Switch to full style
Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

Re: Kam s fajkou na turistike

19 úno. 2011, 14:17

Vitku, kdo fládroval ty dveře?

Re: Kam s fajkou na turistike

19 úno. 2011, 14:41

Nevill píše:Vesta od Bushmana má celkem šikovná poutka na dýmky... :smoke5:

:lol: :lol:

Re: Kam s fajkou na turistike

19 úno. 2011, 15:51

klasik51 píše:Vitku, kdo fládroval ty dveře?


Nevim, to už je děsně dlouho co jsme je nechávali trochu zrenovovat. Jako že je to dělaný dobře nebo blbě...? :smoke3:

Re: Kam s fajkou na turistike

19 úno. 2011, 20:05

:naughty: né, ta vesta to všechno zakrývá, ale docela by jsem byl rád, kdyby jsi je někdy vyfotil celé a poslal mi to
na meila. Děkuji

Re: Kam s fajkou na turistike

24 úno. 2011, 13:01

Na vandry je úplně ideální hliněnka, nemusíš jich tahat moc jsou mrňavý takže se vleze do kapsy, vydží poměrně dost já je nosím normálně v kapse. Navíc si ji můžeš v ohni hezky vyčistit a je to i takový stylový starobilý :smoke5:

Re: Kam s fajkou na turistike

24 úno. 2011, 14:31

na čundry a hlavně cykločundry jezdím se stanislawkú,je výborná,no a teď gdyž sem začál dělat svoje,tak jezdím se svojíma je to takové stylové :joy:

Re: Kam s fajkou na turistike

03 bře. 2011, 12:09

Je asi zbytečný se ptát, jak to mám udělat, když budu vandrovat cca 40-60 dní a za den budu chtít vykouřit 4 dýmky? :oops:

Re: Kam s fajkou na turistike

03 bře. 2011, 12:11

Falconku a hromadu hlaviček do kapsy.

Re: Kam s fajkou na turistike

03 bře. 2011, 12:18

littlebull píše:Falconku a hromadu hlaviček do kapsy.

Na ty jsem se už díval.Akorát...prostě nejsem znich nadšenej.Ale ono mi ve skutečnosti moc variant nezbývá :lol:

Re: Kam s fajkou na turistike

03 bře. 2011, 12:55

Možno by si mohol porozmýšľať nad dvomi hlinenkami,len musíš na ne trochu dávať pozor-t.j. nepoužívať ako kladivo atď.

Re: Kam s fajkou na turistike

03 bře. 2011, 13:14

littlebull píše:Falconku a hromadu hlaviček do kapsy.


No bať! ;-)

Re: Kam s fajkou na turistike

03 bře. 2011, 15:49

Nevím jak Vy, ale já na pražskou turistiku nosím stejnou tašku jako v pondělí. :plaster:
Abych nebyl OT. Odolná dýmka do batohu je pravý spigot. Do batohu ji dávám rozloženou v pytlíku a pokud batoh nepřejede parní válec, tak je v pohodě.

Re: Kam s fajkou na turistike

05 bře. 2011, 11:42

Ondra píše:Je asi zbytečný se ptát, jak to mám udělat, když budu vandrovat cca 40-60 dní a za den budu chtít vykouřit 4 dýmky? :oops:


Varianta č. 1. - Falcon a silnou schopnost sebeobelhávání
Varianta č. 2 - Fajfky

V takóm slúčaje solidní pouzdro na 8 fajek ... a 8 fajek.
4 denně.

Osobně vidím problém spíš v tabáku ... tahat s sebou tabák na 240 nacpání ... samozřejmě v 6-8 pikslách... :smoke3:
A na vandru většinou přístup k slušném fajftabáku velmi omezeným se stává. :idea:

Re: Kam s fajkou na turistike

05 bře. 2011, 11:57

BATRACHOS píše:Varianta č. 1. - Falcon a silnou schopnost sebeobelhávání
Varianta č. 2 - Fajfky

V takóm slúčaje solidní pouzdro na 8 fajek ... a 8 fajek.
4 denně.

Osobně vidím problém spíš v tabáku ... tahat s sebou tabák na 240 nacpání ... samozřejmě v 6-8 pikslách... :smoke3:
A na vandru většinou přístup k slušném fajftabáku velmi omezeným se stává. :idea:

Přístup k tabáku určitě bude.Jde se z Česka a skrz Rakousko a končí se v Itálii.Tabák se sebou určitě tahat nebudu.To jediný bych snad chtěl dokupovat :D

Re: Kam s fajkou na turistike

05 bře. 2011, 14:29

Ondra píše:Jde se z Česka a skrz Rakousko a končí se v Itálii.

Tady je bezesporu nejlepšim řešenim pro Tebe Falcon + příslušný počet hlaviček, třeba i včetně jedné vložkové.
A nemusíš trpět žádnou silnou schopností sebeobelhávání. :roll: Ba naopak, budeš za frajera. :ok:
I tací BatrachoCifrové uznají, protože to nejsou žádní hloupí kluci, :wink: že na takovýhle výšlap je Falcon super.
Minimální váha a minimálně zabere místo a riziko karambolu je také malé.
Neumim si představit, že by jsem tohle šel s 8mi fajkama a opatroval je. :think:
Ale to tady jen tak plácáme, nakonec - jaký si to uděláš, takové to budeš mít. :wink:
Odeslat odpověď