Zhorsena chut

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Zhorsena chut

Příspěvekod Plachtař » 20 led. 2016, 14:24

To littlebull:
Nenapsal jsem, že ho kouřím kvůli tomu, že těm ostatním voní. To, že ho mají kolegové rádi je jen příjemný benefit. Nevím jak to mám říct, ale i když je to pro vás seno, hnusfialovej, nebo tfujtajksl, tak mě vcelku chutná... A pravda je, že pár lidí co nejsou na fóru ho taky rádi kouří. Každý to vnímáme jinak...

Poslední dobou mi přijde, že pokaždé na muj příspěvek je alespoň jedna negativní reakce... Asi si tu budu jen pročítat moudra.
Plachtař
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 101
Věk: 31
Registrován: 12 zář. 2011, 17:55
Bydliště: Rakovník/Praha

Re: Zhorsena chut

Příspěvekod ontarios » 20 led. 2016, 14:36

:arrow: Plachtař: Nenech se odradit, kuř takovej tabák, co Ti chutná. Každý to tu tak dělá.

Někdo má rád blondýny,někdo brunety. Tak to je a nijak jinak. Nikde není taky řečeno, že časem zjistíš, jako někteří ostatní zde, že Ti chutnají jiné tabáky, než dnes. Já to měl stejně.

Taky nemusíš hledat jen moudra, ale nemusíš se nechat ani mistrovat. Přečíst, vzít si dobrou radu a ostatní pouštět druhým uchem ven.
Uživatelský avatar
ontarios
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 642
Věk: 56
Registrován: 12 bře. 2015, 08:57
Bydliště: Praha 8

Re: Zhorsena chut

Příspěvekod Hakor » 20 led. 2016, 14:42

Přesně tak, i kdybys kouřil ve fajfce seno, tak pokud ti to chutná a vyhovuje, tak není o čem :puffy:
Hakor
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 25
Registrován: 29 pro. 2015, 09:47
Bydliště: Mělnicko

Re: Zhorsena chut

Příspěvekod Plachtař » 20 led. 2016, 15:44

Hakor píše:Přesně tak, i kdybys kouřil ve fajfce seno, tak pokud ti to chutná a vyhovuje, tak není o čem :puffy:

Děkuji za podporu. Je to jako třeba s kávou, taky mi nějaký čas trvalo si najít tu svoji, oblíbenou a kvalitní kávu. No, ale nechci říkat ostatním, že pijou břečky. Je to asi OT, takže se omlouvám...
Plachtař
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 101
Věk: 31
Registrován: 12 zář. 2011, 17:55
Bydliště: Rakovník/Praha

Re: Zhorsena chut

Příspěvekod Baskervil » 20 led. 2016, 16:09

[BLACK RIGHTWARDS ARROW]️Plachtař
Každý kouří na vlastní hubu.
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: Zhorsena chut

Příspěvekod klasik51 » 20 led. 2016, 16:57

Plachtař píše:
Poslední dobou mi přijde, že pokaždé na muj příspěvek je alespoň jedna negativní reakce... Asi si tu budu jen pročítat moudra.

:naughty: :naughty: to je blbost, to se prostě někdy tak divně sejde, neber si to tak. :puffy:
Kuř co Ti chutná a hotovo. Nad mejma tabákama taky někteří ohrnují nos, no a já zase na oplátku nad těma jejich. :twisted:
Kdyby jsme všichni kouřili jeden tabák, to by to vypadalo. :palm:
Proto je tak velký výběr, aby si každý mohl vybrat ten svůj/ty své. :ok: :D
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Zhorsena chut

Příspěvekod BATRACHOS » 20 led. 2016, 19:23

Cožpak tabáky, Zdeňku, ale že to cpeš do té aluminiové armatury, to je teprve hanebnost a zločin hodný sedmého podlaží pekelného! :lol:

:arrow: Plachtař

Co se tabáků Holger Danske týče, měl jsem docela dlouho v oblibě jejich blend Red Kirsberry Wine, dodnes jej pokládám za jeden z podařenějších aromatiků s ne zcela univerzální tuti-fruti omáčkou. A dále Original Honey Dew, což je tabák, který stále doporučuji začátečníkům a rovněž jej pokládám za přijatelný na zakuřování.

Konkrétně HD Black&Bourbon byl mezi prvními 3 tabáky, co jsem si v životě (na doporučení letitého fajfmena) koupil. Měl to být typický příklad dánského aromatiku (druhý byl MB Mixture Scottish jako příklad přírodnějšího střihu a pak Clan, asi kvůli řezu a celkově tomi "cigaretovému" stylu).
No ... Clan jsem vyhodil okamžitě, víc než dva kotlíky jsem nezvládl. :puke: Mixture Scottish jsem už tehdy poznal, že to je jasně lepší tabák, než ten zbytek, ale totálně mi neseděl a nesedí dodnes. :naughty:
No a ten HD Black&Bourbon? Ten jsem se pokoušel nějak kouřit, ale byl to očistec. :roll: Kdybych si nebyl o měsíc později koupil sám McLintock Black Cherry, asi bych byl s fajfkařením skončil dřív, než jsem pořádně začal. :wink:

Ale musím uznat, že HD Black&Bourbon byl jediný z těch prvních, co jsem nakonec vykouřil ... nechal jsem ho na chalupě a postupně jsem ho nějak zkouřil. Ale pamatuji se, že to děsivě močkovalo, kyslo, přehřívalo se a ke konci to chutnalo jako živočišné uhlí. :palm:
Pak jsem si asi dvakrát v průběhu následujících 15 let vzal od někoho vzoreček ... a dojem se nezměnil. Tolik můj dojem z HD Black&Bourbon. Což, jak patrono z výše uvedeného, neplatí ani zdaleka na všechny blendy HD. A nemusí platit ani na HD Black&Bourbon, protože všechny tabáky v poslední době výrazně mění složení i přichutě. A jak říkám, naposledy jsem tento skvost testoval tak před 7 lety. :think:

To vše ale bledne před tím, že to někomu může způsobovat rozkoš. Po pravdě před takovým jedincem smekám a dívám se naň obdobně jako na někoho, kdo je schopen prožit blažený život v chatrči uprostřed slumu na předměstí Bombaje. Jsou takoví lidé, ať je Bohové dále provázejí!
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Zhorsena chut

Příspěvekod littlebull » 20 led. 2016, 20:06

Plachtař :arrow: negativní reakci nevidím, píšu proti gustu žádnej dišputát... :smoke6:
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Re: Zhorsena chut

Příspěvekod Copatej » 20 led. 2016, 23:47

Podepisuji..., já rovněž ne...není důvodů se hněvat :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Zhorsena chut

Příspěvekod beda » 21 led. 2016, 21:18

Prostě jsem jen přitakal na něčí gusto a hned je z toho osočování nevinejch z kouření břeček, to by se snad hodilo do Politiky :mryellow:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Předchozí

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků