Nacpání dýmky!!!

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Příspěvekod POGO » 25 dub. 2005, 20:37

[quote="mycroft]
Souhlas. U úzkých vysokých kotlů, zvlášť s tabákem hrubšího řezu je to komplikovanější. Jediné co to řeší je naplňovat hlavičku veletrpělivě po nejmenších drobcích tabáku. :)
Osobně se mi tahle metoda taky osvědčuje a, při vší úctě, nemyslím, že ji vymyslel pan Frank. Je to variace normální "ucpávkové" metody, kdy tabák vlastně netlačíme do hlavičky po vrstvách prsty, ale tabákovou ucpávkou na závěr. (páni mušketýři prominou) :wink:[/quote]

Mám několik dýmek s vysokou hlavičkou.A nacpávání řeším stejně jak to popisuje Mycroft.Je lepší častěji přidusávat jak se s tím pak trápit.Když to přecpu tak poslední třetinu dýmky nejsem schopný dokouřit.Mám to udusaný jak zapařený seno,no je to pak hnus. :puke:
POGO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1054
Věk: 54
Registrován: 18 srp. 2004, 20:44
Bydliště: Parsovice

Příspěvekod Šimi » 25 dub. 2005, 20:51

Hold každý se k ní musí nějak probojovat. Mě k tomu boji hodně pomohl to video. Samozřejmě sem si to upravil podle sebe.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 25 dub. 2005, 22:14

Tak jsem dneska Frankem jel na dvě zapálení; moc příjemné :puffy:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 25 dub. 2005, 22:18

mycroft píše:Osobně se mi tahle metoda taky osvědčuje a, při vší úctě, nemyslím, že ji vymyslel pan Frank. Je to variace normální "ucpávkové" metody, kdy tabák vlastně netlačíme do hlavičky po vrstvách prsty, ale tabákovou ucpávkou na závěr. (páni mušketýři prominou) :wink:


Já to nevím na 100%, ale veřejně ji prvně představil téměř určitě Frank. I na fundovaném Foru jako Smokersforums z toho byli borci dost vyjevený a překvapený. A to právě proto, že to není variace na klasické styly, ale poměrně unikátní "masážní" systém.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 26 dub. 2005, 05:32

Unikátní teda je. Zapůsobil na mě poprvé tak, že jsem mu vůbec nevěřil, ale ze zvědavosti jsem to vyzkoušel. Ke své plné spokojenosti. :pipe1:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod dix » 26 dub. 2005, 07:07

sposobov je vice..kazdy ma ten svoj naj.Tomu nemeckemu ja na chut urcite nepridem..jednoducho mi na nem neco nestimuje...jo a k souteznimu dymani je dosti nefunkcni, nakolko tam uz ozaj musis tabak rozdrtit skoro az na prach..ale to len tak okrajovo.

dix antifrank
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod bromden » 26 dub. 2005, 07:52

Souhlasím s tím že dobrý je každý způsob kdy to táhne a nemočkuje... mně se ty začátečnický problémy občas vrací ve vlnách, poslední týden mi močkuje a nehoří všechno, fajfky po dokouření smrdí jak bolavá noha a vůbec... :? doufám že to období zase brzo přejde... :roll:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 26 dub. 2005, 11:06

bromden píše:Souhlasím s tím že dobrý je každý způsob kdy to táhne a nemočkuje... mně se ty začátečnický problémy občas vrací ve vlnách, poslední týden mi močkuje a nehoří všechno, fajfky po dokouření smrdí jak bolavá noha a vůbec... :? doufám že to období zase brzo přejde... :roll:


To víš že jo, já to mám stejný. Teď jsem ale v tý dobrý vlně :wink:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 26 dub. 2005, 14:11

Ono to tak asi má být. :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod mycroft » 26 dub. 2005, 14:59

Fénix píše:
mycroft píše:Osobně se mi tahle metoda taky osvědčuje a, při vší úctě, nemyslím, že ji vymyslel pan Frank. Je to variace normální "ucpávkové" metody, kdy tabák vlastně netlačíme do hlavičky po vrstvách prsty, ale tabákovou ucpávkou na závěr. (páni mušketýři prominou) :wink:


Já to nevím na 100%, ale veřejně ji prvně představil téměř určitě Frank. I na fundovaném Foru jako Smokersforums z toho byli borci dost vyjevený a překvapený. A to právě proto, že to není variace na klasické styly, ale poměrně unikátní "masážní" systém.

Nevim, ale troufám si tvrdit, že fajfka se kouřila už dlouho dlouho předtim, než pan Frank tahal kačera a moc bych se divil, kdyby to takhle někdo nezkoušel dřív. Zas tak sofistikovaná se mi ta metoda nezdá...
Uživatelský avatar
mycroft
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1150
Věk: 44
Registrován: 21 úno. 2005, 12:25
Bydliště: Kácov

Příspěvekod Šimi » 26 dub. 2005, 15:34

A hele, další kverulant :lol: .
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Milan Zabloudil » 26 dub. 2005, 15:57

Dnes je asi blbej den :o , jestli nejsou skvrny na slunci :shock: , ať delám co dělám tak mám všechno nějak divně zapařené, hlavička horká jako kamna, strašný, už aby byl zítřek :wink:
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod Todík » 11 kvě. 2005, 02:13

Jen jednou jsem měl s nacpáváním problémy a to s Cros cutem (My own blend). Musel jsem ho podrtit paličkou na maso, jak byly ty kostečky tvrdé... :D
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod Fénix » 11 kvě. 2005, 09:32

Todík píše:Jen jednou jsem měl s nacpáváním problémy a to s Cros cutem (My own blend). Musel jsem ho podrtit paličkou na maso, jak byly ty kostečky tvrdé... :D


To je přesně případ Barbary Coast :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Simon » 11 kvě. 2005, 09:39

Fénix píše:
Todík píše:Jen jednou jsem měl s nacpáváním problémy a to s Cros cutem (My own blend). Musel jsem ho podrtit paličkou na maso, jak byly ty kostečky tvrdé... :D


To je přesně případ Barbary Coast :)


pak si ma clovek v klidu zakourit kdyz k tomu potrebuje palicku na maso(barbary cost) nebo ostrej nuz(samuel gawuth black xx) .... zlaty ciga :D
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


cron