Switch to full style
Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

Při cestování¨letadlem dávám dýmky do :

a) příručního zavazadla , které mám u sebe
54
58%
b) zavazadla , které je v nákladním prostoru
15
16%
c) nepřemýšlím nad tím , neb mám vlastní aeroplán
24
26%
 
Celkem hlasů : 93

Re: Cestování s dýmkou

25 čer. 2014, 18:46

Přátelé, nemáte někdo zkušenost s dovozem tabáku do Ruska? Od srpna mě tam zavanou pracovní povinnosti a já jsi nejsem jist kolik tabáku si tam můžu dovézt. Vzhledem k tomu, že tam budu déle, min. 1/2 roku ( s jedním návratem domů) tak už hledám i ruské e-shopy.

Re: Cestování s dýmkou

26 čer. 2014, 18:16

http://www.pipeshop.ru/index.php?id_groups=6 a tiež tu http://www.tabachok.ru/?id_group=782

Re: Cestování s dýmkou

26 čer. 2014, 18:52

Vyzkoušel bych produkci tabákové manufaktury v Pogaru. http://www.pccf.ru/production/tabaki-tr ... ruhtenberg
celkem jsem napočítal 60 různých směsí v osmi sériích :yum:

Re: Cestování s dýmkou

29 čer. 2014, 06:33

Díky za radu :clamp: :clamp: :clamp:

Re: Cestování s dýmkou

29 čer. 2014, 06:41

Bukinist píše:Vyzkoušel bych produkci tabákové manufaktury v Pogaru. http://www.pccf.ru/production/tabaki-tr ... ruhtenberg
celkem jsem napočítal 60 různých směsí v osmi sériích :yum:

Nějaká recenze se dá nalézt?

Re: Cestování s dýmkou

20 srp. 2014, 09:09

Tak už jsem 10 dní v Rusku...docela se to tady změnilo od mého předchozího pracovního pobytu před 5i roky. :smoke4: Od loňského roku, kdy nastalo přitvrzení v boji s kouřením už v obchodech nejsou vidět cigarety, doutníky ba ani dýmkové tabáky, mají je schované za závěsem...docela hrůza. Pochopil bych to v normálních obchodech, ale to samé platí i v prodejnách tabáku (něco jako naše Geco) - vot eto rossia ...Také platí zákaz kouření mimo vyhražené prostory, už nejde kouřit všude....pouze na vyhražených místech tzv. "kurilkách" .
Toto nařízení platí všude i pro stavby....nářez ( eto prosto úžas) ...
Budu muset udělat fotku a dát jí sem.... :puffy:

Re: Cestování s dýmkou

20 srp. 2014, 22:18

Bob76 píše:Nějaká recenze se dá nalézt?

Našel jsem pouze v ruštině, a to na stránkách dýmkových eshopů. :think: Mám od nich dva aromatiky, z toho jeden otevřený. Není vůbec špatný. Zajímaly by mě ale jejich neutrály, popisky zní moc dobře...

jakamarus píše:docela se to tady změnilo

A jak to lidé vzali? Co si pamatuji, kouřilo se tam fest...

Re: Cestování s dýmkou

21 srp. 2014, 09:34

image_id: 19256

vyhražené místo pro kuřáky - kurilka

počet kuřáků moc neubyl, ve srovnání před 5i roky...ale potkal jsem tady už i pár dýmkařů :smoke5:

Re: Cestování s dýmkou

21 srp. 2014, 10:10

Ten ostnatej drát je jen za tím, nebo kolem dokola místa vyhrazeného pro kuřáky?

Re: Cestování s dýmkou

21 srp. 2014, 10:43

RottenFox píše:Ten ostnatej drát je jen za tím, nebo kolem dokola místa vyhrazeného pro kuřáky?


ne,ne :rofl: to je plot kolem Globusu - opravujeme Globus ve Vladimíru - z jara jim vyhořel sklad a to tak, že velmi

Re: Cestování s dýmkou

12 úno. 2020, 19:49

Od posledního příspěvku uplynulo přes pět let. Má někdo zkušenosti z nedávné doby? Jde mi konkrétně o pár dýmek, tabák a CPT v příručním zavazadle na palubě letadla (Ryanair).

Re: Cestování s dýmkou

13 úno. 2020, 08:09

zkušenosti z poslední doby (za posledních cca 5 let): problémy při odletu z Drážďan - rozbalení kufru, rozbalení dýmkové etuje, zkoumání zapalovače, dotazy, proč mám sebou tři tabáky, prostě buzerace. totéž na letišti na zanzibaru, ale to mohla být spíš zvědavost. muslimská celnice očichávala tabáky jak vlčák. připomínám, že pokaždé se samozřejmě jednalo o zavazadla pro check-in, nikoli o kabinová zavazadla. přejezd z malajsie do thajska i s tabáky zcela bez problémů, thajci nic nekontrolovali. malajsie obecně (obzvláště langkawi a letiště kuala lumpur) nemá chybu, erinmore flake a celá řada davidoff za cca 200,- kč, zase tam pomalu neseženete pivo s výjimkou langkawi, kde je bezcelní zóna. návrat do čr vždy bez problémů.

Re: Cestování s dýmkou

13 úno. 2020, 08:49

Řecko i Itálie do příručního v pohodě. Jen CPT a rybičku pro jistotu házím do odbavovaného zavazadla.

Re: Cestování s dýmkou

13 úno. 2020, 09:53

Díky moc za obě odpovědi. Pátral jsem ještě přímo na stránkách aerolinek, ale vyšlo mi z toho, že CPT v palubním zavazadle být nesmí a to samé platí i o zapalovači. Snad si budu moct vzít aspoň dýmku a tabák.

Re: Cestování s dýmkou

13 úno. 2020, 12:08

V létě jsem se dotazoval na letišti (Ruzyně, Stockholm): plynový zapalovač je povolený pokud je jeden a máte jej u sebe v kapse.
Fungovalo to bez problémů, krátil jsem si čekání mezi lety...
Odeslat odpověď