Slevová karta od Dr. Stanislawa

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Máte již slevovou kartu ?

Ano
48
42%
Ne
34
30%
Nevím, že existuje
32
28%
 
Celkem hlasů : 114

Slevová karta od Dr. Stanislawa

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 17 črc. 2005, 16:27

Vážení,

jestli se nemýlím, tak na toto téma se zde ještě nedebatuje.
Opět trochu osvěty pro Ty z Vás, kteří něvědí, co to slevová karta je.
Já osobně většinou nakupuji v Dlouhé ulici v Cigars shopu. Při nákupu ( tuším nad 5000 Kč ) jsem obdržel kartu, která mi při dalších nákupech nabízí slevu 10%.
Z praxe vím, že většina z Vás ani netuší, že je možné tuto kartu získat, a tak jsem založil tento threed.
A kdo z Vás ji vlastní, určitě budete souhlasit s mým následujím návrhem. Je to totiž klasická věrnostní karta a mohli bychom napsat dopis dr. Stanislawovi, aby za určitou výši nákupu obdržel majitel karty nějakou "cenu", jaou jsou filtry, čističe, tabák apod.
Co Vy na to ?
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod piter » 17 črc. 2005, 16:34

Slevova karta je pro me novinka . . . .funguje to pouze v urcite prodejne nebo ve vsech hlavnich Mostex prodejnach? Resp. mohl bys poskytnout nejake blizsi info (na kolik nakupu je ona sleva atd . . . ). IMHO pokud je to tak jak pises a neni to pouze v nejakem predrazenem obchodu v Praze tak je to docela dobra vec - ona sleva na kazdy nakup 10% je vcelku pekne - prijde mi zbytecne jeste chtit nejake cistice :-) I kdyz samozrejme ze neco navic vzdy potesi :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 17 črc. 2005, 16:48

Sleva 10% se vztahuje na vše ( jen ne na tabaky ).
Myslim, ze mi Elli riala, ze je to platne na všech prodejnach Mostexu v ČR.
To by nam musela rict ona což behem par dnu sem urcite napise.
A o tom darku navic. Tato karta je podle meho stejneho principu, jako treba u Shellu SMART nebo u Agipu PREMiO. Cim vice natankujes, tim hodnotnejsi jsou darky. :wink:
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Fénix » 17 črc. 2005, 16:52

Vojtěch Regazzo píše:A o tom darku navic. Tato karta je podle meho stejneho principu, jako treba u Shellu SMART nebo u Agipu PREMiO. Cim vice natankujes, tim hodnotnejsi jsou darky. :wink:


hehe dobrej nápad, ale asi se to nechytne... mně by se to líbilo :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod vicomt » 17 črc. 2005, 17:18

Hm 10%.. Vzpomínám si, že jsem jednou zabrousil do Dlouhý,
bylo to právě v okamžiku, kdy prodejnu přebíral (včetně všeho zboží) nový majitel. Pokud jde o dýmky, tak téměř u všech se v jeden den zvadla cena, a to min. o 10% :twisted: U Winslowa např. to bylo o 30%! Od té doby tam nechodím. Odpustím jim jedině v případě, že začnou dovážet Rattray´s tabáky (jak tady někde bylo slíbeno), samozřejmě za rozumné ceny.. Vsadím se totiž, že koupě u Mostexu vyjde přesně o 5,50Kč levněji než na somokingpipes včetně poštovného.
Uživatelský avatar
vicomt
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 78
Věk: 49
Registrován: 23 kvě. 2005, 09:19
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 17 črc. 2005, 17:25

Elli ozvi se a objasni situaci :D
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Nevill » 18 črc. 2005, 10:06

Elli teda tuším říkala, že je to za nákup ve výši 2000,- a čističe tam na ní čas od času vyloudím... :P
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Simon » 18 črc. 2005, 10:19

Fénix píše:
Vojtěch Regazzo píše:A o tom darku navic. Tato karta je podle meho stejneho principu, jako treba u Shellu SMART nebo u Agipu PREMiO. Cim vice natankujes, tim hodnotnejsi jsou darky. :wink:


hehe dobrej nápad, ale asi se to nechytne... mně by se to líbilo :)


co se ti na tom libi? ze si priplatis abys pak nasledne dostal aspon malou cast z toho preplatku zpet ve forme neceho, co vlastne ani nepotrebujes? :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod tuton » 18 črc. 2005, 10:37

Simon píše:co se ti na tom libi? ze si priplatis abys pak nasledne dostal aspon malou cast z toho preplatku zpet ve forme neceho, co vlastne ani nepotrebujes? :)


Neexistuje nic jako "vecere zdarma" (to samozrejme nemam ze sebe ;-) )
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Simon » 18 črc. 2005, 10:56

tuton píše:
Simon píše:co se ti na tom libi? ze si priplatis abys pak nasledne dostal aspon malou cast z toho preplatku zpet ve forme neceho, co vlastne ani nepotrebujes? :)


Neexistuje nic jako "vecere zdarma" (to samozrejme nemam ze sebe ;-) )


neni nad to si koupit u mountfieldu sekacku se slevou a dokonce s benzinem zdarma :) ... a pak zjistit ze u konkurence ses i bez slev o litr niz :lol:
... ale lidi sou nepoucitelni ... a dobre jim tak :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod piter » 18 črc. 2005, 11:11

slevova karta doufam plati i pri nakupech tabaku? protoze pri takovych velkych nakupech by se vyplatila (ceny tabaku jsou pevne dane (zatim) cili je nepreplatis (ne vic nez v jinych obchodech) a zaroven dostanes kartu . . . a pak kdyby se pouzila pro dalsi nakup tabaku . . .
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod tuton » 18 črc. 2005, 11:14

piter píše:slevova karta doufam plati i pri nakupech tabaku? protoze pri takovych velkych nakupech by se vyplatila (ceny tabaku jsou pevne dane (zatim) cili je nepreplatis (ne vic nez v jinych obchodech) a zaroven dostanes kartu . . . a pak kdyby se pouzila pro dalsi nakup tabaku . . .


Obavam se, ze na kolkovany tabak nejde dat slevu - tedy za soucasne situace...

... a pokud snad ano (teoreticky), zadnej obchodnik to neudela, protoze by to pro nej bylo maximalne nevyhodne.
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod piter » 18 črc. 2005, 11:27

tuton píše:
piter píše:slevova karta doufam plati i pri nakupech tabaku? protoze pri takovych velkych nakupech by se vyplatila (ceny tabaku jsou pevne dane (zatim) cili je nepreplatis (ne vic nez v jinych obchodech) a zaroven dostanes kartu . . . a pak kdyby se pouzila pro dalsi nakup tabaku . . .


Obavam se, ze na kolkovany tabak nejde dat slevu - tedy za soucasne situace...

... a pokud snad ano (teoreticky), zadnej obchodnik to neudela, protoze by to pro nej bylo maximalne nevyhodne.


pokud by to bylo pouze takto (na tabaky sleva ne) tak je ona vyhodnost dost pochybna . . . (navic v Praze, tady by ses s tim teoreticky dalo neco vymyslet)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 18 črc. 2005, 12:38

piter píše:
tuton píše:
piter píše:slevova karta doufam plati i pri nakupech tabaku? protoze pri takovych velkych nakupech by se vyplatila (ceny tabaku jsou pevne dane (zatim) cili je nepreplatis (ne vic nez v jinych obchodech) a zaroven dostanes kartu . . . a pak kdyby se pouzila pro dalsi nakup tabaku . . .


Obavam se, ze na kolkovany tabak nejde dat slevu - tedy za soucasne situace...

... a pokud snad ano (teoreticky), zadnej obchodnik to neudela, protoze by to pro nej bylo maximalne nevyhodne.


pokud by to bylo pouze takto (na tabaky sleva ne) tak je ona vyhodnost dost pochybna . . . (navic v Praze, tady by ses s tim teoreticky dalo neco vymyslet)


Já jsem výše uváděl, že slevy se vztahuji na cely sortiment krome tabaku. Prosel jsem nekolik dymkazskych obchodu v Praze a ceny dymek a prislusenstvi jsou velmi podobne, ne-li stejne. neni tedy pravda, ze je to v Dlouhe predarzene o 10%.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod tuton » 18 črc. 2005, 12:49

Vojtěch Regazzo píše:Já jsem výše uváděl, že slevy se vztahuji na cely sortiment krome tabaku.


Ja jsem si racil vsimnout. :wink:
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Další

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků