Jak nacpáváte roll cake?

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: jak nacpáváte roll cake?

Příspěvekod bromden » 01 bře. 2005, 15:34

Alferi píše:
mates píše:Tím jsem se zabýval a následovně vykoumal,protože jsem viděl několik zaručeně "správnejch" způsobů - od doslovného rozcupování koleček po naprosto nedbalé zastrčení celých kol ve vodorovném ale i svislém(!!!!!) směru do hlavičky.Mně se osvědčilo rozdrobení jednoho či dvou koleček a lehké vsunutí trochy tabáku na dno dýmky, potom vložení celých koleček (pochopitelně vodorovně) asi 5mm pod okraj hlavičky a celé to přikryju a udusám zase rozdrobeným tabákem. Rozdrobené nahoře mi směs dobře zapálí, a to, že budu kouřit dlouho, k tomu pomohou ona celá kolečka.Správný tah obstará ten rozdrobený tabák u dna.Nejsem systematik, zkusil jsem i jiné způsoby na roll cake, ale to, o jsem se snažil popsat, alespoň mně vždy vyhovuje...


To vypadá rozumně. Jenom nevím, co nacpat. Poslední dobou se roll cake nabídka dost zužuje :evil: .


Co třeba ten Club blend???
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Alferi » 01 bře. 2005, 17:37

Všiml jsem si. Podívám se co v tom je. Na etrafice je pendrek :? .

....
....

Hmmm, složením by to mělo být cosi jako Dark Twist. Ale tak velkou kysňu se mi naslepo pořizovat nechce...
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod dh » 04 zář. 2005, 17:08

Já teda flake i roll cake vždycky rozemnu. Měl by to dělat každý křesťan, neboť je psáno: Pomni, abys den sváteční světil. :puffy:
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod Šimi » 04 zář. 2005, 19:29

dh píše:Já teda flake i roll cake vždycky rozemnu. Měl by to dělat každý křesťan, neboť je psáno: Pomni, abys den sváteční světil. :puffy:


:shock:

Asi se nechytám
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Fénix » 04 zář. 2005, 21:06

Šimi píše:
dh píše:Já teda flake i roll cake vždycky rozemnu. Měl by to dělat každý křesťan, neboť je psáno: Pomni, abys den sváteční světil. :puffy:


:shock:

Asi se nechytám


rozeMNU
poMNI

IMHO

:D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Šimi » 04 zář. 2005, 21:54

No nechť

Ale Roll Cake taky rozmělňuju. Prostě z toho dělám mixture. Zkoušel jsem cpát kolečka, ale nedařilo se mi.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Todík » 14 zář. 2005, 09:00

Šimi píše:No nechť

Ale Roll Cake taky rozmělňuju. Prostě z toho dělám mixture. Zkoušel jsem cpát kolečka, ale nedařilo se mi.


Také to rozmělňuji ("mnu" :D ), v kolečkách to přece jen hůře prohořívá...
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod bromden » 14 zář. 2005, 09:16

Todík píše:
Šimi píše:No nechť

Ale Roll Cake taky rozmělňuju. Prostě z toho dělám mixture. Zkoušel jsem cpát kolečka, ale nedařilo se mi.


Také to rozmělňuji ("mnu" :D ), v kolečkách to přece jen hůře prohořívá...


Hoj Todíku rád Te zde tase vidím :lol:

Jinak k rol cake - v poslední době koučím z roll-cake jen DLNR, a ty přeložím napůl podélně (dva položene "za sebe" anby se trošku překrývaly) a uválím do lálco-koule... to co mi odpadne or ruky na vršek a je to- chuť dokonalá, hoření taky, co víc si jen přát...

Jo, vlastně ještě BXX, ale tam ty kolečka rozemnu (hrubý řez - kolem 3mm) - s tím mám zatím nejlepší zkušenost...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Šimi » 14 zář. 2005, 09:29

To cpeš jen 2 kolečka? Jak sou velky u toho DLNR? Já kouřím Three Nuns a ty jsou dost maly.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Ken » 25 říj. 2005, 18:50

drive jsem rozmelnoval, ale ted flake sroluji do ruličky, pridam dalsi rulicku a zasypu odpadliky. Je to o hodne pomalejsi, chladnejsi a plnejsi koureni. Jenom se musi vydrzet to zapalit. Nejhure je na tom FVF, ale az bafne, tak to je parada.
Ken
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 14
Věk: 57
Registrován: 25 říj. 2005, 18:23
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod Šimi » 25 říj. 2005, 18:53

Ken píše:drive jsem rozmelnoval, ale ted flake sroluji do ruličky, pridam dalsi rulicku a zasypu odpadliky. Je to o hodne pomalejsi, chladnejsi a plnejsi koureni. Jenom se musi vydrzet to zapalit. Nejhure je na tom FVF, ale az bafne, tak to je parada.


Jaký tak cpeš tabák a kolik koleček máš na jednu ruličku?
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Ken » 26 říj. 2005, 09:20

Šimi píše:
Ken píše:drive jsem rozmelnoval, ale ted flake sroluji do ruličky, pridam dalsi rulicku a zasypu odpadliky. Je to o hodne pomalejsi, chladnejsi a plnejsi koureni. Jenom se musi vydrzet to zapalit. Nejhure je na tom FVF, ale az bafne, tak to je parada.


Jaký tak cpeš tabák a kolik koleček máš na jednu ruličku?
n

Full Virginia Flake davam dva srolovane platky na sebe a kazdy trosku zamacknu krouticim pohybem palce. To same u Balkan Flake a ostatnich platkovych tabaku.
Kolecka davam na stojaka dva dolu, potom trosku rozmelneneho tabaku a zavru to zase dvema vice pomackanyma koleckama polozenyma tak jak to vyjde. Jednotlive vrstvy zase zpracuji krouzivym pohybem. Ale mnozstvi tabaku se bude hodne lisit podle velikosti hlavicky. To je jenom informativni. Hlavne aby to melo dobry tah a slo to celkem dobre zapalit, coz je jedina nevyhoda tohoto nacpavani, ale nasledne koureni to bohate vyvazi.
Ken
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 14
Věk: 57
Registrován: 25 říj. 2005, 18:23
Bydliště: Praha 6

Předchozí

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků