Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod Rujir » 12 srp. 2007, 19:46

Najnovsi clen fora a hned taky drzy, ze zaklada nove vlakno. :shock: Kazdopadne ak mi to prejde, tak by som sa rad opytal bratislavskych clenov fora, kde nakupuju tabak a vyberaju si nove fajkove lasky, kedze osobne sa mi zda, ze vyber v BA je priserne obmedzeny.

Celkom dobra (stylom lepsie ako nic) trafika je v nadvori Film Cafe, ale to je tak vsetko. Inak poznam len obligatne Mediapress trafiky, kde je vyber vskutku zufaly... :cry: ...a dnes som zistil, ze funguje etrafika.sk :D , ale napriek tomu by som rad nejaku PORIADNU trafiku. Poradite?

PS: Samozrejme aj tipy z inych miest na SK by nemuseli byt na zahodenie.

PPS: Ak uz tu podobne vlakno funguje, tak toto kludne zmazte, zatvorte popripade cokolvek ine.
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod tritrek » 12 srp. 2007, 19:56

Rujir píše:Najnovsi clen fora a hned taky drzy, ze zaklada nove vlakno. :shock: Kazdopadne ak mi to prejde, tak by som sa rad opytal bratislavskych clenov fora, kde nakupuju tabak a vyberaju si nove fajkove lasky, kedze osobne sa mi zda, ze vyber v BA je priserne obmedzeny.

Celkom dobra (stylom lepsie ako nic) trafika je v nadvori Film Cafe, ale to je tak vsetko. Inak poznam len obligatne Mediapress trafiky, kde je vyber vskutku zufaly... :cry: ...a dnes som zistil, ze funguje etrafika.sk :D , ale napriek tomu by som rad nejaku PORIADNU trafiku. Poradite?

PS: Samozrejme aj tipy z inych miest na SK by nemuseli byt na zahodenie.

PPS: Ak uz tu podobne vlakno funguje, tak toto kludne zmazte, zatvorte popripade cokolvek ine.


Len tak dalej! Mas celkom dobre napady.

Inac celkom 'da sa' trafika je aj na Hviezdoslavovom namesti (skor cigary) a je Mostex, ale to je niekde v Raci, neviem presne, kde (adresu hej, ale osobne som tam este nebol - http://www.mostex.sk)
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod Rujir » 12 srp. 2007, 20:02

tritrek píše:Inac celkom 'da sa' trafika je aj na Hviezdoslavovom namesti (skor cigary) a je Mostex, ale to je niekde v Raci, neviem presne, kde (adresu hej, ale osobne som tam este nebol - http://www.mostex.sk)


Jo. Na Hviezdoslavovom je velmi prijemny chlapik, len je to skor fanatik do cigar a fajky mu vela nevravia. V mostexe som kedysi bol po svoju prvu fajku (na zaklade tipu na internete) a slusne ma vypoklonkovali, ze ony su velkoobchod a fajku mi predaju jedine ak bude stat viac ako 5000,-Sk. Takze na ten by som sa velmi nespoliehal....
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod ypres.bass » 12 srp. 2007, 20:30

Rujir píše:Ak uz tu podobne vlakno funguje, tak toto kludne zmazte, zatvorte popripade cokolvek ine.
Funguje, ale kvůliva roztřídění, to není špatný nápad - ale co do toho remcám, když se mne to netýká, bo jsem blavu viděl max.na pohlednici...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod tritrek » 12 srp. 2007, 20:43

Rujir píše:
tritrek píše:Inac celkom 'da sa' trafika je aj na Hviezdoslavovom namesti (skor cigary) a je Mostex, ale to je niekde v Raci, neviem presne, kde (adresu hej, ale osobne som tam este nebol - http://www.mostex.sk)


Jo. Na Hviezdoslavovom je velmi prijemny chlapik, len je to skor fanatik do cigar a fajky mu vela nevravia. V mostexe som kedysi bol po svoju prvu fajku (na zaklade tipu na internete) a slusne ma vypoklonkovali, ze ony su velkoobchod a fajku mi predaju jedine ak bude stat viac ako 5000,-Sk. Takze na ten by som sa velmi nespoliehal....


..hej, ten typek na Hv.nam. je fakt priatelsky a faaakt velky fanda cigar! A tiez fakt, ze o fajkach vie, ze su take onee z coho sa fajci nejaky tabak :D
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod isch » 13 srp. 2007, 00:47

Rujir píše:a dnes som zistil, ze funguje etrafika.sk :D , ale napriek tomu by som rad nejaku PORIADNU trafiku. Poradite?



Poradim a rad :D Jedina poriadna trafika s fajkami a fajkovymi tabakmi je etrafika.sk :wink: ,

Ostatne:
Obchodna - Film caffe - vyber tabakov OK. fajok pomennej
Cigars shop - TAMKDEJE PRIJEMNYPREDAVAC - no neviem ci tam nieco s fajok aj maju.
Kosice - oproti staremu tecsu - slusny vyber tabakov
Ostatne mesta - bohuzial bud nepoznam, alebo som nemal stastie, alebo je to naozaj bieda.

Vela stastia pri hladani

8)
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod tritrek » 13 srp. 2007, 07:40

isch píše:Kosice - oproti staremu tecsu - slusny vyber tabakov


V KE je ten obchod uz odstahovany neviem kam.
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

za

Příspěvekod ilem » 13 srp. 2007, 11:30

dost dobraa trafika je v ziline >>> na rohu mariaanskeho naamestia, /z farskyych schodov dolava/
... v predajni sa objavujuu zaujiimavee fajky, tabaky aj cigary /+ noze, ak je niekto na chladnee zbrane.O) /
Uživatelský avatar
ilem
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 14
Věk: 55
Registrován: 10 srp. 2007, 08:44

Příspěvekod tritrek » 27 srp. 2007, 13:57

V sobotu som bol na Cigars Shop-e na Hviezdoslavovom namesti. Kupil (...:roll: pravdupovediac som dostal) jednu Vauenku. Maju tam plny regal storocnych Petersoniek s uplne sedo-bielymi naustkami, zopar inych Vaueniek a jednu Hapovku za 10500!!!! Tato fajka stoji u Hapa cca 2400 Kc...
No a maju skoro celu paletu ASHTON tabakov, Savinelli a Brebbia tabaky. Tot vse.
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Příspěvekod Rujir » 27 srp. 2007, 14:11

tritrek píše:Maju tam plny regal storocnych Petersoniek s uplne sedo-bielymi naustkami.


Storocne ako, ze uz su tam tak dlho, ze im zosedli naustky? :shock:
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Příspěvekod tritrek » 27 srp. 2007, 14:25

Rujir píše:
tritrek píše:Maju tam plny regal storocnych Petersoniek s uplne sedo-bielymi naustkami.


Storocne ako, ze uz su tam tak dlho, ze im zosedli naustky? :shock:

Presne. Tie, co podla majitela je 'nobl' stoji 3x tolko nez inde - a potom sa samozrejme nepredava. Tie Petersonky tam boli uz aj v jari.
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Příspěvekod Rujir » 27 srp. 2007, 14:31

tritrek píše:Presne. Tie, co podla majitela je 'nobl' stoji 3x tolko nez inde - a potom sa samozrejme nepredava. Tie Petersonky tam boli uz aj v jari.


Jo. Tak to sa len potrvdilo to, co sme tu uz spominali. Majitel je manik na cigary, ale o fajkach nevie nic... Skoda...
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Příspěvekod isch » 28 srp. 2007, 07:35

Rujir píše:
tritrek píše:Presne. Tie, co podla majitela je 'nobl' stoji 3x tolko nez inde - a potom sa samozrejme nepredava. Tie Petersonky tam boli uz aj v jari.


Jo. Tak to sa len potrvdilo to, co sme tu uz spominali. Majitel je manik na cigary, ale o fajkach nevie nic... Skoda...

Tak mu treba. :evil:
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod tritrek » 28 srp. 2007, 08:33

Navrhol by som zaslat aj fotky tychto obchodov - aby sme ich mohli lahsie najst. Hm? Niekto, kto ma cas a fotak? :roll:
Obcas sa stava, ze clovek obide trikrat dany obchod, kym ho najde..
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Příspěvekod Rujir » 28 srp. 2007, 19:19

tritrek píše:Navrhol by som zaslat aj fotky tychto obchodov - aby sme ich mohli lahsie najst. Hm? Niekto, kto ma cas a fotak? :roll:
Obcas sa stava, ze clovek obide trikrat dany obchod, kym ho najde..


Skusim sa na to dat. Najvacsi problem bude nezabudnut doma fotak. :P

Inak este ma trapi jedna drobnost - minule som siel MHD do koncin, tak normalne nechodievam a z busu som videl obchod s velkym napisom TABAK. Problem je, ze som prave telefonoval a vazne si nepamatam, kde to bolo. A dokonca ani oblast. Uznavam, ze to znie divne, ale vazne je to tak. :oops:
Uživatelský avatar
Rujir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 580
Věk: 42
Registrován: 11 srp. 2007, 20:32
Bydliště: Bratislava/Dubnica, SR

Další

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Ahrefs [Crawler] a 11 návštevníků