Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod isch » 01 zář. 2010, 21:58

sir,

skus u carolca http://www.etrafika.sk, alebo dobre skusenosti su na obchodnej (teda ono je to spojovacka obchodnej a vysokej) Pepiplyn. ale osobne by som doporucoval vyber u Carolca.
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod sir » 01 zář. 2010, 22:26

isch píše:sir,

skus u carolca http://www.etrafika.sk, alebo dobre skusenosti su na obchodnej (teda ono je to spojovacka obchodnej a vysokej) Pepiplyn. ale osobne by som doporucoval vyber u Carolca.


Vdaka. Prave na etrafika.sk mi cenovo sedi jedine Stanislaw, (okrem tych B CH bez filtru ((filtrovu chcem)), tvar mi tam ziaden nesadol do oka ako by mal.
Co kupim v Pepiplyne? Vies mi priblizne povedat? Plus kupim tam vsetok gear? Dusatko, cistice, filtre, zapalky,...?

edit: ma napadlo, obchodnu poznam, vysoku si neviem vybavit, nieje ta trafika nahore kopcom od obchodnej kusok od autobusovej zastavky? Ta cesta co vedie subezne s postovou, smerom nahore, postova k palacu, henta k niakemu kinu/divadlu...?
sir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 239
Věk: 43
Registrován: 31 srp. 2010, 10:06
Bydliště: Trencin

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod isch » 01 zář. 2010, 23:33

Dostanes tam vsetko, ale ak Ti nesedi etrafika cenou, tak necakaj ziadny zazrak. Vysoka je kolma na obchodnu, brane hned zo zaciatku od Kollaroveho namestia (alebo STU).

Prides na obchodnu s tejto strany, po pravej ruke minies viechu u sedliaka, a vojdes pod branou do dvora, su tam nejake restauracie a tusim hostel. No a v strede dvora je ta trafika.
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod sir » 02 zář. 2010, 00:20

isch píše:Dostanes tam vsetko, ale ak Ti nesedi etrafika cenou, tak necakaj ziadny zazrak. Vysoka je kolma na obchodnu, brane hned zo zaciatku od Kollaroveho namestia (alebo STU).

Prides na obchodnu s tejto strany, po pravej ruke minies viechu u sedliaka, a vojdes pod branou do dvora, su tam nejake restauracie a tusim hostel. No a v strede dvora je ta trafika.


Ja som nepovedal nesedi cenou, ale ze mi nesedi to, co ponuka za tu cenu (tj. okolo 30 €). Cize otazka znie, ci zozeniem niaku fajku v tej trafike, za tu cenu ktoru som schopny investovat. Myslim, ze na prvu fajku to je akurat, taku tu spoznavaciu :roll: .

A tym vysvetlenim, si ma este viac poplietol :lol: .
sir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 239
Věk: 43
Registrován: 31 srp. 2010, 10:06
Bydliště: Trencin

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod isch » 02 zář. 2010, 00:38

No ked som ta poplietol, tak potom prepac. Ale stryko google vie vsetko. Nech sa paci: http://17461472.spolocnost.info/Štefan+Szabo+-+Pepi+plyn

Co sa tyka aktualneho sortimentu, bohuzial neviem odpovedat, najlepsie bude ked tam zajdes. Inac precitaj si toto vlakno, boli tu aj ine typy na trafiky.
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod vanja » 04 zář. 2010, 16:43

Veľmi dobrý výber tabakov, fajok a príslušenstva je na hlavnej v Košiciach. Nie je to špecializovaná predajňa podotýkam. No je tam veľmi slušný výber tabakov. SG, Mac Baren, Peterson... Tiež veľmi dobrý výber fajok Peterson, Vauen, Stanislaw a nejaké neznáme značky dobre, pre začiatočníkov na prvý odpal. :smoke2: Je to oproti starému Tescu(Prior starší názov). Blízko je tam bagetéria. Good Luck. :smoke5:
vanja
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Věk: 37
Registrován: 03 zář. 2010, 14:55

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod sir » 14 zář. 2010, 22:28

Dostal sa mi do rúk leták tohto obchodu:
GURMÁNKO - víno, syry, destiláty, tabak, čaje, koreniny

Paulínska 9, Trnava.

Boli ste tam niekto?
sir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 239
Věk: 43
Registrován: 31 srp. 2010, 10:06
Bydliště: Trencin

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod viridis » 08 pro. 2010, 13:28

Poslušne hlásim, že trafika v Banskej Bystrici v Europa SC má pár slušnejších tabakov.
Napr.:
Peterson (3 plechovky - Irish Oak, Irish whiskey + este jedna);
Samuel Gawith (Balkan Flake, GrouseMoor + este jedna)
GH , Kendal ? (Ennerdale + dalsie asi 2)
Davidoff - 2 druhy
+ bežné Poschl tabaky, ktore maju vsade
Uživatelský avatar
viridis
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 194
Registrován: 03 pro. 2010, 13:18
Bydliště: Ocova, Zvolen, Slovakia

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod prazo » 08 pro. 2010, 16:05

Bezne v Kauflandoch byvaju petersony a dokonca v Dubravke OD Saratov ma celkom slusny vyber, fajky len lacne BDK ale tabakou je pozehnane;-)
ja som ale verny karolkovi ;-)
Uživatelský avatar
prazo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 86
Věk: 52
Registrován: 08 říj. 2009, 11:48
Bydliště: Bratislava

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod viridis » 10 pro. 2010, 09:23

prazo píše:Bezne v Kauflandoch byvaju petersony a dokonca v Dubravke OD Saratov ma celkom slusny vyber, fajky len lacne BDK ale tabakou je pozehnane;-)
ja som ale verny karolkovi ;-)


Potvrdzujem, v BB Kauflande je par Petersonov, vo Zvolenskom nie. V oboch maju 1-2 znacky od SG.
Etrafiku registrujem, dokonca som si dovolil objednat dve stanislawky, ale na bezne nakupy tabaku si asi budem musiet vystacit s lokalnymi moznostami.
( Alebo sa bohato zasobit pri nejakej navsteve BA. ;) )
Uživatelský avatar
viridis
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 194
Registrován: 03 pro. 2010, 13:18
Bydliště: Ocova, Zvolen, Slovakia

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod viridis » 15 pro. 2010, 23:55

Vo Zvolene otvorili nové Tesco, je tam aj trafika.
Majú pár celkom pekných fajok (Big Ben som zaregistroval ako značku).
Z tabakov zo 7 druhov Petersonov (IW, IO, UF, Old Dublin ...), nejaké MB, Davidoff, tradičné všadeprítomné Poschl a ďalšie ešte vraj nevybalené.
Kúpil som si tam SG BlackCherry. Tetuška ochotná, rovno si zapísala, že má doobjednať.
Uživatelský avatar
viridis
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 194
Registrován: 03 pro. 2010, 13:18
Bydliště: Ocova, Zvolen, Slovakia

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod Ufo_esC » 03 úno. 2011, 10:37

:arrow: viridis

Bol som, UF a Scotish mixture už nemaju kedže ich mám ja. :D
Uživatelský avatar
Ufo_esC
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 42
Věk: 37
Registrován: 17 kvě. 2010, 10:08
Bydliště: Zvolen

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod Cifro » 05 úno. 2011, 10:38

Bol som v Dome cigár v Bratislave na Šancovej (dík za informáciu priateľa Aldarona) a celkom milo som bol prekvapený sortimentom a hlavne prostredím. Okrem, na slovenské pomery nezvyčajne širokým sortimentom fajok (Bjarne, Krška, Mastro de Paja, Peterson, Porsche Design, Vauen), tabakov (Peterson, Savinelli, Ashton, Solani, Reiner ...), cigár, dobrého pitiva ... ma celkom prekvapilo, že z každého tabaku majú otvorenú vzorku a tabak je možné vidieť, prípadne očuchať. To som ešte nevidel nikde. Okrem toho je tam možnosť posedieť v takom milom šmajchlkabinete s kožennými kreslami, pofajčiť, popiť kávičku, príp. dať si nejaký pohárik, prečítať noviny ... Návšteva ma prišla celkom draho (tabaky Solani, Reiner) ale napriek tomu doporučujem :puffy:
http://www.myami.sk/sk/dom-cigar-sancova-ul
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod Baca » 24 úno. 2011, 12:39

Kosice, Hlavna ulica naproti staremu Prioru (male Tes**) SG, Peterson, Dunhill, McBaren, Poshl, Stanislaw, Fajky som zaregistroval od BPK az po Petersona, dalsie som neidentifikoval. Predavacky sa o tabaky a veci okolo fajok zaujimaju, rady vypocuju co by este mohlo v sortimente byt. (cistiace pripravky, vosky, znacky druhy tabaku, atd atd) Ceny z ineho sveta :clamp: :mryellow:
Uživatelský avatar
Baca
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1988
Věk: 57
Registrován: 04 led. 2011, 22:12
Bydliště: Kosice

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod Challo » 02 kvě. 2011, 10:17

Zastavil som sa v známej trafike u Pepiho a odniesol som si dve plechovky od Petersona a jednu Savinelli. Potešila ma ochota obsluhy.
Pred časom som zavítal do Zvolena a bol som šokovaný, že zmizla tá malá trafika na námestí vedľa kníhkupectva, ktorú si pamätám ešte ako študent.
V Leviciach sa dá niečo objaviť v Tescu - pár kusov Mac Baren/Vanilla a i. aromatiky/ , Alsbo/čerešne/ a tiež v Kauflande - Peterson, Mac Baren, Stanwell a Savinelli/Mr. G, English Mixture/. Pozeral som len plechovky, v igelitoch toho bolo viac. Z každého max. po jednom kuse.
Challo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 57
Věk: 59
Registrován: 28 bře. 2011, 12:50
Bydliště: Nová Baňa

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: student a 13 návštevníků