Poradna... pro odvykání kouření.

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: dýmka

Příspěvekod harel » 20 pro. 2004, 12:37

Fénix píše:
harel píše:
Fénix píše:
bigdragon píše:Myslím že je to tahle http://www.etrafika.pl/win/dymky/JirsaSandblasted01.jpg
ale pokud jsem to předtím napsal špatně opravdu se ještě jednou omlouvám :cry:


To je freehand jakýsi, netřeba zařazovat.


rhodesian freehand :D

Ja volam buldočky No. 53
http://www.hap-pipes.com/dymky.html


To ale opravdu buldog není.
Tady je cad (buldog s vyšší hlavičkou): [url]http://www.etrafika.cz/dymky/peterson/peterson_flame_grain/detail.php?items[itemid]=1539[/url]


ja viem, ale mne bujdoga viac pripominaju krátke tučnučké fajočky :D
Uživatelský avatar
harel
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1182
Věk: 59
Registrován: 15 lis. 2004, 16:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: dýmka

Příspěvekod bromden » 20 pro. 2004, 13:43

harel píše:Ja volam buldočky No. 53
http://www.hap-pipes.com/dymky.html


To je 1/8 Bent Apple Ultra Fat :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: dýmka

Příspěvekod Fénix » 20 pro. 2004, 15:15

harel píše:
Fénix píše:
harel píše:
Fénix píše:
bigdragon píše:Myslím že je to tahle http://www.etrafika.pl/win/dymky/JirsaSandblasted01.jpg
ale pokud jsem to předtím napsal špatně opravdu se ještě jednou omlouvám :cry:


To je freehand jakýsi, netřeba zařazovat.


rhodesian freehand :D

Ja volam buldočky No. 53
http://www.hap-pipes.com/dymky.html


To ale opravdu buldog není.
Tady je cad (buldog s vyšší hlavičkou): [url]http://www.etrafika.cz/dymky/peterson/peterson_flame_grain/detail.php?items[itemid]=1539[/url]


ja viem, ale mne bujdoga viac pripominaju krátke tučnučké fajočky :D


to mě taky :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 01 bře. 2005, 13:08

To Fénix:
Pche, jakejch šest, sedmnáct a teď už osmnáct, to bylo včera jasné a jednoznačné tupení mých zdravotnických snah :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: co na to já

Příspěvekod Nick » 01 bře. 2005, 16:38

Zdenda píše:
bigdragon píše:Co se týká odvykání kouření jsem bývalý kuřák cigaret (nic moc tak 15 denně) prostě mi to nějak přestalo chutnat a od srpna 98 jsem nekouřil. Ovšem pořád mě lákalo si pořídit fajfku a jak jsem tak o tom mluvil tak jsem dostal letos v říjnu k narozeninám od přítelkyně dýmku je to jirsovka half bent takový jako buldog (nekamenujte mě :oops: ). A musím říct že dýmka určitě není o kouření jako o závislosti je to skutečně obřad na který je potřeba mít čas a chuť. Takže přestaňte kouřit a pořiďte si dýmku :D


Přece jenom se kouří tabák a tak ta závislost tu prostě je. Není to srovnatelný s cigaretami, ale když si aspoň jednou za den nezadýmám tak jsem jak na trní.


Jo jo trni.Snazim se to resit ze si vemu fajku na studeno ale bohuzel to vubec nepomaha.Nemuzu porad dymat :oops:
Uživatelský avatar
Nick
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1065
Věk: 49
Registrován: 02 srp. 2004, 09:13
Bydliště: Vsetín

Příspěvekod Fénix » 01 bře. 2005, 23:34

bromden píše:To Fénix:
Pche, jakejch šest, sedmnáct a teď už osmnáct, to bylo včera jasné a jednoznačné tupení mých zdravotnických snah :twisted:

:wink: :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 24 bře. 2005, 11:43

Bez komentáře - spiknutí manželek na internetu???? :shock:

http://eldar.cz/zizala/holcici/rady/d/dymky.htm
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod piter » 24 bře. 2005, 11:51

bromden píše:Bez komentáře - spiknutí manželek na internetu???? :shock:

http://eldar.cz/zizala/holcici/rady/d/dymky.htm


to je teda ubohost :?
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Bohemund » 24 bře. 2005, 12:34

Che, che, che :lol: :lol: :lol:
Zlatej celibát :wink:
Jo, Pitere, vše nej k narozkám!!!!!
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod piter » 24 bře. 2005, 12:38

Bohemund píše:Che, che, che :lol: :lol: :lol:
Zlatej celibát :wink:
Jo, Pitere, vše nej k narozkám!!!!!


diky :wink:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Milos Cerman » 25 bře. 2005, 22:15

bromden píše:Bez komentáře - spiknutí manželek na internetu???? :shock:

http://eldar.cz/zizala/holcici/rady/d/dymky.htm


Jednoduché :idea: : Stačí říct " miláčku, kup lákev ginu a láhev koňaku ! A bude klid ! :D
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Re: co na to já

Příspěvekod Darkstar » 13 kvě. 2005, 05:41

bigdragon píše:Co se týká odvykání kouření jsem bývalý kuřák cigaret (nic moc tak 15 denně) prostě mi to nějak přestalo chutnat a od srpna 98 jsem nekouřil. Ovšem pořád mě lákalo si pořídit fajfku a jak jsem tak o tom mluvil tak jsem dostal letos v říjnu k narozeninám od přítelkyně dýmku je to jirsovka half bent takový jako buldog (nekamenujte mě :oops: ). A musím říct že dýmka určitě není o kouření jako o závislosti je to skutečně obřad na který je potřeba mít čas a chuť. Takže přestaňte kouřit a pořiďte si dýmku :D


Zdravim vsechny. Ja se timto problemem potykam furt. Kourim cigarety, protoze jsem zavisly na nikotinu a na chut si davam denne 3 dymky. O vikendu cigarety nekourim vubec, nebo jen jednu. Ze 20 cigaret denne jsem se omezil na 5, ale musim je mit, jinak chodim jak vztekly pes, nebo pak sluknu dymku, coz se delat nema. Ne, ze by me to utrhlo plice, to ne, tak silne zas ty dymkove tabaky nejsou ( teda co jsem zatim par zkusil ) ale dymka se proste neslukuje a snazim se ji neslukovat:-) Poradna pro odvykani koureni je podle me blbost. Kdo by chtel s kourenim jako tykovym prestat tak to musi udelat jednou a na furt, nemel by si davat ani dymku, ale ja nechci prestat kourit, takze poradny ani nevyhledavam, ale zaujalo me toto zvlastni vlakno na serveru o dymkach :)
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

Re: co na to já

Příspěvekod Taurendil » 13 kvě. 2005, 12:35

pkeklak píše:
bigdragon píše:Co se týká odvykání kouření jsem bývalý kuřák cigaret (nic moc tak 15 denně) prostě mi to nějak přestalo chutnat a od srpna 98 jsem nekouřil. Ovšem pořád mě lákalo si pořídit fajfku a jak jsem tak o tom mluvil tak jsem dostal letos v říjnu k narozeninám od přítelkyně dýmku je to jirsovka half bent takový jako buldog (nekamenujte mě :oops: ). A musím říct že dýmka určitě není o kouření jako o závislosti je to skutečně obřad na který je potřeba mít čas a chuť. Takže přestaňte kouřit a pořiďte si dýmku :D


Zdravim vsechny. Ja se timto problemem potykam furt. Kourim cigarety, protoze jsem zavisly na nikotinu a na chut si davam denne 3 dymky. O vikendu cigarety nekourim vubec, nebo jen jednu. Ze 20 cigaret denne jsem se omezil na 5, ale musim je mit, jinak chodim jak vztekly pes, nebo pak sluknu dymku, coz se delat nema. Ne, ze by me to utrhlo plice, to ne, tak silne zas ty dymkove tabaky nejsou ( teda co jsem zatim par zkusil ) ale dymka se proste neslukuje a snazim se ji neslukovat:-) Poradna pro odvykani koureni je podle me blbost. Kdo by chtel s kourenim jako tykovym prestat tak to musi udelat jednou a na furt, nemel by si davat ani dymku, ale ja nechci prestat kourit, takze poradny ani nevyhledavam, ale zaujalo me toto zvlastni vlakno na serveru o dymkach :)


No ja som tiez cigaretovy aj dymkovy. Cigarety fajcim pre nikotin. Ale dokozal som na cas s nimi prastiti, ale bez dymky mi to neslo. Ak chces prestat s cigami, tak moj recept je prestat kvoli sebe a len a len kvoli sebe (rozumej nie manzelka to chce a pod...) a zaroven prestat hned. Ja som takto onehda zahasil cigu v polovici, zahodil zvysne a kadil na to. Len ked prijde na teba chvila, treba sa niecim zamestnat, alebo hodit dymku, alebo v nudzi najvyssej snupaci tabak.
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Re: co na to já

Příspěvekod carolco » 13 kvě. 2005, 12:41

Taurendil píše: Len ked prijde na teba chvila, treba sa niecim zamestnat, alebo hodit dymku, alebo v nudzi najvyssej snupaci tabak.


vidis, snupak mi nenapadol, dik za tip. ja uz druhy tyzden chodim oblepeny pomaly od paty az k hlave, takze si pripadam ako taka reklama na nicorette. zatial to ale celkom pomaha.
Uživatelský avatar
carolco
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 822
Věk: 52
Registrován: 30 črc. 2004, 08:26
Bydliště: Bratislava

Re: co na to já

Příspěvekod Darkstar » 13 kvě. 2005, 13:02

carolco píše:
Taurendil píše: Len ked prijde na teba chvila, treba sa niecim zamestnat, alebo hodit dymku, alebo v nudzi najvyssej snupaci tabak.


vidis, snupak mi nenapadol, dik za tip. ja uz druhy tyzden chodim oblepeny pomaly od paty az k hlave, takze si pripadam ako taka reklama na nicorette. zatial to ale celkom pomaha.


Ale reknete mi vsichni, lze vubec docilit toho, ze se zavislak na nikotinu rozhodne nekourit cigarety a zustane jen u dymky ? Myslim, ze je to pak ohodne tezsi problem - denne abstinencni priznaky, protoze nez si organizmus zvykne ze se mu nedodava potrebna davka, nejaky cas to trva. Ja nevim, jak je to s dymkou a s vama, ale ja po dymce neuhasim chut na cigarko:-(
Uživatelský avatar
Darkstar
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1224
Věk: 55
Registrován: 09 kvě. 2005, 07:27
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam [Bot] a 21 návštevníků