Switch to full style
Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

25 srp. 2017, 13:36

klasik51 píše:No vidíš, že si to dokážeš posrat. A nakonec úplně jinde, než jsem čekal. :shock:


Ty sis zacal :mryellow:

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

25 srp. 2017, 20:16

Zdendo, dáme mu přes hubu. Já ho budu držet a ty můžeš mlátit. Ať si kluk zvyká, co to je pokročilej věk. :ok:

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

26 srp. 2017, 09:53

Ale tohle bylo hezky, takovy uprimny, od srdicka :lol:

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

26 srp. 2017, 16:18

jetam píše:Ale tohle bylo hezky, takovy uprimny, od srdicka :lol:

No, hezky od srdíčka bychom ti spíš páskem nasekali na prdel.

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

26 srp. 2017, 17:25

Ale chlapci, vždyť jste všichni ještě ve vývinu :naughty:

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

26 srp. 2017, 18:15

Chlapci, nevím kam by pasoval tenhle dotaz a nový vlákno jsem zakládat nechtěl. Já jsem se teď nějak rozkouřil (tad 3 dýmky denně plus mínus) a kouřím převážně doma. Ne že by to u mě smrdělo, ale cítit ten tabáček je. Máte někdo nějakej typ na ozvěžovač nebo nějakej nápad jak ten pach odstranit. (nekouřim latakie, jen buď přírodu nebo arouše).
:think:
Díky za rady

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

26 srp. 2017, 18:33

Asi před třema měsíci jsem řešil problém s autem po kuřákovi. Pomohlo mě na to do šuplíku pod sedačkma dát slupky z pomerančů, mandarinek a citronů. Po týdnu jsem je měnil a asi po měsíci bylo auto provoněny.

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

28 srp. 2017, 05:39

mihra píše:Ale chlapci, vždyť jste všichni ještě ve vývinu :naughty:

To je fakt a ve vývinu kouření prý škodí. Tady vidíš, jaký blbosti si lidi vymyslí. :puffy:

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

28 srp. 2017, 08:18

jetam píše:
Ty sis zacal :mryellow:

:ok: Tímhle jsem se obhajoval, asi tak do páté třídy, když táta četl poznámku v žákovské, "ale on si začal"
Nicméně, co jsem si začal? Být hulvátem?
Ono sranda je sranda a tu já rád, rád jí dělám, rád jí přijímám, dokonce si dokážu dělat srandu sám ze sebe.
Ovšem spousta lidí si dokáže dělat srandu pouze z druhých, na něj se nesmí sáhnout. :think: Škoda, tady potom
sranda končí. :(

Proger - doma kouřim pouze v zimě, v místnosti tak 12 m2, otevřenou ventilačku a zapálenou svíčku. Je fakt, že to nejsou
tři fajky denně. :think: Ale někdy fajfka a doutník. Druhý den odpoledne nepozná ani nekuřák, že tam kouřim, a to tam mám
čtyřmetrovou knihovnu od země po strop, tedy by se dalo předpokládat, :think: že ten papír by ten kouř mohl nasát.
Jo a tu svíčku zhasínám když jdu spát. :D

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

28 srp. 2017, 12:02

Kdyz to beres takhle, nenadelam nic ...

Konec brblani, at furt neplevelime vlakno.

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

05 led. 2018, 21:51

Ahoj přátelé dlouhého dýmu,
Chtěl Jsem zeptat.
Kouřím jen půl kotle, a mi to cca hodinu. Zapaluju cca 5x.
To je v pohodě, ale řeším asi blbost a to zacatecnickou.
Jak zjistím že jsem na konci kotle?
Zatím jen koukám do kotle a nebo v době kdy už si myslím že už je konec, tak se v tom začnu rejpat abych zjistil jaký je stav. Tím že tam nemám mocku a ani si nesosam vlhkost tak fakt nevím kdy je konec.

Je nějaký způsob zjištění že je dýmka dokourena?

Díky pánové za případnou pomoc

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

05 led. 2018, 22:49

Jelikož kouřím bez filtru tak mi často vlítne do huby popel což je známka dokouřené dýmky. :smoke5:

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

06 led. 2018, 09:44

Dřív jsem si spálil jazyk, trápil se, hlavně abych dokouřil do úplného konce. Teď to tolik neřeším. Kouřím, dokud mě to baví. A když se změní okolnosti nebo spodek pořád zhasíná, protože je třeba hodně vlhký nebo moc upěchovaný, tak ho prostě lžičkou na dusátku vysypu, dýmku vyčistím a nechám pár dní vyschnout. Kouření má být radost a zábava, ne utrpení a dřina. Člověk do té dýmky a kouření totiž promítá - sám sebe (to, jaký je). Přeju promítání samých pěkných filmů. :smile:

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

06 led. 2018, 11:05

Zjistis to velmi snadno. Popel totiz nehori :lol: Jak se nedari pripalovat a a uz to zacne chutnat hnusne, tak idealne odsypej popel a vis na cem jsi (staci jen jemne prohrabnout vrchni vrstvu dusatkem a odsypat otocenim dymky).

Jinak jak psal MBO, dokurovani za kazdou cenu az do dna a do "mytickeho bileho popela" je ten nejvetsi bullshit, na jakej se da ohledne koureni dymky narazit :eh:

Re: Rady pro začátečníka - trvale aktualizováno V.

06 led. 2018, 11:42

Ne, že by to nešlo, nebo že by se to občas do bílého popílku nepodařilo, ale už vím, že to není tak důležité, že se dýmka nedá tak rychle zkazit, jak jsem si původně myslel. Dřív jsem se staral hlavně o dýmku, teď se starám hlavně o sebe. :smoke5:
Odeslat odpověď