Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod ferero » 08 lis. 2009, 14:47

Ahojte!
Chcem sa opytat hlavne bratislavcanov.Na namesti SNP v Bratislave je uz dlhe roky predajna tabaku.Teraz sa to vola KORUNA.Ale chcel by som vediet,kto tam mal predajnu asi v rokoch 1995-1996.Hladam totiz jednu atypicku fajku,ktoru tam asi pred tymi 12-mi rokmi mali vystavenu.
Dakujem!
Uživatelský avatar
ferero
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 13
Věk: 39
Registrován: 16 říj. 2009, 10:05
Bydliště: Bratislava

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod marek » 21 lis. 2009, 20:04

Ahojte,

bol som predsa len overit trafiku v Kosiciach (KE) na hlavnej ulici oproti malemu Tescu. Povodne som si nevsimol ked mi predavacka ukazovala par fajkovych tabakov v tobolkach, ze cele uplne horne dva rady celeho regalu su len fajkove tabaky v plechovkach :ok: ak sa mi podari odfotim a postnem fotku sam som zvedavy co vsetko tam najdem :-)
marek
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 4
Věk: 50
Registrován: 15 lis. 2009, 11:50
Bydliště: Košice

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod tritrek » 21 lis. 2009, 21:32

marek píše:Ahojte,

bol som predsa len overit trafiku v Kosiciach (KE) na hlavnej ulici oproti malemu Tescu. Povodne som si nevsimol ked mi predavacka ukazovala par fajkovych tabakov v tobolkach, ze cele uplne horne dva rady celeho regalu su len fajkove tabaky v plechovkach :ok: ak sa mi podari odfotim a postnem fotku sam som zvedavy co vsetko tam najdem :-)


Vsak som uz davno pisal :wink:
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod tritrek » 12 úno. 2010, 11:33

Poslušne hlásim, že v Poluse, pri východe na štadión (vedľa ponožkového obchodu) je malá trafika, zatiaľ nič extra, ale poslednú dobu tam majú slušný výber naozajstných tabakov: Rattrays, Peterson, SG, atd....

A čo je zarážajúce, ale pozitívne, že som našiel trafiku v Šamoríne, ktorá má milú majiteľku-predávačku a má aj objedná všelijaké dobré tabaky. Tak sa stalo, že som v pondelok objednal u nej Peterson 3P, slúbila mi na štvrtok, už to dostali v stredu a na štvrtok už predala 2 z troch donesených! Čiže nielenže som našiel dobrú trafiku, ale som zistil, že fajkárska komunita v našom malom mestečku sa vyvíja tým správnym smerom :clamp:
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod about76 » 18 bře. 2010, 10:20

Inak si myslim, ze klasicke kamenne obchody su drahsie... niekde sa najom, energie a mzda predavaca musia odrazit

Ja tiez vyuzivam etrafika.sk a mozem odporucit. Prijemny pan, vyzna sa a v pohode si zbehnem po tabak, ci fajku a nemusim platit postovne. Pokial ide o tabaky, ma dost velky vyber (ja osm zatial bral len SG)
Potom funguje aj myami.sk, tam maju len Peterosna, Pipoo, Kohlhase a VE. Od nich som kupoval len fajku.
Mostex je lahko najditelny podla mapy, klasicky kamenny obchod http://www.fajky.mostex.sk/
Potom je este aj GGtabak (predtym to bol Barczi), ktory neviem ci nema podmienku nejakeho mnozstevneho nakupu. Maju nove sidlo na Pristavne (byvale BA tlaciarne).
No a Blavaci to nemame daleko do Madarska napr., kd eviem ze tabak vyjde lacnejsie aj o nejake 2-3 EURa.
Rakusko neviem jak.
A z tymto si vystacim :smoke5:

PS: okremineho si myslim, ze kamenne obchody su drahsie (niekde sa najom, energie a plat musia odrazit)
Uživatelský avatar
about76
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 206
Věk: 48
Registrován: 17 bře. 2010, 09:06
Bydliště: Bratislava

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod tritrek » 21 bře. 2010, 09:16

about76 píše:Prijemny pan, vyzna sa a v pohode si zbehnem po tabak, ci fajku a nemusim platit postovne.

..a nájdeš ho aj tu :smoke3: (carolco)
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod about76 » 21 bře. 2010, 09:43

tritrek píše:..a nájdeš ho aj tu :smoke3: (carolco)


hej tusil som a bolo mi to aj jasne :lol:
Uživatelský avatar
about76
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 206
Věk: 48
Registrován: 17 bře. 2010, 09:06
Bydliště: Bratislava

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod spartan » 06 dub. 2010, 13:05

Dnes som bol pod Michalskou v Dome Cigar. Kupil som si moju prvu fajku Peterson Aran B5. Predaval tam velmi mily a ochotny pan, ktory mi vysvetlil cim sa lisia Petersonky od inych fajok, popisal ako pracuje system na bentkach, naustky, etc. Stravil som tam asi pol hodinu vyberanim a on velmi ochotne ukazoval jeden model za druhym. Uz som myslel ze si z toho mnozstva nevyberiem. Taktiez mi poradil vybrat tabak pre zaciatocnika. Ceny takmer porovnatelne s e-shopmi a neskutocny vyber.
Nakoniec este pribalil malu pozornost. Po tejto skusenosti mozem len doporucit!
Uživatelský avatar
spartan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 28
Věk: 45
Registrován: 01 dub. 2010, 22:13

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod about76 » 24 kvě. 2010, 08:01

Som si vsimol, ze oproti SH Pasienky je nejaka predajna Tabaku, kusok od zastavky smerom na Zlate Piesky. Poznate to? Oplati sa tam ist vobec pozriet?
Uživatelský avatar
about76
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 206
Věk: 48
Registrován: 17 bře. 2010, 09:06
Bydliště: Bratislava

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod tritrek » 24 kvě. 2010, 14:36

about76 píše:Som si vsimol, ze oproti SH Pasienky je nejaka predajna Tabaku, kusok od zastavky smerom na Zlate Piesky. Poznate to? Oplati sa tam ist vobec pozriet?

Občas to vídam z auta, ale nikdy som sa nezastavil. Podľa mňa ďalšia humusáreň a la cigarety + noviny, ale možno sa mýlim... :eh:
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod about76 » 25 kvě. 2010, 08:24

tritrek píše:Občas to vídam z auta, ale nikdy som sa nezastavil. Podľa mňa ďalšia humusáreň a la cigarety + noviny, ale možno sa mýlim... :eh:

ja som na tom rovnako a preto sa pytam :) ci ma vobec cenu hladat tam parkovanie. tak ja to kuknem a dam vediet :)
Uživatelský avatar
about76
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 206
Věk: 48
Registrován: 17 bře. 2010, 09:06
Bydliště: Bratislava

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod zverdodo » 28 kvě. 2010, 09:13

Chlapy poradte , kde v Banskej Bystrici je nejaka dobra trafika na tabak , mne posledne 3 roky nosili kamosi tabaky z Anglicka takze ani netusim ako sa to zmenilo u nas, Kaufland a Tesco poznam ale tam maju akurat tak velke HOVNO :palm:
Uživatelský avatar
zverdodo
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 153
Věk: 46
Registrován: 02 led. 2007, 00:51
Bydliště: Banska Bystrica

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod tritrek » 28 kvě. 2010, 10:19

zverdodo píše:Chlapy poradte , kde v Banskej Bystrici je nejaka dobra trafika na tabak , mne posledne 3 roky nosili kamosi tabaky z Anglicka takze ani netusim ako sa to zmenilo u nas, Kaufland a Tesco poznam ale tam maju akurat tak velke HOVNO :palm:

Ja by som odporúčal praktiku, ktorú som skúšal ja a to že ísť rovno za predevačmi a spýtať sa, či by nevedeli priniesť aj iný tabak. Podľa tohoto návodu majú už u nás v trafike napr. Peterson 3P, kým predtým nosili len tie klasické šmejdy.
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod LUBO » 29 kvě. 2010, 14:20

tritrek píše: A čo je zarážajúce, ale pozitívne, že som našiel trafiku v Šamoríne, ktorá má milú majiteľku-predávačku a má aj objedná všelijaké dobré tabaky. Tak sa stalo, že som v pondelok objednal u nej Peterson 3P, slúbila mi na štvrtok, už to dostali v stredu a na štvrtok už predala 2 z troch donesených! Čiže nielenže som našiel dobrú trafiku, ale som zistil, že fajkárska komunita v našom malom mestečku sa vyvíja tým správnym smerom :clamp:

To je naša kamarátka Erika, keď to otvárala, radila sa s nami o fajkách, tabakoch, išla s nami pred rokom (alebo dvoma?) aj na Majstrovstvá Slovenska. Občas išla s nami a jej manželom do podniku, kde fajčíme, aby získala čo najviac informácií nielen o fajkách, ale aj o tom, čo fajkár všetko potrebuje a ako vyberá fajku... Hore na regále uvidíš Ivanov pohár zo súťaže, keď niečo potrebujeme, ideme za ňou a ona nám to zaobstará, ja si u nej objednávam aj cigary.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Re: Trafiky v Bratislave (a inde na SK)

Příspěvekod Ufo_esC » 30 kvě. 2010, 17:53

no takz moj najnovsi objav je na namesti vo zvolene v city shopingu maju tam zopar fajok od petersona a aj tabakov par... myslim ze nebude problem aj objednat. takze ked sa nabuduce ked tade pojdem tak prezistim... inak kto mi vykupi tu rustikovanu bentku tak toho si najdem :)
Uživatelský avatar
Ufo_esC
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 42
Věk: 37
Registrován: 17 kvě. 2010, 10:08
Bydliště: Zvolen

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


cron