Zakouřená dýmka a změna tabáku

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Příspěvekod Simon » 08 led. 2005, 20:34

dix píše:jj NV som fajcil raz...neni moj typ ale ked je nekdo vsehochut mozes vyskusat.Zas neni to az tak blivajz ako planty.Ako keby si fajcil sampus...az dost velmi kyseli...bez tela ale ne zas az uplne..a spomienky mi neco naznacuju o dost nepodarenom zavere..az hnusnom zavere.Zaver je to co nici temer kazdy aromatik.Asi Ti chutit nebude...


kyselej tabak bych k vinu bral...ale musi mit slusnej zaver :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod piter » 08 led. 2005, 21:53

harel píše:... mimochodom....dostal som na Vianoce od jednej vzdialenejšej rodiny (našťastie) 3 tabaky. Dievča je taká ružová pink girl s prenádherným gýčovým vkusom, takže sa riadila vyslovene podža obalov. Hádajte čo mi kúpila. No Jacaranda , Sans Souci a neviem ako sa jej tam priplietol Nappa Valley, lebo ten sa , čo sa týka obalu do jej vkusu určite nešikne. Samozrejme prvé dva tabaky sú komukožvek k dispozícii iba za poštovné a pekný úsmev. :)
Fajčil niekto NAPPA VALLEY?

Janka nechceš jednu tobolku Jacarandy? :D :D :D


no co dodat, snad jen :puke:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 08 led. 2005, 23:07

harel píše:... mimochodom....dostal som na Vianoce od jednej vzdialenejšej rodiny (našťastie) 3 tabaky. Dievča je taká ružová pink girl s prenádherným gýčovým vkusom, takže sa riadila vyslovene podža obalov. Hádajte čo mi kúpila. No Jacaranda , Sans Souci a neviem ako sa jej tam priplietol Nappa Valley, lebo ten sa , čo sa týka obalu do jej vkusu určite nešikne. Samozrejme prvé dva tabaky sú komukožvek k dispozícii iba za poštovné a pekný úsmev. :)
Fajčil niekto NAPPA VALLEY?

Janka nechceš jednu tobolku Jacarandy? :D :D :D


Grr to ti nemohla dát do třetice všeho dobrého Pergamon? Za úsměv bych ho snad i bral :)
Nappa mě nechutnala, můžeš mrknout na recenzi na d.tk.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Jana » 09 led. 2005, 19:04

harel píše:Janka nechceš jednu tobolku Jacarandy? :D :D :D


Dík za nabídku, ale neprosím si. Jinak Nappa je stejná skupina jako Jacaranda a Pergamon, ale ten obal nevypadá až zas tak slibně, slečna měla asi zúžený sortiment k výběru :lol:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

to HAREL

Příspěvekod LUBO » 10 led. 2005, 08:48

ja som si kupil NAPPA VALLEY, prave som minuly tyzden o nom pisal, cisty tabak, ochuteny s CHardonnay z udolia NAPA v kalifornii. aj link na to udolie som dal.
velmi elegantny tabak, ktory asi zostane v mojich oblubenych, ziadna chemia, cisty spolocensky a lahsi tabak. prisiel som nan tak, ze som sa pytal v maji vitaza majstrovstiev slovenska, stareho pana z ciech, co najradsej fajci a on mi povedal tento tabak. budem ho striedat so Sunday_s Fantasy od radforda.
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Zdenda » 10 led. 2005, 11:59

Můj názor na změnu tabáku : vybrousit šmirglem vnitřek dýmky a znovu zakouřit tabákem co chceš kouřit.
Zdenda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 149
Registrován: 16 srp. 2004, 10:24
Bydliště: Zelená okr. Chomutov

Příspěvekod Jana » 10 led. 2005, 12:10

Mě Nappa Valley zklamal. Sílou slabší než Savinelli light a chutí mě taky nezaujal, takže k mým favoritům nepatří :oops:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod bromden » 10 led. 2005, 12:47

Mne tedy jak Jacandra, tak Susi soci, nebo jak se doopravdy jmenují odradily už tím nablýskaným "rádobyluxusním" balením... popravdě doteď nejsem schopen vzpomenout, jakou má který barvu, a ještě se mi do toho plete Pergamon... (ten mne kromě toho odradil ještě představou, jak by asi chutnal hořící pergamon :puke: )
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 10 led. 2005, 13:08

bromden píše:Mne tedy jak Jacandra, tak Susi soci, nebo jak se doopravdy jmenují odradily už tím nablýskaným "rádobyluxusním" balením... popravdě doteď nejsem schopen vzpomenout, jakou má který barvu, a ještě se mi do toho plete Pergamon... (ten mne kromě toho odradil ještě představou, jak by asi chutnal hořící pergamon :puke: )


Mě se ten styl balení celkem líbil, ale obsah už ne :? Tedy s výjimkou Pergamonu, ten myslím ušel.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod piter » 10 led. 2005, 16:40

Pergamon mel pekny obal, stejne tak Burberry - u nas neni, je na strankach Planty - ma ho ve stylu Pergamonu a Sans Souci, ale zelenou barvu a detaily, ale take takovy "luxus" . . . . ovsem obsah hadam bude stejne dobry :puke:
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod piter » 24 kvě. 2005, 19:07

mycroft píše:Teď budu sám sobě off topic, ale doufám, že jen mírně. Ono to z toho přímo vyplývá. Jaké máte zkušenosti s překuřováním dýmek z jednoho typu tabáku na jiný? (Jako typy beru v tomto případě pouze základná dělení na aromatiky, neutrály a uzenáče.) Přijde mi dost líto, že když např kouřím aromatiky jen občas, většina dýmek vlastně zahálí a tři, které mám na uzenáče točím s mnohom vyšší frekvencí...
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Taurendil » 25 kvě. 2005, 23:29

Taurendil píše:Tak som prave zo svojej plumcakovky spravil prvu oficialnu latakiovku. Napadlo ma to nedavno pri ceste z Brna, ked som si nacpal Plumcake a opat som sa presvedcil, ze si s nim moja cierna BPK nerozumie. Plum hori jak nitro a mockuje jak fras a dymka to proste nezvladala. A kedze som chcel mat latakiovku ciernu, rozhodol som sa jej changnut tabacek.
A zle som nespravil. Vycistil som ju, vatovymi tycinkami jemne vytrel kotol a nacpal som do 2/3 Nightcap. A posmakol som si. NC nemal problem prerazit zazraty plum, ba co viac sa dymka pocas fajcenia celej koule nezahriala ani z polovice tak, ako u plumcaku za 5 - 10 minut. Mocka bola tiez kontrolovatelna. Takze....mam prvu latakiovku (Zdravim Fenixa! :mrgreen: ). Teraz uz len vyriesit do coho cpat plum.... :D
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod meduard » 26 kvě. 2005, 08:10

žeby novú fajku...?
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Morten.W » 26 kvě. 2005, 09:31

4Taurendil: A kup si na plumcake fajku s merschaum vlozkou ako ja. Je to skvela vec a teplota jej nevadi :lol: .
Uživatelský avatar
Morten.W
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 425
Věk: 50
Registrován: 20 úno. 2005, 13:43
Bydliště: Hamuliakovo

Příspěvekod Jana » 26 kvě. 2005, 09:41

Morten.W píše:4Taurendil: A kup si na plumcake fajku s merschaum vlozkou ako ja. Je to skvela vec a teplota jej nevadi :lol: .


A nenaruší ta meršánová vložka chuť tabáku ? Resp. není tam příliš velký rozdíl oproti bruyeru ? Já si to představovala jako kukuřici a ta mi chuť poněkud zploštila :(
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


cron