Kam s fajkou na turistike

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod Cifro » 05 bře. 2011, 16:08

Zdenku, pôvodná Ondrova otázka bola, čo si má na vander zobrať, keď chce denne vyfajčiť štyri dýmky. To rieši jedine Žabákova varianta č. 2. Varianta č. 1 iba s velkou porciou sebaklamu. Ovšem ak pripustíme že Ondrovi bude stačiť štyrikrát denne premeniť tabak na dym a aplikovať ho do úst, tak Sokolík je dobré riešenie. Ako správne píšeš, Sokolík set zaberie málo miesta, je ľahký a riziko karambolu je malé. A keď sa aj niečo stane, nie je problém Sokolíka pretesniť, premazať, príp. céóčkom zavariť v každom lepšom autoservise :think:
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod Baca » 05 bře. 2011, 16:23

:arrow: Cifro : Chcem vidiet tvar mechanika, ktory cumi na Falkona a premysla ako ho zavarit Cockom :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: Musi byt pohlad pre bohov :clamp: :clamp:
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod Milos Cerman » 05 bře. 2011, 16:55

Baca píše::arrow: Cifro : Chcem vidiet tvar mechanika, ktory cumi na Falkona a premysla ako ho zavarit Cockom :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: Musi byt pohlad pre bohov :clamp: :clamp:


Nevšiml sis, že Cifro napsal : céóčkom zavariť v každom lepšom autoservise.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod Baca » 05 bře. 2011, 17:01

Milos Cerman píše:
Nevšiml sis, že Cifro napsal : céóčkom zavariť v každom lepšom autoservise.

:ot: A myslis ze by to pomohlo ????? Ked v Znackovom a podla reklamy najsamlepsom servise su schopni po serviske nezasrobovat filter nafty (len nasadili sroby na dva zavity), nenasadit svorky na hadiciach??? Neodvzdusnit brzdovy system po vymene brzdovky ??? Serviska za 16000Sk ?? :mryellow:
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod Scott » 05 bře. 2011, 18:09

Ondra píše:Na ty jsem se už díval.Akorát...prostě nejsem znich nadšenej.Ale ono mi ve skutečnosti moc variant nezbývá :lol:


:arrow: Ondra: Tak mrkni sem: viewtopic.php?f=1&t=1965&start=420
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod sir » 05 bře. 2011, 23:29

Tu sa fakt premiela nieco, co sa ani neda :lol: .
Este tu nepadla veria lacne kukurice - lahke, ziadna velka skoda, alebo hliny - po mojich skusenostiach vydrzia pady na bicykli, slovenske cesty ( :lol: ) v priehradke, kupanie. Len ju roz...... kedy to najmenej cakas, ako mne ked padla do taniera v ktorom bol gulas :wink:
sir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 239
Věk: 43
Registrován: 31 srp. 2010, 10:06
Bydliště: Trencin

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod Scott » 07 bře. 2011, 14:21

Samozřejmě, že se zde kukuřička již řešila! Mrkni několik stránek do zadu! :wink:
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod McMad » 09 bře. 2011, 19:24

Ty kokso. 40 denní vandr bych si taky nechal líbit. Letos bych to neměl tak přehánět s brigádama a konečně vypadnout někam na dovolenou.
Pánové omluvte moji neznalost, ale nějak si nedokážu představit, jak se škrábu do kopce, s 20 kg batohem na zádech a dýmkou v zubech :D. Člověk pak sotva popadá dech i bez dýmky, tak by mě zajímalo, jestli je v rámci lidských možností provozovat turistiku a do toho pobafávat :D . Rozhodně mám v plánu něco takového otestovat, ale teď je na to ještě celkem zima.
Uživatelský avatar
McMad
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 202
Věk: 32
Registrován: 29 led. 2011, 23:17
Bydliště: Brno

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod Krhút » 09 bře. 2011, 19:41

McMad píše:Ty kokso. 40 denní vandr bych si taky nechal líbit. Letos bych to neměl tak přehánět s brigádama a konečně vypadnout někam na dovolenou.
Pánové omluvte moji neznalost, ale nějak si nedokážu představit, jak se škrábu do kopce, s 20 kg batohem na zádech a dýmkou v zubech :D. Člověk pak sotva popadá dech i bez dýmky, tak by mě zajímalo, jestli je v rámci lidských možností provozovat turistiku a do toho pobafávat :D . Rozhodně mám v plánu něco takového otestovat, ale teď je na to ještě celkem zima.

Možné to je , jen si nesmíš nakládat 20 kg .
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 55
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod Baca » 09 bře. 2011, 19:47

Doplnim Krhuta. NESMIES turistikovat po vlastnych a idealne je DOLU kopcom. Potom mozes mat v zuboch aj tri faje :mryellow:
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod Ondra » 09 bře. 2011, 20:11

Baca píše:Doplnim Krhuta. NESMIES turistikovat po vlastnych a idealne je DOLU kopcom. Potom mozes mat v zuboch aj tri faje :mryellow:

Já zase myslím, že to není tak velkej problém.Problém je, když třeba kouříš cigarety, ale s fajfkou se musí dýchat, takže nepředpokládám, že bych do fajky nějak strašně funěl... :D
Pochopitelně je lepší nekouřit, když jdeš do nějakého kopce a nechat to raději na pozdější dobu 8)
Uživatelský avatar
Ondra
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 98
Věk: 39
Registrován: 26 úno. 2011, 16:08
Bydliště: Lomnice nad Popelkou

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod hoochie coochie man » 09 bře. 2011, 20:17

S 20 kg na zádech jsem to nezkoušel, ale na svých geologických výpravách občas na zádech tahám kolem 10kg kamení dost krkolomnými terény (starý lomy a tak) a celkem to jde :wink:
Uživatelský avatar
hoochie coochie man
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1466
Věk: 34
Registrován: 27 kvě. 2008, 19:19
Bydliště: Štěpánov u Olomouce

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod Ondra » 09 bře. 2011, 20:22

hoochie coochie man píše:S 20 kg na zádech jsem to nezkoušel, ale na svých geologických výpravách občas na zádech tahám kolem 10kg kamení dost krkolomnými terény (starý lomy a tak) a celkem to jde :wink:

Taky jsem chodíval jako dítě na acháty po lomech s tátou... :lol:
Uživatelský avatar
Ondra
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 98
Věk: 39
Registrován: 26 úno. 2011, 16:08
Bydliště: Lomnice nad Popelkou

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod Baca » 09 bře. 2011, 20:27

Fajka a aktivna turistika podla mna a mojich skusenosti NEJDU velmi dokopy, vid konkretny priklad

http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?f=1&t=238&start=315
:mryellow: :smoke3: :smoke3: :smoke6:
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Kam s fajkou na turistike

Příspěvekod McMad » 09 bře. 2011, 22:07

Vám sa to řekne z kopca :D a ještě k tomu ne po vlastních. Je pravda, že ten batoh se stanem a zásobama tahám málokdy, ale u nás v beskydech je všechno nahoru a potom dolů nebo je to dolů a hned zase nahoru. Leda bych si vozil prdel autobusem na Radhošť nebo na Soláň, protože pak už je to fakt jenom z kopca...
Baca: Přesně tak sem si myslel, že to bude vypadat :D
Uživatelský avatar
McMad
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 202
Věk: 32
Registrován: 29 led. 2011, 23:17
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků