Problemy s naustkem (okousany, zasedly atd.)

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

este na veselu notu

Příspěvekod LUBO » 22 lis. 2004, 08:44

no ked sme uz pri veselych historkach, pokusim sa pertraktovat poucenie z jednej knizky:
stoji mladenec s dievcinou podvecer na nabrezi a ona ho objima. kedze to bol fajkar, mal prave medzi zubami zasunutu svoju najkrajsiu fajku a popritom vychutnaval vonavy tabak. zrazu sa ho jeho milovana opytala: ked ma tak milujes, vezmes si ma za manzelku?
kedze mal mladenec obe ruky zaneprazdnene, (objimal dievcinu), rozmyslal:
ked odpoviem, neudrzim tuto tazku fajku viac v zuboch, vypadne mi a rozbije sa. pritom ma stala tolko penazi. ale pustit dievca taktiez nemozem, este by si myslela, ze ma neprijemne zaskocila a vysvetlovala by si to v zlom.
a takto premyslal, nic nepovedal, az mu dievcina z narucia odisla a kedze si myslela, ze jeho mlcanlivost znamenala odmietnutie, po case sa vydala za ineho.
PONAUCENIE:
tym, ze fajcite fajku, casto mozete zabranit tomu, aby ste tarali hluposti.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Šimi » 15 úno. 2005, 01:09

Moje první dýmka měla smůlu. Koupil jsem ji na čundru v Turnově. Tři dny jsme chodili po lesích Českého ráje, po mechu a po trávě. Potkali jsme jen jednu jedinou škaredou šedou dlaždici u studny a jak sem se osvěžoval tak hup a má první a jediná fajfka vyklouzla ze zapnuté kapsy a rovnou na tu dlaždici. Zlomil se mi náůstek, už to nikdy nebylo ono.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Michal Hubacz » 15 úno. 2005, 07:39

Simi píše:Moje první dýmka měla smůlu. Koupil jsem ji na čundru v Turnově. Tři dny jsme chodili po lesích Českého ráje, po mechu a po trávě. Potkali jsme jen jednu jedinou škaredou šedou dlaždici u studny a jak sem se osvěžoval tak hup a má první a jediná fajfka vyklouzla ze zapnuté kapsy a rovnou na tu dlaždici. Zlomil se mi náůstek, už to nikdy nebylo ono.


Ze zapnute kapsy..?:)) To je pripad pro agenta Muldera.....paranormalni jevy.:))))))))) Myslim ze to bylo znameni pro koupi dalsi fajfky...
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Bohemund » 15 úno. 2005, 08:29

Simi píše:Moje první dýmka měla smůlu. Koupil jsem ji na čundru v Turnově. Tři dny jsme chodili po lesích Českého ráje, po mechu a po trávě. Potkali jsme jen jednu jedinou škaredou šedou dlaždici u studny a jak sem se osvěžoval tak hup a má první a jediná fajfka vyklouzla ze zapnuté kapsy a rovnou na tu dlaždici. Zlomil se mi náůstek, už to nikdy nebylo ono.


Neváhej a kupuj!!! Michal ví, co říká :wink: :P
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod Michal Hubacz » 15 úno. 2005, 08:40

Bohemund píše:
Simi píše:Moje první dýmka měla smůlu. Koupil jsem ji na čundru v Turnově. Tři dny jsme chodili po lesích Českého ráje, po mechu a po trávě. Potkali jsme jen jednu jedinou škaredou šedou dlaždici u studny a jak sem se osvěžoval tak hup a má první a jediná fajfka vyklouzla ze zapnuté kapsy a rovnou na tu dlaždici. Zlomil se mi náůstek, už to nikdy nebylo ono.


Neváhej a kupuj!!! Michal ví, co říká :wink: :P


Jsem presvedcen ze uz nakup davno probehl pokud vezmu v potaz ze vypadla na cundru.
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Příspěvekod Šimi » 27 úno. 2005, 19:31

Samozřejmě, tady jsou:

album_personal.php?user_id=187
:pipe2: :puffy: :pipe1:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod piter » 10 bře. 2005, 19:32

GrametS píše:Už se to tu několikrát probíralo a já kromě oleje na naustek aplikoval vše (vosk, sidol, zubní pastu, flanel), kromě mechanické síly a přesto jsou náustky zašedlé - prostě nemůžu dostat z5 ten krásný černý povrch.
Nemůže to být třeba vyšisované od slunka?


LUBO píše:skus si zohnat lestiacu pastu na naustky od Denicotea alebo Savinelli
ak nie, tak ti mozem trosku odlupnut z mojej lestiacej pasty (tehly) na naustky, ktoru som kupil od marca janzena a poslat ti na zraz po meduardovi.


GrametS píše:no právě, že jsem už zkusil pastu od výrobce dýmek. koupil jsem ji před xx lety a užje dávno vyschlá - můžu ji něčím naředit? zkusil jsem trochu vody.
jak dlohou je potřeba leštit, než se dosáhne kýženého výsledku. Asi se mylně domnívám, že stačí nanést, uschnout a setřít...



diskuse muze pokracovat zde . . .
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 10 bře. 2005, 21:59

GrametS píše:no právě, že jsem už zkusil pastu od výrobce dýmek. koupil jsem ji před xx lety a užje dávno vyschlá - můžu ji něčím naředit? zkusil jsem trochu vody.
jak dlohou je potřeba leštit, než se dosáhne kýženého výsledku. Asi se mylně domnívám, že stačí nanést, uschnout a setřít...


Koupil jsem postupně dvě leštící pasty Savinelli, obě úplně vyschlé. Psal jsem výrobci, a ten mi místo návodu na zředění zajistil nové balení, ale úplně běžný postup to asi nebude :) Doporučuju ti koupit to čerstvé a hned zkontrolovat. A k postupu - zasychat by to myslím nemělo!
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Todík » 10 bře. 2005, 22:43

Fénix píše:
GrametS píše:no právě, že jsem už zkusil pastu od výrobce dýmek. koupil jsem ji před xx lety a užje dávno vyschlá - můžu ji něčím naředit? zkusil jsem trochu vody.
jak dlohou je potřeba leštit, než se dosáhne kýženého výsledku. Asi se mylně domnívám, že stačí nanést, uschnout a setřít...


Koupil jsem postupně dvě leštící pasty Savinelli, obě úplně vyschlé. Psal jsem výrobci, a ten mi místo návodu na zředění zajistil nové balení, ale úplně běžný postup to asi nebude :) Doporučuju ti koupit to čerstvé a hned zkontrolovat. A k postupu - zasychat by to myslím nemělo!


Tahle leštící pasta Savinelli na munštyky časem vyschne úplně každému a jinak musím říct, že je na dvě věci - protože nechci být vulgární, nebudu to dále rozebírat.
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod GrametS » 11 bře. 2005, 10:54

Tahle leštící pasta Savinelli na munštyky časem vyschne úplně každému a jinak musím říct, že je na dvě věci - protože nechci být vulgární, nebudu to dále rozebírat.[/quote]

děkuju za komentáře, ale furt nevím co s tím:
a) jak dosáhnout opět černé barvy naustku
b) je třeba pastu rozleštit?
c) existuje jiné řešení, než pasta na naustky?
Uživatelský avatar
GrametS
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 154
Věk: 48
Registrován: 20 úno. 2005, 20:33
Bydliště: středočeský kraj

Příspěvekod forgi » 11 bře. 2005, 11:02

GrametS píše:děkuju za komentáře, ale furt nevím co s tím:
a) jak dosáhnout opět černé barvy naustku
b) je třeba pastu rozleštit?
c) existuje jiné řešení, než pasta na naustky?

Prebehni to šmirglom 1600-2000 a potom prelešti pastou.
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod GrametS » 11 bře. 2005, 11:24

Prebehni to šmirglom 1600-2000 a potom prelešti pastou.[/quote]

a nezmení to prumer v porovnání s dymkou? aby tam nezustal schod...
Uživatelský avatar
GrametS
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 154
Věk: 48
Registrován: 20 úno. 2005, 20:33
Bydliště: středočeský kraj

Příspěvekod Todík » 11 bře. 2005, 11:28

GrametS píše:Prebehni to šmirglom 1600-2000 a potom prelešti pastou.


a nezmení to prumer v porovnání s dymkou? aby tam nezustal schod...[/quote]

Profíci to dělají tak (jak jsem odkoukal), že na "hadrák" nanášejí postupně dvě pasty a tím leští (zelenou a šedou resp. bílou). Prodávají se v kvádrech a můžeš je koupit na http://www.jatagan.cz/scripts/index.php.
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod LUBO » 11 bře. 2005, 11:38

doporucoval by som to, co pise Forgi, pripadne pouzit dve pasty, ako hovori Todik.
http://www.janzen-pfeifen.de/polier.htm
ja mam obidve tie tehly, co tam ma odfotene janzen.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Twineryy » 11 bře. 2005, 13:00

GrametS píše:děkuju za komentáře, ale furt nevím co s tím:
a) jak dosáhnout opět černé barvy naustku
b) je třeba pastu rozleštit?
c) existuje jiné řešení, než pasta na naustky?


Vem na to normální zubní pastu. Ta leští stejně, ne-li líp, než ty drahý sračičky :wink: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


cron