Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod Jackie sss » 13 srp. 2010, 17:10

Kluci slovenský, 20.8. jedu na týden na Zahorie. Není náhodou v Senici nějaká slušná, zajímavá trafika :?: Dík, opatrujte se. S modrou oblohou a sqělý dým. :smoke5: :ok:
Uživatelský avatar
Jackie sss
ban
 
Příspěvky: 895
Věk: 54
Registrován: 28 zář. 2009, 15:01

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod bububu » 28 srp. 2010, 23:48

etrafika.sk
''Predaj tabakových výrobkov:
V súčasnosti nie je legislatívou umožnený predaj tabaku a tabakových výrobkov formou zásielkového predaja, preto je možná iba ich osobná objednávka v mieste predaja a osobný odber tamtiež.''

Toto mam brat vazne? Ako to riesite ti, ktori nieste z Bratislavy a vyber vo vasom meste je taky ( :puke: ) ako v mojom?
bububu
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 srp. 2010, 11:24

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod tritrek » 29 srp. 2010, 08:37

bububu píše:etrafika.sk
''Predaj tabakových výrobkov:
V súčasnosti nie je legislatívou umožnený predaj tabaku a tabakových výrobkov formou zásielkového predaja, preto je možná iba ich osobná objednávka v mieste predaja a osobný odber tamtiež.''

Toto mam brat vazne? Ako to riesite ti, ktori nieste z Bratislavy a vyber vo vasom meste je taky ( :puke: ) ako v mojom?


Pssst! Hlavne nie cez verejné kanály, ale možno cez PM alebo mail Carolcovi? Stretnete sa alebo sa dohodnete... :smoke3:
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod bububu » 29 srp. 2010, 11:00

tritrek píše:
Pssst! Hlavne nie cez verejné kanály, ale možno cez PM alebo mail Carolcovi? Stretnete sa alebo sa dohodnete... :smoke3:


Po troch mailoch pred pol rokom a po dvoch mailoch niekolko dni do zadu aj s rozostupom, bez odozvy... Asi preto sa tu pytam, to mam brat ako bezne postupy predajcu, alebo? :clamp:
bububu
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 srp. 2010, 11:24

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod tritrek » 29 srp. 2010, 11:29

Tak toto je veľmi netypické... :eh: hm
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod Fénix » 29 srp. 2010, 11:44

bububu píše:
Po troch mailoch pred pol rokom a po dvoch mailoch niekolko dni do zadu aj s rozostupom, bez odozvy... Asi preto sa tu pytam, to mam brat ako bezne postupy predajcu, alebo? :clamp:


koukám, že máš mail na gmailu, některé spamfiltry jsou proti nim zaujaté. Zkus poslat carolcovi Soukromou zprávu přes Forum memberlist.php?mode=viewprofile&u=37
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod carolco » 29 srp. 2010, 13:31

wow, ďakujem priatelia, že ste sa ma zastali. veľmi sa ospravedlňujem bububu (-ovi) za to, že som neodpovedal, ale nebolo na čo - fakt som nedostal žiaden mail. možný je problém na jeho aj na mojej strane - pomerne veľa mailov mi na etrafikácku adresu neprechádza, na čo som prišiel len pred časom, takže to momentálne riešim. problém, ako písal fénix, mohol byť aj na gmaile. netuším, kde sa teda stala chyba, ale mrzí ma to.
bububu - buď mi pokojne napíš SZ cez tunajšie fórum, alebo sa mi ozvi s odvolaním sa na dymku.net na moj mobil - najdes ho na etrafike, pripadne pridavam dalsi mail: karol@navrkal.sk
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod bububu » 29 srp. 2010, 13:40

carolco píše:wow, ďakujem priatelia, že ste sa ma zastali. veľmi sa ospravedlňujem bububu (-ovi) za to, že som neodpovedal, ale nebolo na čo - fakt som nedostal žiaden mail. možný je problém na jeho aj na mojej strane - pomerne veľa mailov mi na etrafikácku adresu neprechádza, na čo som prišiel len pred časom, takže to momentálne riešim. problém, ako písal fénix, mohol byť aj na gmaile. netuším, kde sa teda stala chyba, ale mrzí ma to.
bububu - buď mi pokojne napíš SZ cez tunajšie fórum, alebo sa mi ozvi s odvolaním sa na dymku.net na moj mobil - najdes ho na etrafike, pripadne pridavam dalsi mail: karol@navrkal.sk


Super, tak sa to vysvetlilo, v tom pripade sa omluvam aj ja.
Prave viem, ze pred pol rokom (po novom roku) som pisal s yahoo, no ved to uz je jedno.
Kazdopadne, ak bude cas napisem SZ, alebo mail, pripadne ten telefon,teraz musim letet.

Tak aspon viem, aka je spolahlivost gmailu :roll: :idea: ...

Tak sa este raz omluvam, aby som tu neposkodzoval meno firmy :!:

edit: OT: Ake bezplatne emailove konto by ste mi doporucili? Taketo chyby by sa mi nemali stavat, casto su to veci dolezite.
bububu
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 srp. 2010, 11:24

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod isch » 29 srp. 2010, 13:52

OT

bububu, a co tak napisat nieco o sebe?
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod bububu » 29 srp. 2010, 14:44

isch píše:OT

bububu, a co tak napisat nieco o sebe?


Nezvyknem rozpravat o sebe. Radsej pocuvam inych.
Mna treba brat ako aktivneho clena so statusom pozorovatel :roll: .
bububu
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 srp. 2010, 11:24

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod Stano » 29 srp. 2010, 15:46

:ot:
:arrow: bububu
Býva dobrým zvykom niečo o sebe napísať(povedať) nech ide o akúkoľvek komunitu(skupinu ľudí), nielen internetovú.
Uživatelský avatar
Stano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 749
Věk: 46
Registrován: 10 dub. 2008, 19:07
Bydliště: Púchov

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod Fénix » 29 srp. 2010, 15:53

bububu píše:
Nezvyknem rozpravat o sebe. Radsej pocuvam inych.
Mna treba brat ako aktivneho clena so statusom pozorovatel :roll: .


To je samozřejmě v pořádku, ovšem jen do okamžiku, než se začneš zapojovat do diskuse. Resp. i pak je to možné, ale nemůžeš se divit, pokud si s tebou druzí nebudou chtít povídat :wink:

:ot:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod basa333 » 29 srp. 2010, 16:34

navíc "pozorovatelé" jsou vždy trochu podezřelí
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod isch » 29 srp. 2010, 21:45

basa333 píše:navíc "pozorovatelé" jsou vždy trochu podezřelí


bububu, kamarati ma predbehli. Samozrejme, sme na virtualnom fore, tak kazdy ma narok na pozorovatelstvo a plnu ananymitu. Ale zadal si otazku, a ked chces, aby ti bolo dobre (kvalifikovane) odpovedane, tak by si mal/mohol nieco o sebe napisat. Toto forum je sice verejne, ale mnoho ludi sa tu pozna osobne, a keby si o sebe napisal z ktoreho mesta si, kolko mas rokov a ako si sa dostal k fajke dalo by sa Ti pomoct/poradit adresnejsie.


Toto mam brat vazne? Ako to riesite ti, ktori nieste z Bratislavy a vyber vo vasom meste je taky ( ) ako v mojom?

TaK TATO VETA JE NAJVACSI BLABOL, AKY SOM CITAL NA TOMTO FORE. Ako chces poradit, ked nenapises v ktorom? Ach boze :naughty:
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod sir » 01 zář. 2010, 21:53

Dobrý deň Dýmaci!
:arrow: Potreboval by som radu, resp. odpoveď do piatku, kde v TT a BA kúpim niakú fajku, v rozumnej cenovej hladine pre začiatočníka, niaké štandartky, určite nie fajky za 10 eur, ale ani za 50. Najskôr niečo, ako sú Stanislaw(ky), tie jediné ma napadli. Okolo tých 25, 30 eur. :eh:

OT: Aby nenastal problém, idem na to vyplnenie profilu a predstavenie seba :oops:
sir
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 239
Věk: 43
Registrován: 31 srp. 2010, 10:06
Bydliště: Trencin

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


cron