10 črc. 2015, 07:26
10 črc. 2015, 08:17
11 črc. 2015, 07:48
11 črc. 2015, 08:07
11 črc. 2015, 10:09
11 črc. 2015, 10:50
12 črc. 2015, 11:18
12 črc. 2015, 11:43
beda píše:Tak nějak jsem si zvyknul, že na celou řadu jevů souvisejících s rostlinami měnícími vědomí je logika krátkáZrovna dýmka a tabák je pro domorodce tím posvátným každodenním rutinním kouřovým mostem k Duchu. Spíš než fyzikální zákony, v trablích při kouření, spatřuji tu jistou inteligenci, která individuálně školí kuřáky v záležitostech ohledně jejich vztahu k samotnýmu kouření, potažmo ostatnímu používání týhle rostliny, nebo zacházení s ní. Snadno to pak vysvětluje, proč Jiřímu chutná jak velbloud v lese, tak fajfka doma, prostě ví, kde má co svoje místo. Na druhou stranu znám i o čem píše Rotten, že dokud to má člověk buď a nebo, tak se umí fajfka i jakoby nas..t
Pročež si to já vysvětluju tak, že močkování je lekce o mojí "schopnosti" udržet si kuřivo v akurátní kondici
13 črc. 2015, 12:32
14 črc. 2015, 08:10
14 črc. 2015, 09:31
jcp píše:No, celkem srozumitelně se o tom (i s obrázkama) píše tady
https://dutchpipesmoker.wordpress.com/tag/oil-curing/
(nějakej schopnější angličtinář by to třeba byl ochotnej i přeložit, já se na to necejtím a strejda gůgl se svejma trubkama je dobrej leda pro zasmání)
14 črc. 2015, 09:34
14 črc. 2015, 09:49
14 črc. 2015, 09:57
14 črc. 2015, 14:26