, sli sme sa prejst a.... obchadzali sme mamicku s dvomi dievcatami, ta mensia ( cca 3 az 4 roky ) zvolala: "mami pozri, tento ujo ma fajku" :o)
Bolo to mile :lol:
A musim povedat, ze moja 11mesacna neter tiez fascinujuco hladela na priatela ked dymal dymocku :D
Jej tatino, moj svagor ked u nas doma uvidel Darkove dymocky a privonal k tabackom... bol uplne mimo :roll: zacal uvazovat, ze dymocka by sa celkom hodila k jeho vasni - rybacke. Tak neviem :?: , nechcela by som si to rozhadzat so sestrou :? Ale moze sa stat, ze nasu dymkarsku rodinu obohati dalsi clen 8)
Uživatelský avatar
Patricia
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 185
Věk: 50
Registrován: 14 čer. 2005, 12:54
Bydliště: Košice SK

Příspěvekod Mathias Sandorf » 15 črc. 2005, 10:55

Mě se stalo možná ještě něco překvapivějšího. Byl sem na dovolený s rodičema a známejma a při vyndávání kapesníku mi vypadlo z kapsy dusátko. Pětiletej syn mýho kamaráda okamžitě zareagoval: "Jé, ty kouříš dýmku?"...celkem mě to dostalo, jelikož i lidi starší než já, se často ptají k čemu to je...
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 15 črc. 2005, 11:04

Mathias Sandorf píše:Mě se stalo možná ještě něco překvapivějšího. Byl sem na dovolený s rodičema a známejma a při vyndávání kapesníku mi vypadlo z kapsy dusátko. Pětiletej syn mýho kamaráda okamžitě zareagoval: "Jé, ty kouříš dýmku?"...celkem mě to dostalo, jelikož i lidi starší než já, se často ptají k čemu to je...


Holt ten kluk už věděl lecos o životě :o :shock:
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod piter » 15 črc. 2005, 11:23

Vojtěch Regazzo píše:
Mathias Sandorf píše:Mě se stalo možná ještě něco překvapivějšího. Byl sem na dovolený s rodičema a známejma a při vyndávání kapesníku mi vypadlo z kapsy dusátko. Pětiletej syn mýho kamaráda okamžitě zareagoval: "Jé, ty kouříš dýmku?"...celkem mě to dostalo, jelikož i lidi starší než já, se často ptají k čemu to je...


Holt ten kluk už věděl lecos o životě :o :shock:


spis aby uz nemel lecos vykoureno a tak se orientuje v proprietach :shock: :lol: Ze by nejmladsi clen pipE-clubu ? :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 15 črc. 2005, 11:27

piter píše:
Vojtěch Regazzo píše:
Mathias Sandorf píše:Mě se stalo možná ještě něco překvapivějšího. Byl sem na dovolený s rodičema a známejma a při vyndávání kapesníku mi vypadlo z kapsy dusátko. Pětiletej syn mýho kamaráda okamžitě zareagoval: "Jé, ty kouříš dýmku?"...celkem mě to dostalo, jelikož i lidi starší než já, se často ptají k čemu to je...


Holt ten kluk už věděl lecos o životě :o :shock:


spis aby uz nemel lecos vykoureno a tak se orientuje v proprietach :shock: :lol: Ze by nejmladsi clen pipE-clubu ? :D


To jsi mne privedl na myslenku. Nepocitali jste jiz nekdy prumerny vek clenu klubu ?
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod bigdragon » 15 črc. 2005, 11:36

tipuju to tak na 33 let :wink:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod piter » 15 črc. 2005, 11:43

Vojtěch Regazzo píše:To jsi mne privedl na myslenku. Nepocitali jste jiz nekdy prumerny vek clenu klubu ?


Tusim ze jo . . . .nebo to bylo jen na Skypu? :roll: :D

Ale vytvorenim threadu s vekem nic neskazis, jestli tu nekdy neco takoveho bylo tak strasne davno . . . Do toho ! :smoke5:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 15 črc. 2005, 11:55

Vojtěch Regazzo píše:
piter píše:
Vojtěch Regazzo píše:
Mathias Sandorf píše:Mě se stalo možná ještě něco překvapivějšího. Byl sem na dovolený s rodičema a známejma a při vyndávání kapesníku mi vypadlo z kapsy dusátko. Pětiletej syn mýho kamaráda okamžitě zareagoval: "Jé, ty kouříš dýmku?"...celkem mě to dostalo, jelikož i lidi starší než já, se často ptají k čemu to je...


Holt ten kluk už věděl lecos o životě :o :shock:


spis aby uz nemel lecos vykoureno a tak se orientuje v proprietach :shock: :lol: Ze by nejmladsi clen pipE-clubu ? :D


To jsi mne privedl na myslenku. Nepocitali jste jiz nekdy prumerny vek clenu klubu ?


To ne, ale podobná anketa byla na Dýmce.tk :

http://www.blueboard.cz/anketa_0.php?id=108843
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Darkstar » 15 črc. 2005, 12:13

Pokud Vam nekomu nekdo nadava, nebo se na Vas blbe diva, nebo nechapave kouka, je to predevsim proto, ze Vam tu dymku a styl zavidi, ale sam by byl linej se o dymecku starat a tak se spokoji s pohodlim cigaret. Znate ten typ lidi, nemusim to nijak vysvetlovat. Kdysi jsem nekde precetl jednu moudrou vetu, ktera byla asi tohoto zneni: nenavidet Vas dokaze jen ten, kdo vi, ze jste lepsi nez je on...Takze zavistive i posmesne pohledy tu budou a co...My jsme my a jde o nase pocity, ne o jejich, ne chlapi ? ;)
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod bigdragon » 15 črc. 2005, 12:14

jinak thread založen pokud jste to nezjistili http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?t ... 9m%ECrn%FD
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod tomsoyer » 15 črc. 2005, 12:19

Darkstar píše:Pokud Vam nekomu nekdo nadava, nebo se na Vas blbe diva, nebo nechapave kouka, je to predevsim proto, ze Vam tu dymku a styl zavidi, ale sam by byl linej se o dymecku starat a tak se spokoji s pohodlim cigaret. Znate ten typ lidi, nemusim to nijak vysvetlovat. Kdysi jsem nekde precetl jednu moudrou vetu, ktera byla asi tohoto zneni: nenavidet Vas dokaze jen ten, kdo vi, ze jste lepsi nez je on...Takze zavistive i posmesne pohledy tu budou a co...My jsme my a jde o nase pocity, ne o jejich, ne chlapi ? ;)

hmm.... to se mi líbí to si zapamatuju to moudro :wink:
Já už problém vůbec nemám, naopak sem hrdej když někde jsem s dýmkou a to hlavně díky zdejším stránkám :smoke1:
Uživatelský avatar
tomsoyer
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1024
Registrován: 22 čer. 2005, 16:19

Příspěvekod Darkstar » 15 črc. 2005, 12:26

U me je to podobne, ze zacatku jsem se stydel venku kourit, jen tak na dvorku pred barakem, ale dnes diky foru je to jine. Hlavne kdyz jsem si precetl jeden prispevek tusim Dixe, neco ze lide sice divne koukaji, ale on presto je pysny na to ze dyma, nebo tak nejak to bylo, tak si rikam, kurna dymkar by mel byt hrdy na to, ze patri do tak male skupiny lidi a ze vlastne provozuje vyssi level koureni ( Neville, ted jsem citoval Tebe ;) ) Od te doby se nejak venku za dymani nestydim, nevadi mi, kdyz si cestou do Delvity 3 x pripalim, pac mi to vyhaslo, nebo ze se na me na zastavce plne lidi diva minimalne 50 oci, co je to za zjev s dymkou ;-) Je mi to vcelku jedno....
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 17 črc. 2005, 12:18

Darkstar píše:U me je to podobne, ze zacatku jsem se stydel venku kourit, jen tak na dvorku pred barakem, ale dnes diky foru je to jine. Hlavne kdyz jsem si precetl jeden prispevek tusim Dixe, neco ze lide sice divne koukaji, ale on presto je pysny na to ze dyma, nebo tak nejak to bylo, tak si rikam, kurna dymkar by mel byt hrdy na to, ze patri do tak male skupiny lidi a ze vlastne provozuje vyssi level koureni ( Neville, ted jsem citoval Tebe ;) ) Od te doby se nejak venku za dymani nestydim, nevadi mi, kdyz si cestou do Delvity 3 x pripalim, pac mi to vyhaslo, nebo ze se na me na zastavce plne lidi diva minimalne 50 oci, co je to za zjev s dymkou ;-) Je mi to vcelku jedno....


Tak nejak si myslim, ze se citi velka cast clenu. Napsal jsi to pekne.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Patricia » 18 črc. 2005, 09:47

Je velmi prijemny pohlad na muza s dymockou na ulici, je to omnoho povabnejsie, ako muz, ci zena s cigaretou :evil: :twisted: Po cigarete ostava neporiadok, ale dymocka... to je nieco uzasne, mala kopka jemneho poplceka, prijemna vona a nadherne teplucka dymocka v dlani :oops: :wink:
Uživatelský avatar
Patricia
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 185
Věk: 50
Registrován: 14 čer. 2005, 12:54
Bydliště: Košice SK

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


cron