Design etiket

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod imagoo » 17 pro. 2005, 00:47

malinkej.dablik píše:igelitak jezis...no ja kdyz dymku nosim v pytliku tak se snazim aby byla v takovym aby dychala a nezaparila se tak ji nosim v latkovem pytliku od krsky a dobry ty peterson se mi moc nelibej vsak ale peterson by mel zacit trosku pracovat na vice vecech treba na etiketach ale to uz je jine tema....jen myslim ze by se sluselo aby kazdy pipemaker dbal i na kvalitni obal jelikoz jsem grafik a designer tak si myslim ze obal dost prizpiva k prodeji produktu obal dela hodne

VsakNovePetersoniObalyJsouPoGrafickeStranceNaprostoCistouAskvelouZalezitosti!JeToVyjadreniTypografickouCestou.
Naposledy upravil imagoo dne 17 pro. 2005, 00:51, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Šimi » 17 pro. 2005, 00:50

imagoo píše:VsakNovePetersoniObalyJsouPoGrafickeStranceNaprostoCistouAskvelouZalezitosti!


bingo
:? :roll: :o :) :D :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod malinkej.dablik » 17 pro. 2005, 01:00

imagoo píše:
malinkej.dablik píše:igelitak jezis...no ja kdyz dymku nosim v pytliku tak se snazim aby byla v takovym aby dychala a nezaparila se tak ji nosim v latkovem pytliku od krsky a dobry ty peterson se mi moc nelibej vsak ale peterson by mel zacit trosku pracovat na vice vecech treba na etiketach ale to uz je jine tema....jen myslim ze by se sluselo aby kazdy pipemaker dbal i na kvalitni obal jelikoz jsem grafik a designer tak si myslim ze obal dost prizpiva k prodeji produktu obal dela hodne

VsakNovePetersoniObalyJsouPoGrafickeStranceNaprostoCistouAskvelouZalezitosti!JeToVyjadreniTypografickouCestou.


no to mas sice pravdu je to cista typografie ale naprosto nezajimava a bez napadu...takovejch etiket mas na pultech mraky...cista typografie se standartne pouziva do zacatku ale ty stary obaly byli mnohem zajimavejsi...chapu ze peterson se snazi o inovaci a o moderni pojeti ale klasika k dymkam patri ...zkratka me ty obali nezaujali a myslim ze ani vetsinu lidi nezaujmou...cista typografie se hodi jinam ne sem...kdyby se pouzila aspon jemna grafika tak by to bylo o necem jinem
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod imagoo » 17 pro. 2005, 01:07

Vsak tu jemnou grafiku tam dela to jejich charakteristicke a navysost klasicke P zvetsene a zeslabene v podtisku - po pravde me tam vadi jen ta silena barevnost. Nejhezci pixlu ze vsech vidim u Escuda potazmo DLNR, tam je to jenom o praci s textem, pravda, je tam nejaky ornament, ale neni nosny... obaly a etikety se kdysi resily nekde vedle.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod malinkej.dablik » 17 pro. 2005, 01:11

v teto dobe je ale reklama dost podstatna zalezitost...no jinak jsem myslel grafiku jako ma napriklad old dublin ci neco podobneho grafiku jako obrazek...jako ze jsem grafiku 12 let studoval tak vim ze s timhle by me asi vyrazili se slovy...hmm hezky tak jeste udelej neco co zaujme a co se bude prodavat...jinak mas pravdu barevnost se moc nehodi urcite bych treba volil stupne sedi nebo treba barevnou skalu bezove nebo neco na ten zpusob...grafika je uz dnes tak daleko ze mohli nad tim malinko popremyslet takovyhle etikety sfoukne doma kazdej sam.
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod imagoo » 17 pro. 2005, 01:21

malinkej.dablik píše:v teto dobe je ale reklama dost podstatna zalezitost...no jinak jsem myslel grafiku jako ma napriklad old dublin ci neco podobneho grafiku jako obrazek...jako ze jsem grafiku 12 let studoval tak vim ze s timhle by me asi vyrazili se slovy...hmm hezky tak jeste udelej neco co zaujme a co se bude prodavat...jinak mas pravdu barevnost se moc nehodi urcite bych treba volil stupne sedi nebo treba barevnou skalu bezove nebo neco na ten zpusob...grafika je uz dnes tak daleko ze mohli nad tim malinko popremyslet takovyhle etikety sfoukne doma kazdej sam.

Prave ze vubec ne. Vsechny plakatovaci plochy, casopisy, reklamy, regaly se zbozim i spoty jsou zacpany "necim co zaujme" za pouziti mnohych instantne grafickych a modnich efektu. Jediny, co me v tehle zumpe, povetsinou plne barevnych sracek, dokaze zaujmout, je prace v duchu stridmosti, kde neni strachu z volneho prostoru.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod malinkej.dablik » 17 pro. 2005, 01:25

tak to jsme si nerozumeli...ja nemyslel tam nasrat kdejaky hnusny fotky a kdejaky zhovadilosti....myslel jsem to jen ozivit par grafickymi prvky napriklad jemnou siluetu dymkare nebo neco na ten zpusob klidne cernobile nebo dvoubarevne etikety neco ve stylu secesnich prvku...treba neco jako maloval mucha takovy pekny veci a ne nejaky preplacavani

neco na tento zpusob

http://images.google.com/imgres?imgurl= ... D%26sa%3DN

ta prvni a treti se mi zdaji uzasne
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod imagoo » 17 pro. 2005, 01:39

Jo, jsou pekny, hlavne ta druha :wink: .
Cely to jsou hodne subjektivni nahledy, ktere se taky postupem casu meni. Ja driv taky potreboval mit vsechno nejak "ozdobeny", ale s postupem let me to vic a vic unavuje. Kdyby u Petersonu zjemnili barvy, me by to stacilo, kdyz uz se na pixle nelepi etikety z poradnyho papiru.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod malinkej.dablik » 17 pro. 2005, 01:41

njn ja jsem mel ted stesti a sehnal nejaky stary pixle ktery jeste vypadaji celkem fajn ale ted to jde sim dal k horsimu...no ty barvy jsou blby spis si prdstavuju ze tam jsoubonbony nez tabak
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Milos Cerman » 17 pro. 2005, 06:45

Trochu mě mrzí, že se ti nelíbějí Petersonovic etikety.
Já si myslím, že jsou hodně, hodně fajnový.
Nikomu se nevnucujou, a vůbec mě na nic nenutějí. - - - Samo, pokud pominu černobílý parte!
A hlavně : ta etiketa si nehraje na to, co není.

Skus je ale srovnat třeba s Hradní kolekcí :lol:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod malinkej.dablik » 17 pro. 2005, 11:24

ok kazdej ma jinej nazor...jen me docela zaskocilo jak dost lidi schani petersony se starejma etiketama....no nic
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Fénix » 17 pro. 2005, 12:05

malinkej.dablik píše:ok kazdej ma jinej nazor...jen me docela zaskocilo jak dost lidi schani petersony se starejma etiketama....no nic


Mně se nové etikety Petersonů nelíbí vůbec, a je to škoda vzhledem k tomu, že ty staré byly naopak vysoce nadprůměrné.

OT
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod malinkej.dablik » 17 pro. 2005, 12:17

byli klasicke a decentni ted je to az nudne
Uživatelský avatar
malinkej.dablik
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 321
Věk: 44
Registrován: 05 srp. 2005, 20:52
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod Vojtěch Regazzo » 21 pro. 2005, 14:57

Take jsem priznivcem starych etiket od Petersonu.
Jen si vzpomenme na Sunset Breeze s lodkou.
Ty nynejsi jsou proste jen jedny z mnoha a nicim se neodlisuji a tudiz nenadchnou a neoslovi kupujiciho.
Uživatelský avatar
Vojtěch Regazzo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1962
Věk: 48
Registrován: 31 bře. 2005, 13:37
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod Šimi » 21 pro. 2005, 14:59

Vojtěch Regazzo píše:Take jsem priznivcem starych etiket od Petersonu.
Jen si vzpomenme na Sunset Breeze s lodkou.
Ty nynejsi jsou proste jen jedny z mnoha a nicim se neodlisuji a tudiz nenadchnou a neoslovi kupujiciho.


To je nejhezčí etiketa vůbec. Mám to štěstí, že jsem ještě sehnal starou plechovku, hned 2.
Ještě se mi moc líbí etiketa bílého Caledonianu, ale bez umrlců ji budu mít až později. Jen co to Bromden dokouří.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Další

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků