Switch to full style
Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

02 led. 2005, 21:15

Já prostě neodsypávám popel. Není to nutné, a já bych si připadal, jako kuřák cigaret, kterej se bez popelníku neobejde.
Soutěžní kouření - to je něco jiného, tam to může hrát svoji roli, ale kouření na výdrž - to není moje hoby. To bych se musel na dýmku na můj vkus příliš soustředit, nemůžu se u toho vykecávat, a ani dělat nic jinýho.
A to není ono.

04 led. 2005, 11:57

Já vcelku vyjímečně jo. Jednak v případě zhnusení chuti, když nepomůže foukání do dýmky (zpátečka :) ), jednak v případě, kdy mi to zhasne u konce a fakt nevim jestli tam ještě je... speciálně u jedné z dýmek, která má pro mne neodhadnutelnou hloubku (vzhledem k úzhému profilu ani dusátkem...)

24 bře. 2005, 17:32

Já vysypávám tehdy, když se mi přes popel nedaří zapálit vyhaslou dýmku.

24 bře. 2005, 19:27

Simi píše:Já vysypávám tehdy, když se mi přes popel nedaří zapálit vyhaslou dýmku.

Přesně tak 8)

25 bře. 2005, 09:28

Dost, když mi to zhasne po půlce. Pak v poho dokouřim.

25 bře. 2005, 10:55

Hoka píše:
Simi píše:Já vysypávám tehdy, když se mi přes popel nedaří zapálit vyhaslou dýmku.

Přesně tak 8)


no vida, to dělám taky... já jsem víceméně takový dýmkař samouk, ale ono se na většinu věcí dá celkem instinktivně přijít... :O)

20 črc. 2005, 10:47

Ja neodsypavam. Kourim az do konce, pokud zhasne tesne pred dokourenim tabaku, uz nanovo nezapaluji, ale promicham, pockam 5 minut a vysypu, i kdyz by tam jeste trochu tabaku bylo. Kdyz vyhasne v pulce, tak jemne bodcem rozrusim vrchni vrstvu popela az na uhlik a velmi opatrne vysypu, znova opatrne zapalim. Kdyz se mi stane, ze vysypu i tabak, nevadi, opatrne ho seberu, oddelim spalenou vrstvu od nespalene a vlozim do dymky zpet, potom ho jemne promicham, udusam a znova zapalim, velmi opatrne, abych nenapalil hlavicku dymky.

22 črc. 2005, 08:29

Darkstar píše:Ja neodsypavam. Kourim az do konce, pokud zhasne tesne pred dokourenim tabaku, uz nanovo nezapaluji, ale promicham, pockam 5 minut a vysypu, i kdyz by tam jeste trochu tabaku bylo. Kdyz vyhasne v pulce, tak jemne bodcem rozrusim vrchni vrstvu popela az na uhlik a velmi opatrne vysypu, znova opatrne zapalim. Kdyz se mi stane, ze vysypu i tabak, nevadi, opatrne ho seberu, oddelim spalenou vrstvu od nespalene a vlozim do dymky zpet, potom ho jemne promicham, udusam a znova zapalim, velmi opatrne, abych nenapalil hlavicku dymky.


ja neodsypavam nikdy, ked je popola vela a fajka zhasne, urobim v popole krater lyzickou a potom to uz ide zapalit, urovnam povrch a fajcim dalej :smoke1:

22 črc. 2005, 08:35

Nejen že nevysypávám, ale jsem spokojenej, když mám hodně popela.
To proto, že nakonec popel promíchám, a on mi vysaje spoustu močky.Dýmka potom líp vysychá :smoke5:

22 črc. 2005, 08:42

tak je.

22 črc. 2005, 08:43

Milos Cerman píše:Nejen že nevysypávám, ale jsem spokojenej, když mám hodně popela.
To proto, že nakonec popel promíchám, a on mi vysaje spoustu močky.Dýmka potom líp vysychá :smoke5:


presne preto to robim aj ja, cim viac suceho popola, tym viac mocky nasaje a manzelka ma potom este aj hnojivo na kvety, potom uz len povie, ktoremu to treba nasypat :lol: :lol: :lol:

22 črc. 2005, 09:10

body007 píše:
Milos Cerman píše:Nejen že nevysypávám, ale jsem spokojenej, když mám hodně popela.
To proto, že nakonec popel promíchám, a on mi vysaje spoustu močky.Dýmka potom líp vysychá :smoke5:


presne preto to robim aj ja, cim viac suceho popola, tym viac mocky nasaje a manzelka ma potom este aj hnojivo na kvety, potom uz len povie, ktoremu to treba nasypat :lol: :lol: :lol:


To je 100% pravda, aj mne zacala palmicka pekne rast :lol: a priatel pravidelne popolcek sype k ruziam v predzahradke nasej pani domacej 8)

22 črc. 2005, 09:50

No sakra, to mě ještě nenapadlo a to mám v pokoji kytky! :idea: Hustý, díky.

Jináč během kouření taky nevysypávám...no, sem tam nedobrovolně :oops:

22 črc. 2005, 09:56

Mathias Sandorf píše:No sakra, to mě ještě nenapadlo a to mám v pokoji kytky! :idea: Hustý, díky.

Jináč během kouření taky nevysypávám...no, sem tam nedobrovolně :oops:


len pozor na silne aromatiky, to by sa tie kytky mohli :puke: :lol: :lol:

22 črc. 2005, 10:02

Milos Cerman píše:Nejen že nevysypávám, ale jsem spokojenej, když mám hodně popela.
To proto, že nakonec popel promíchám, a on mi vysaje spoustu močky.Dýmka potom líp vysychá :smoke5:


Uplne souhlasim z Milosem. Nikdy jsem neresil problem s popilkem a nikdy mi v dymce nevadil. Ba naopak. Az dymka vyhasne, proste popel promicham a necham par minut stat a ano to alespon vysusi spodek dymkove hlavicky.
Odeslat odpověď