30 lis. 2015, 07:07
30 lis. 2015, 15:36
30 lis. 2015, 16:20
30 lis. 2015, 17:10
30 lis. 2015, 17:45
30 lis. 2015, 17:48
kremnicky píše:
Niekedy mám dojem (čítajúc príspevky) že sú tu samí somelieri s vyškolenými zmyslami, a teda musím ešte veľa peňazí premeniť v kúdoly dymu ... Myslím si, že ja osobne (a verím, že nie som jediný) by som nejaký (a už vôbec nie veľký) rozdiel v chuti St James vo fajke pre DLNR nepocítil.
30 lis. 2015, 17:51
30 lis. 2015, 19:26
30 lis. 2015, 21:00
01 pro. 2015, 06:28
01 pro. 2015, 08:08
01 pro. 2015, 08:33
01 pro. 2015, 18:05

02 pro. 2015, 01:29
kremnicky píše:Sobpeta, nechcel som si robiť prdel z nikoho, iba ak sám zo seba. Ako píšem, musím ešte veľa peňazí premeniť v kúdoly dymu ... Sám mi radíš skúsiť tri roky ...
U mňa (mierne pokročilého začiatočníka) je zatiaľ úspechom, ak ten istý tabak z tej istej fajky chutí aspoň podobne ako včera
02 pro. 2015, 05:19
BATRACHOS píše:Jasně, ze začátku (myslím prvních cca 5 let) ty nuance asi moc nepobereš.
...