14 črc. 2015, 21:37
16 črc. 2015, 16:39
mrcos píše::arrow: jcp
Jediný, co mě napadlo v souvislosti s močkováním suchýho tabáku je to, že suchej tabák hoří při vyšší teplotě, tudíž je tam strmější gradient teploty od uhlíku směrem do náústku. Při vyšší teplotě je víc vody v plynným skupenství, ale jak teplota klesá, voda kondenzuje. Včerejší Davidoff medajle mi taky začaly hicovat a hnedle jsem měl o "zábavu" postaráno. Dokouřil jsem jenom díky pauzám na vychladnutí, profukování náústku a odsávání ze dna dýmky čističema. Přitom ten tabák mi přišel v optimální kondici, akorát jsem ho asi víc utáhnul a rozfajroval.
16 črc. 2015, 16:50
16 črc. 2015, 19:20
04 srp. 2015, 10:53
04 srp. 2015, 13:11
04 srp. 2015, 16:05
04 srp. 2015, 22:47
24 lis. 2015, 00:24
24 lis. 2015, 01:07
24 lis. 2015, 07:25
24 lis. 2015, 08:08
.
24 lis. 2015, 17:02
29 lis. 2015, 23:01
30 lis. 2015, 00:59
Brav píše:Nazdar, chcel by som si začať zabafávať dýmku, ktorú mám vyhradenú na DLNR, ale neviem sa rozhodnúť. Mám začať Hal-om alebo rovno DLNR? Neviem čo od DLNR očakávať čo sa týka horenia a vhodnosti na zafajčovanie. Ďakujem za tipy