Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

09 říj. 2015, 18:08

Kili píše:Tak pro některé jsme moc mladí i tady na fóru... :(

Ale to jen tak plácáme jelikož s námi cloumá bledá závist :palm: to víš, mládí v pr..li a do penálu daleko :wink:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

09 říj. 2015, 18:17

Ale zase máte naději na aspoň trochu slušný důchod! ;)

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

10 říj. 2015, 05:41

No holka bojové umění říkáš, dýmkaření je fajn. Od kolika let je člověk mladej?

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

10 říj. 2015, 08:38

Omlouvám se splet sem reakci s erekcí a hned sem to napravil :oops:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

15 říj. 2015, 16:57

Když se takhle procházím po parku s dýmkou, tak za mnou každou chvíli přijde nějaká "socka" a ptá se, jestli nemám "něco do skla". Takže někteří lidé zjevně přodpokládají, že pokud dýmku kouří mladý člověk, tak v ní má trávu... :roll:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

15 říj. 2015, 17:38

no na to asi není třeba se 2x rozmýšlet- ale jistě jen si nacpi a s milým úsměvem nabídnout nějaký Artisans blend, případně něco kořeněnějšího... oni už si mei sebou potom řeknou že za tebou nemá smysl chodit..

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

15 říj. 2015, 19:58

Nebo s sebou nos tři vejce... :smoke1:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

17 říj. 2015, 12:58

Kili píše:Nebo s sebou nos tři vejce... :smoke1:


:ok: :clamp: :mrgreen: :mrgreen:

Errol píše:přodpokládají, že pokud dýmku kouří mladý člověk, tak v ní má trávu


Už vidím, jak si sólo dáš 4 g trávy na posezení.. :D

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

17 říj. 2015, 20:23

S.hort.Y píše:Už vidím, jak si sólo dáš 4 g trávy na posezení.. :D


Já si dávám zásadně jen soutěžní 3 gramy :mrgreen:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

19 říj. 2015, 16:06

a v čem soutěžíte po těch 3g, kdo si smíchem dřív uřízne hlavu, nebo kdo uvidí víc jednorožců? :twisted: :plaster:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

19 říj. 2015, 16:55

Sledujou super-g růžovejch slonů :mryellow:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

23 říj. 2015, 10:31

Tak si takhle kráčím v kabátku s dýmkou, když tu náhle projdu kolem dělníků v příkopu. Z počátku nic, ale pak jsem za zády zaslechl tiché "Detektiv vole..." Pánové asi budou opravdoví tabákoví znalci, protože jsem tou dobou měl skutečně nacpaného Sherlocka... :smoke1:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

23 říj. 2015, 12:19

Vzhledem k tomu jak seš úspěšný v soutěžích budou mít dělníci zřejmě v něčem pravdu. :mryellow:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

10 lis. 2015, 16:19

Errol píše:Tak si takhle kráčím v kabátku s dýmkou, když tu náhle projdu kolem dělníků v příkopu. Z počátku nic, ale pak jsem za zády zaslechl tiché "Detektiv vole..." Pánové asi budou opravdoví tabákoví znalci, protože jsem tou dobou měl skutečně nacpaného Sherlocka... :smoke1:


Tak to se povedlo! :rofl:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

13 pro. 2015, 10:42

Tohle vlakno me dost prekvapilo :shock: Jeste jsem se nikdy nesetkal s zadnym (vazne minenym) pitomym komentarem. Akorat muj dobry kamarad kdysi prohlasil "ty kouris dymku, ty vole to je teda pekne levicacky" :D

Pripadne hipsteri povalujici se po parcich lacne ziraji, neb dle jejich svetonazoru bude koureni dymky jiste kůl (je stare a moc lidi to nedela) spis mi pripadaji zarazeni, ze to neni na fotkach na "hipstagramu" :mryellow:

Co treba nejake pozitivni reakce, mate nekdo neco zajimaveho?
Odeslat odpověď