Switch to full style
Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

Re: Napálená dýmka

18 lis. 2022, 23:41

Podle fotek mi to připadá, že se jen loupe ta pasta. Asi bych kotel vybrousil na dřevo a začal zakuřovaz znovu :think:

Re: Napálená dýmka

19 lis. 2022, 13:49

Jako typická napálenina to nevypadá, podle fotek mi přijde, že se jedná o odlouplou zakuřovací pastu nebo kousek tmelu, kterým se výrobce snažil zamaskovat kaz. Možná by jste měl míň leštit kotlík dýmky, aby měl karbon šanci se usadit na stěny kotlíku.

Re: Napálená dýmka

21 lis. 2022, 18:05

Yetenek píše:Podle fotek mi to připadá, že se jen loupe ta pasta. Asi bych kotel vybrousil na dřevo a začal zakuřovaz znovu :think:

:ok:

Re: Napálená dýmka

21 lis. 2022, 20:20

Děkuju moc za rady :smoke5:

Re: Napálená dýmka

30 pro. 2022, 12:25

Dobrý den,
jsem zde nový a hned bych potřeboval od zdejších zkušených dýmkařů poradit. V první řadě jsem dýmkař začátečník pokuřuju si teprve druhým rokem a teprve zjištuji co a jak. Na jedné ze svých dýmek jsem objevil toto:

image_id: 29089
image_id: 29089
image_id: 29088

Poraďte mi prosím co s tím? Mockrát děkuji za případné rady :ok:

Re: Napálená dýmka

02 led. 2023, 11:17

Je to napálený kanálek a fest.
Pokud to není super drahá dýmka, tak kuř dál, už je to v zásadě jedno. Lze to opravit, ale v domácích podmínkách ne. Obrať se případně na e-trafiku v Blanické ul. tam ti opravu zařídí.

Re: Napálená dýmka

02 led. 2023, 11:40

Dejmal píše:Je to napálený kanálek a fest.
Pokud to není super drahá dýmka, tak kuř dál, už je to v zásadě jedno. Lze to opravit, ale v domácích podmínkách ne. Obrať se případně na e-trafiku v Blanické ul. tam ti opravu zařídí.

Je to Buldog BPK drahá dýmka to není spíš má hodnotu citovou byl to totiž dárek :( každopadně dekuji.
Odeslat odpověď