Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

13 pro. 2015, 19:56

Tak to jsem jsem ještě neslyšel že by to bylo levičácký...tak to mne těší, že aspoň někdo to tak vnímá :mrgreen:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

14 pro. 2015, 00:35

Sem tam někdo prohlásí, že vypadám jako dědek, ale většinou se zajímají jaké to je a co mám za tabák :-)

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

14 pro. 2015, 06:37

Jj, Kléma, dědek, "A ty to jako nešlukuješ, jóóóó? Tak to není žádný kouření.",...
Těch reakcí je. :mryellow:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

14 pro. 2015, 09:11

Ragaz píše:Tak to jsem jsem ještě neslyšel že by to bylo levičácký...tak to mne těší, že aspoň někdo to tak vnímá :mrgreen:


Jojo, byl jsem narcen, ze jsem "levicackej intelechtual" :D Ale je fakt, ze s dymkou clovek vypada preci jen o neco inteligentneji, nez lopata se startkou v hube :shock:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

14 pro. 2015, 09:19

Tos ještě neviděl mě. :lol:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

14 pro. 2015, 09:23

Oho...z toho by se dalo vyvodit, levičák=intelektuál=>levičáci mají větší vkus a intelekt než pravičáci. To se mi líbí :mrgreen:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

15 pro. 2015, 12:03

Je fakt, ze si clovek s tou billiardkou v Cafe Louvre naklonen nad billiardovym stolem pripada tak nejak stylovejc, proste prazska kavarna hadr :)

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

24 pro. 2015, 20:16

Setkal jsem se i s rekací: "Nemysli si, že s dýmkou budeš jako Karel..." Nebo, když jsme šli po přednáčce na jedno, tak jsem se hned lidí ptal, zda-li jim to nebude vadit a nikdo nic neřekl. Po chvilce si kamarádka chtěla zapálit cigaretu a ptala se okolí. To už bylo proti. Tak jsem se ptal, proč jim nevadí dýmka a pobavila mě jedna odpověď : "No víš, děda kouří dýmku a ta dycinky tááák vonííí..." :smoke5:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

24 pro. 2015, 22:33

Tak tohle znam od kamarada z prace. Cigeretaky by strilel na potkani, ale dymka je OK, neb ji kouri otec jeho mile a kdyz spolu popijeji, nemuze se "vynacmuchat" :D

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

26 pro. 2015, 10:25

jetam píše:Je fakt, ze si clovek s tou billiardkou v Cafe Louvre naklonen nad billiardovym stolem pripada tak nejak stylovejc, proste prazska kavarna hadr :)


V Louvre jsem se naposledy setkal s negativní reakcí, ale nebyla mířena na můj věk, ale na můj výběr tabáku :D

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

26 říj. 2017, 16:42

No když si nenacpu zrovna latakii, tak si nikdo ze známých nestěžuje, jednou se jedna tetka ptala, jestli v tom kouřím trávu. :smoke6:

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

26 říj. 2017, 19:48

Natovr píše:No když si nenacpu zrovna latakii, tak si nikdo ze známých nestěžuje, jednou se jedna tetka ptala, jestli v tom kouřím trávu. :smoke6:

A kouříš?

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

30 kvě. 2018, 19:38

Plachtař: To jsi asi šťastný člověk.... pokaždé, když sem si zapálil někde mimo vyznavače chladného kouře, či párků. Tak sem se potýkal s 97% odporem k dýmu....
Tak nějak tyhle reakce již neřeším, je to boj s větrným mlýnem... Furt breptaj *lidi kteří nás vyhodili z hospod* a pak kuřáci cigaret ... Nebo se setkávám s nepochopitelně reakci, ať si na nic nehraju - blíže nedovedou specifikovat ...

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

17 lis. 2020, 22:36

Baskervil píše:A kouříš?

Nene, to není nic pro mě. Raději zůstanu u tabáku a rumu.

Re: My "mladí" s dýmkou + reakce okolí

28 pro. 2020, 18:12

:ok: správně :puffy:
Odeslat odpověď