Kontakty na české dýmkaře

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: to jana

Příspěvekod Jana » 28 říj. 2004, 14:11

body007 píše:ja som to s istotou netvrdil, len som sa domnieval a ponukol som ten link...si urcite vacsi odbornik ako ja a hadat by som sa s tebou nechcel, nikdy by som si to nedovolil... :wink:


Já se s tebou taky nehádám, to bych si samozřejmě nedovolila :wink: a odborník nejsem, jen občasný kuřák dýmky a drobný sběratel.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

to body007

Příspěvekod LUBO » 28 říj. 2004, 14:12

az na tie yahoo cluby poznam tie stranky, o matzholdovi som sa zmienoval uz davno a na Mark-a Tinsky sa prave v buducnosti chystam, kedze to je vyznamny a niektorymi znalcami, ako rick newcombe, atd uznavany americky pipe maker.
pipedo patri k zakladnym dobrym strankam.
ale kazda informacia je cenna, urcite to pomoze aj ostatnym priatelom.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Re: to jana

Příspěvekod body007 » 28 říj. 2004, 14:15

Jana píše:
body007 píše:ja som to s istotou netvrdil, len som sa domnieval a ponukol som ten link...si urcite vacsi odbornik ako ja a hadat by som sa s tebou nechcel, nikdy by som si to nedovolil... :wink:


Já se s tebou taky nehádám, to bych si samozřejmě nedovolila :wink: a odborník nejsem, jen občasný kuřák dýmky a drobný sběratel.


drobny zberatel? :wink: som videl fajky na fotkach zo zrazu, vyzeralo to skor, ze si nakupca pre nejaku velku predajnu... :lol:
Uživatelský avatar
body007
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 312
Věk: 49
Registrován: 17 zář. 2004, 07:48
Bydliště: Zilina

Re: to jana

Příspěvekod Jana » 28 říj. 2004, 14:21

body007 píše:drobny zberatel? :wink: som videl fajky na fotkach zo zrazu, vyzeralo to skor, ze si nakupca pre nejaku velku predajnu... :lol:


Tak začínající sběratel :oops: A to jsem na sraz vezla jen ty nejlepší kousky, zbylý brečely doma :wink:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

jan pipes

Příspěvekod LUBO » 28 říj. 2004, 14:23

pokial ma niekto informacie o vyrobcovi JAN PIPES, nech da vediet. mna to uz tiez od maja zaujimalo, ked som si doniesol sutaznu fajku tejto znacky domov a nevedel som na internete najst informacie, aj ked odvtedy sa mi zda, som niekde nejaku informaciu cital, ale uz som to zabudol.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Re: to jana

Příspěvekod body007 » 28 říj. 2004, 14:25

Jana píše:
body007 píše:drobny zberatel? :wink: som videl fajky na fotkach zo zrazu, vyzeralo to skor, ze si nakupca pre nejaku velku predajnu... :lol:


Tak začínající sběratel :oops: A to jsem na sraz vezla jen ty nejlepší kousky, zbylý brečely doma :wink:


ale preco to cervenanie? :wink: ja som len cumel :shock: mozno su to len predsudky o zenach a ty sa to pokusas vytrhnut aj s korenmi :wink:
Uživatelský avatar
body007
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 312
Věk: 49
Registrován: 17 zář. 2004, 07:48
Bydliště: Zilina

Re: to jana

Příspěvekod Jana » 28 říj. 2004, 14:31

body007 píše: ale preco to cervenanie? :wink: ja som len cumel :shock: mozno su to len predsudky o zenach a ty sa to pokusas vytrhnut aj s korenmi :wink:


Já se alibisticky červenala, že se třeba netrefím do tvý představy začínajícího sběratele. Ale jít proti proudu a proti obecný představě, to je moje druhý jméno. To já ráda. Z uniformity já :puke:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Re: to jana

Příspěvekod body007 » 28 říj. 2004, 14:33

Jana píše:
body007 píše: ale preco to cervenanie? :wink: ja som len cumel :shock: mozno su to len predsudky o zenach a ty sa to pokusas vytrhnut aj s korenmi :wink:


Já se alibisticky červenala, že se třeba netrefím do tvý představy začínajícího sběratele. Ale jít proti proudu a proti obecný představě, to je moje druhý jméno. To já ráda. Z uniformity já :puke:


a to vo vsetkom takto? :lol:
Uživatelský avatar
body007
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 312
Věk: 49
Registrován: 17 zář. 2004, 07:48
Bydliště: Zilina

Příspěvekod Fénix » 28 říj. 2004, 14:58

Jan Pipes je opravdu Jan Klouček, kontakt by se asi taky dal získat v Baker Street, kde mají dost jeho dýmek. Nevyrábí ovšem zdaleka jen levné dýmky! Jestli se nepletu, viděl jsem jan Pipes okolo 4 000Kč

Btw jeho fotka je v posledním Le Cigare&Vin Style (zase změnili název :? )
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod LUBO » 28 říj. 2004, 15:06

musim povedat, ze ja som s jan pipes fajkou velmi spokojny a je to precizna praca. vyborne povrchovo spracovane, o klasickej forme biliardu ani nehovoriac. az sa mi nechce verit, ze to je rucna praca, natolko je to presne.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Twineryy » 28 říj. 2004, 21:02

LUBO píše:musim povedat, ze ja som s jan pipes fajkou velmi spokojny a je to precizna praca. vyborne povrchovo spracovane, o klasickej forme biliardu ani nehovoriac. az sa mi nechce verit, ze to je rucna praca, natolko je to presne.


Jestli jsi ji dostal na soutěži, tak to určitě ruční práce nebude. Vyrobit na zakázku 100-200 dýmek (podle účasti) ručně je dost zdlouhavá práce :) . Já mám soutěžní od BPK a jsem s ní taky velmi spokojen (to teda ruční práce rozhodně není, ačkoli je perfekně zpracovaná). Jen je to na moje poměry celkem vysoký kotel a u dna už mívám problémy :D .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

to twineryy

Příspěvekod LUBO » 29 říj. 2004, 07:37

ved prave, toto je prave dovod, preco spochybnujem tu rucnu pracu v tomto pripade, ale samozrejme je mozne, ze robi aj fajnove handmade kusy.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Šimi » 26 bře. 2005, 18:30

Chlapi Háp má nové stránky, jestli ste je ještě neviděli tak:

http://www.hap-pipes.com/
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 26 bře. 2005, 21:39

Simi píše:Chlapi Háp má nové stránky, jestli ste je ještě neviděli tak:

http://www.hap-pipes.com/


díky Simi !
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Todík » 26 bře. 2005, 21:46

Jo, jo, Jan Pipies je Jan Klouček. Taky by se nemělo zapomenout na Přemka Omrta a Jana Hušku. Vystavují prakticky při pořádání každé větší soutěže.
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


cron