Kam s fajkou na turistike

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod Baca » 12 bře. 2011, 18:24

McMad píše:Baca: Přesně tak sem si myslel, že to bude vypadat :D



Kamosko, vies ako dlho mi trvalo, kym som vedel sam stat rovno a nevyzeral ako pradajka po infarkte ???? Kym som sa mohol takto postavit tak skoro zmrzol fotak!!!!! :palm:
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod WAGO » 08 kvě. 2011, 20:22

Krhút píše:Možné to je , jen si nesmíš nakládat 20 kg .


a predstavte si 20kg batoh plný tabaku,to by bola radosť šliapať na 40 dňový pobyt na zimnú chalupu :lol:
Uživatelský avatar
WAGO
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Věk: 49
Registrován: 26 pro. 2007, 20:35
Bydliště: Bratislava

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod Pistacik » 09 kvě. 2011, 08:00

WAGO píše: a predstavte si 20kg batoh plný tabaku,to by bola radosť šliapať na 40 dňový pobyt na zimnú chalupu :lol:

Už teraz ma bolí spálená huba. 8)
Uživatelský avatar
Pistacik
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 5658
Věk: 46
Registrován: 26 říj. 2007, 13:06
Bydliště: Praha

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod sw_fox » 28 pro. 2014, 18:32

Jako aktivní myslivec jsem začal s sebou tahat churchwardena na lovy (tak nějak mě to docela bavilo a vypadalo to stylově). Na vestě kterou mám na naháňky (oranžový real-tree camo) mám venkovní kapsu na vysílačku (kterou nepoužívám). Churchwarden tam perfektně vejde a trčí jen asi 3cm, vesta je z velmi vzdušného materiálu a pokud si zapálím ráno, tak mi nepřijde úplně mimo mísu si ještě jednou odpoledne dýmku nacpat, když na přičichnutí je už docela odpočatá, pak ji samozřejmě nechám pár dní odpočinout.

Jinak hliněnka je tak fajn volba, byť to vypadá v kombinaci se zbytkem mého vybavení jak pěst na oko, nicméně potřeboval bych ji nějak zbavit odoru, který dovede vydávat i týden po posledním kouření (takže ji buď skladuju na průvanu, nebo ve dvou sáčcích). Neví někdo?
sw_fox
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 103
Věk: 42
Registrován: 28 pro. 2014, 17:47
Bydliště: Zlín

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod beda » 29 pro. 2014, 21:52

Hliněnky chtěj hlavně teplo a sucho, často měly místo na krbu nebo tak. Mam je na kachlovejch kamnech v keramický misce a pecka. Jinak ale hlavně kouřit suše, dokuřovat a jakmile začne ztrácet chuť tak vypálit.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4941
Věk: 45
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod sw_fox » 09 led. 2015, 23:20

Motam se ted po jizni africe a hlinenku jsem si pro jistotu vzal taky :-) vyschla a prestala smrdet :-) ve vojenskem batohu jsem ji vyhradil jednu vnitrni kapsu hned za zadovou vyztuzi aby se ji nic nestalo a je ji tam fajn, dycha a ma se dobre. Stejne tu kourim jen briarovky a tahle je tu pro strycka prihodu, pripadne pro jednu mladou newyorcanku ktera to chtela v Kapskem Meste vyzkouset (a jeste ze jsem ji mel, protoze to divcina rozpalila tak ze se ro nedalo vzit do ruky, holt kurak cigaret taha jak osel co to da....).

Jinak v nasi parte o dvou dymkarich (stale jeste zacatecnicich) a trech kuracich cigaret ziskala hlinenka povest muciciho nastroje spolu s mistni brandy Klipdrift - "kdo bude ....... (neco delat ci nedelat), dostane zakourit z hlinenky a zapije to Klipdriftem" :-)))))
sw_fox
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 103
Věk: 42
Registrován: 28 pro. 2014, 17:47
Bydliště: Zlín

Předchozí

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


cron