Návštěvy dýmkařských firem

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Byli jste již u nějakého pipemakera ?

Ano
26
31%
Ne
59
69%
Nezajímá mě to
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 85

Příspěvekod dick » 22 črc. 2005, 19:08

Možná by bylo exkurze lepší organizovat "buňkově" :idea:. Jednak by byly menší skupinky ( což by mohlo být i pro pipemakery příjemnější) a líp by se organizovala i doprava ( třeba Ostrava + Střední Morava apod.).
Co vy na to :?:
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Mathias Sandorf » 22 črc. 2005, 19:10

dick píše:Možná by bylo exkurze lepší organizovat "buňkově" :idea:. Jednak by byly menší skupinky ( což by mohlo být i pro pipemakery příjemnější) a líp by se organizovala i doprava ( třeba Ostrava + Střední Morava apod.).
Co vy na to :?:


Hm, ale aby pak nebylo spousta malejch výprav k jednomu pipemakerovi za sebou. Z toho by ho mohlo taky trefit
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Příspěvekod dick » 22 črc. 2005, 19:15

Já bych to neviděl zase tak divoce, že bychom jezdili každý týden k někomu :D. No zkusíme to třeba centrálně a uvidíme.
A do Saint Claude či k Vauen se asi courat po buňkách nebudeme :wink:
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 69
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Mathias Sandorf » 22 črc. 2005, 19:24

dick píše:
...A do Saint Claude či k Vauen se asi courat po buňkách nebudeme :wink:


Ale byl by to slušnej underground :wink:
Uživatelský avatar
Mathias Sandorf
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1656
Věk: 37
Registrován: 23 kvě. 2005, 13:54
Bydliště: Kolín

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 22 črc. 2005, 20:03

dick píše:Možná by bylo exkurze lepší organizovat "buňkově" :idea:. Jednak by byly menší skupinky ( což by mohlo být i pro pipemakery příjemnější) a líp by se organizovala i doprava ( třeba Ostrava + Střední Morava apod.).
Co vy na to :?:


Neni to spatny napad. V utery 26.7. mame v Praze pidisraz a 8.8. velky sraz. Urcite se tam o tom budeme bavit a vysledej sem tavesim. Kdyby jen z Prahy jelo ke Krskovi 15 lidi, bylo by to pro pana Krsku asi maximalni pocet.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Milos Cerman » 22 črc. 2005, 20:23

Vojtěch Regazzo píše:..... Kdyby jen z Prahy jelo ke Krskovi 15 lidi, bylo by to pro pana Krsku asi maximalni pocet.


Pokud těm 15ti lidem prodá 10 dýmek, bude určitě spokojenej. A ostatní dýmkaři taky. Proto bych byl klidně pro větší bandu lidí. A potažmo i větší kšeft :!:

A ze stejnýho důvodu by se podobný akce nemusely dělat každej tejden. Ne každej si koupí každej tejden novou dýmku :!:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 22 črc. 2005, 20:25

Milos Cerman píše:
Vojtěch Regazzo píše:..... Kdyby jen z Prahy jelo ke Krskovi 15 lidi, bylo by to pro pana Krsku asi maximalni pocet.


Pokud těm 15ti lidem prodá 10 dýmek, bude určitě spokojenej. A ostatní dýmkaři taky. Proto bych byl klidně pro větší bandu lidí. A potažmo i větší kšeft :!:

A ze stejnýho důvodu by se podobný akce nemusely dělat každej tejden. Ne každej si koupí každej tejden novou dýmku :!:


Milosi, kdyz jsem zakladal tento threed , psal jsem, ze ma predstava je tak 1-2 navstevy rocne. A moc bych si pral byt na tom tak dobre, ze si koupim 2 dymky kazdy rok. I kdyz neni to spatna predstava... :?:
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Milos Cerman » 22 črc. 2005, 20:36

Vojtěch Regazzo píše:.... psal jsem, ze ma predstava je tak 1-2 navstevy rocne. A moc bych si pral byt na tom tak dobre, ze si koupim 2 dymky kazdy rok. I kdyz neni to spatna predstava... :?:


Chtěl jsem tím naznačit, že by se prostě nemělo přehánět. Že by měi jet pokaždé především ti, co chtějí nakoupit. Potom nebudeme jenom "čumilové co otravujou a překážejí" :smoke5:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 23 črc. 2005, 09:43

Milos Cerman píše:
Vojtěch Regazzo píše:.... psal jsem, ze ma predstava je tak 1-2 navstevy rocne. A moc bych si pral byt na tom tak dobre, ze si koupim 2 dymky kazdy rok. I kdyz neni to spatna predstava... :?:


Chtěl jsem tím naznačit, že by se prostě nemělo přehánět. Že by měi jet pokaždé především ti, co chtějí nakoupit. Potom nebudeme jenom "čumilové co otravujou a překážejí" :smoke5:


Ja osobne tam asi nepojedu s tim, ze si musim koupit dymku.
Kdyz se mi tam ale bude nejaka libit, tak si ji koupim.
Tezko tak muzeme p. Krskovi zavolat a ricz, ze k Vam prijede 15 lidi a koupi 15 dymek.
To si myslim, ze dost dobre nejde.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Nevill » 23 črc. 2005, 10:30

No já si teď s nákupem dýmek dávám trochu pohov, jsem se nechal trochu unést, už jich je devět... :roll:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Michal Hubacz » 24 črc. 2005, 19:46

Vojtěch Regazzo píše:
Milos Cerman píše:
Vojtěch Regazzo píše:.... psal jsem, ze ma predstava je tak 1-2 navstevy rocne. A moc bych si pral byt na tom tak dobre, ze si koupim 2 dymky kazdy rok. I kdyz neni to spatna predstava... :?:


Chtěl jsem tím naznačit, že by se prostě nemělo přehánět. Že by měi jet pokaždé především ti, co chtějí nakoupit. Potom nebudeme jenom "čumilové co otravujou a překážejí" :smoke5:


Ja osobne tam asi nepojedu s tim, ze si musim koupit dymku.
Kdyz se mi tam ale bude nejaka libit, tak si ji koupim.
Tezko tak muzeme p. Krskovi zavolat a ricz, ze k Vam prijede 15 lidi a koupi 15 dymek.
To si myslim, ze dost dobre nejde.


Ke Krškovi se 15 lidí nevejde.... I přesto že je zavalenej prací tak je docela ochotnej - osobní zkušenost. Myslím že Vám nebude nadávat když ho na hodinu poctíte návštěvou a nekoupí si u něk každý novou dýmku..))
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Re: Návštěvy dýmkařských firem

Příspěvekod Šimi » 24 črc. 2005, 21:37

Vojtěch Regazzo píše:Pánové a dámy,
co byste říkali mému následujícímu nápadu. Určitě nejsem sám, kdo se toží podívat k p. Krškovi, Jirsovi, do firmy Vauen apod., ale nechce se mu tam jet samotnému.
Stejně tak, jako plánujeme naše srazy, bychom mohli plánovat i návštěvy u pipemakerů.
1-2 do roka bychom se ve větším počtu domluvili a udělali si exkurzi k takovémuto mistrovi.
Nevím, jaké budou reakce, ale za pokus to sem dát to určitě stojí.


Asi bych se přidal.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Milos Cerman » 24 črc. 2005, 22:09

Michal Hubacz píše:Ke Krškovi se 15 lidí nevejde.... I přesto že je zavalenej prací tak je docela ochotnej - osobní zkušenost. Myslím že Vám nebude nadávat když ho na hodinu poctíte návštěvou a nekoupí si u něk každý novou dýmku..))


Každej ne, ale někdo snad jo :roll:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Nuvolari » 24 črc. 2005, 22:26

Heej jak mi tohle mohlo tak dlouho unikat?! Já jsem jednoznačně PRO!! Doprava kamkoliv není problém, zrovna jsem si koupil novej blok a liháč :-) Akorát taky budu jen čumil co nic nekoupí :-(
Uživatelský avatar
Nuvolari
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 384
Věk: 40
Registrován: 15 úno. 2005, 09:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod sholim » 26 črc. 2005, 09:09

Já jsem také jednoznačně pro. O koupi budu diskutovat až na místě.
Uživatelský avatar
sholim
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 61
Registrován: 08 lis. 2004, 13:12
Bydliště: Rájec

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků