Sháním vzorek SG Navy Plug

Komerční prostory fora - poptávky, nabídky, výměna. Pravidla najdete zde.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub

Sháním vzorek SG Navy Plug

Příspěvekod Brandy Grulich » 26 říj. 2021, 20:36

Vážení kolegové,
byl by někdo ochoten prodat vzorek SG Navy Plug? Po všeobecné chvále tady bych rád ochutnal, nedonutím se ale dokouřit něco, co mi na 100% nejede, takže na objednávku celého balení se opravdu necítím. Předem děkuji za případné nabídky.
Uživatelský avatar
Brandy Grulich
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 93
Věk: 56
Registrován: 10 úno. 2018, 22:00
Bydliště: Králíky (SV Čechy)

Re: Sháním vzorek SG Navy Plug

Příspěvekod basa333 » 27 říj. 2021, 08:11

zkus tohle
https://www.etrafika.cz/dymkove-tabaky- ... -flake-10/
když ti bude chutnat, můžeš jít klidně i do plugu, ten rozdíl není dramatický. plug je lepší hlavně v tom, že si ho nařežeš podle potřeby.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Sháním vzorek SG Navy Plug

Příspěvekod Brandy Grulich » 27 říj. 2021, 17:44

Díky moc. Už jsem ho zkoušel, tak někdy před 3 roky, když jsem hledal náhradu za Frog Morton Cellar. Mam u něj poznámku: "Celkem dobrý, rum (třtinový) je tam cítit nepatrně, hledat dál". Nakonec jsem skončil u Port Latakie, která mi chutná dokonce víc než Frog Morton Cellar (nějaký ještě mám a občas otevřu). Mě hlavně navnadila recenze od Batrachose, sliny se mi sbíhaly...
Uživatelský avatar
Brandy Grulich
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 93
Věk: 56
Registrován: 10 úno. 2018, 22:00
Bydliště: Králíky (SV Čechy)

Re: Sháním vzorek SG Navy Plug

Příspěvekod basa333 » 28 říj. 2021, 11:17

stejně jej budeš muset ochutnat, jestli ti sedí. on ten rum je tam spíš v takové celkové sladkosti, která si také musí sednout do dýmky. není to tak, že bys okamžitě poznal třtinový rum. tím tabákem se také musíš trochu prokouřit. já i batrachos jej kouříme už nějaký ten rok a víme, o čem mluvíme, ale každý očekáváme něco jiného. na druhou stranu jistě nebudeš mít problém se plugu zbavit, pokud by ti nechutnal.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Sháním vzorek SG Navy Plug

Příspěvekod Brandy Grulich » 31 říj. 2021, 12:12

Já se tabáků, co mi nejedou na 100%, zbavuju tak, že je dávám kamarádovi, ten zpopelní cokoliv. Ale na takovýhle balení jsem moc velkej lakomec. Navy Flake mi úplně nejel, ale třeba Fayyum Kake mi připadá o hodně lepší, než Fayyum, třeba je to tady taky. Projížděl jsem nabídku, co by pro mě padala do úvahy (a ještě jsem neměl), objevil jsem asi poslední možnost: Solani - White & Black, zkusím ho.
Uživatelský avatar
Brandy Grulich
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 93
Věk: 56
Registrován: 10 úno. 2018, 22:00
Bydliště: Králíky (SV Čechy)

Re: Sháním vzorek SG Navy Plug

Příspěvekod basa333 » 01 lis. 2021, 08:09

pokud ti navy flake úplně nejel, tak ti asi nepojede ani plug, ten rozdíl není úplně zásadní. na druhou stranu asi nebude moc tabáků, které ti hned pojedou na 100%. při věčném hledání svatého grálu si možná ani pořádně nezakouříš.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Sháním vzorek SG Navy Plug

Příspěvekod Snoopy » 01 lis. 2021, 09:06

:arrow: Brandy Grulich
Ak je to ešte aktuálne, pošli mi prosím Tvoju adresu do SZ, nejaký kúsok mám načatý.
Aj ja si myslím, že rumová aromatizácia nebude nikdy taká "pecka" ako vanilka, višňa alebo lakeland. Čerstvý Navy Plug síce pôsobí, akoby ho z toho rumáku práve vytiahli - mokrý, s výraznou alkoholovou a sladkastou arómou (popri latakii), ale po odvetraní a zapálení cítim len slabý závan, taký podtón (ale fantasticky tam pasuje).
Uživatelský avatar
Snoopy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 566
Věk: 62
Registrován: 03 pro. 2010, 14:36
Bydliště: Západné Slovensko, Hlohovec

Re: Sháním vzorek SG Navy Plug

Příspěvekod Brandy Grulich » 01 lis. 2021, 18:49

Mockrát děkuju za ochotu, adresa zaslána. Poznámku o slabé rumové aromatizaci jsem napsal špatně, to nebylo myšleno jako závada, jen konstatování, aromatiky nekouřím (tedy aspoň si to myslím, nevím, jak je to s tím rumem, případně whisky) a výraznou aromatizaci nehledám. A už vůbec nehledám svatý grál, jen mě vyděsilo přerušení dodávek z ciziny, tak jsem hledal náhradu. Své dva oblíbence kouřím s velkou chutí stále dokola, oba tabáky mně zachutnaly stoprocentně hned napoprvé, stejně jako jejich předchůdci. Já jsem línej se k něčemu prokuřovat, pokud nemusím, nic neměním a pokud musím, nacpu maximálně třikrát a pokud mi to nejede na 100%, odevzdám ke zpopelnění a zkouším dál. A mezitím samozřejmě kouřím staré zásoby.
Uživatelský avatar
Brandy Grulich
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 93
Věk: 56
Registrován: 10 úno. 2018, 22:00
Bydliště: Králíky (SV Čechy)

Re: Sháním vzorek SG Navy Plug

Příspěvekod basa333 » 02 lis. 2021, 08:54

sg navy rozhodně není aromatik, tedy alespoň imho. příjemná va s přesnou dávkou latakie, přislazená třtinovým rumem. myslím, že by ti mohl chutnat i bothy.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Sháním vzorek SG Navy Plug

Příspěvekod Brandy Grulich » 10 lis. 2021, 18:49

Dneska dorazila zásilka, moc děkuju Snoopymu. Teď jsem shlédl několik videí, jak s plugem nakládat a za chvíli to u čepovaného zkusím realizovat. Voní nádherně, jen se sliny sbíhají. Pro začátek zvolím nakrájení na plátky a následné rozemnutí. Bothy flake jsem měl tak před 5 lety, 1 nebo 2 krabičky, nebyl špatný, ale mé tehdejší favority nepřeválcoval.
Uživatelský avatar
Brandy Grulich
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 93
Věk: 56
Registrován: 10 úno. 2018, 22:00
Bydliště: Králíky (SV Čechy)


Zpět na Nabídka / poptávka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků