Switch to full style
Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

Jaká dýmka pro začátečníka? II.

06 led. 2016, 10:26

Přeji dobré ráno a hezký nový rok.
Nevím jestli svůj dotaz vkládám do správného vlákna, ale zkusím. Prolézal jsem forum a stejný dotaz jsem nenašel. Pokud už tu je tak se omlouvám.

Mohl by mi prosím někdo poradit nějakou malou dýmku (tak půl hodinovku :D )? Doma kouřit nemůžu, protože mám malé děti a tak jsem odkázán na zahradu. V těhle mrazech se mi nechce venku trávit moc času a ani nacpávat stávající dýmky do poloviny. Proto bych rád něco malého. Na tvaru ani výrobci mi nezáleží. Jen nechci nic drahého. Bude to vždy jen zimní záležitost. A nechci churchwardenku :plaster:
Zatím jsem našel jen nějaké BPK za pár korun což by mi vyhovovalo, ale nechci je objednávat přes internet když nemám jistotu, že nebude špatně vrtaná. Není něco podobného na etrafice? Tam je jistota dobré koupě.

Předem Vám děkuji za případné rady a přeji hodně úspěchů :ok:

Pokračovanie tohoto vlákna: viewtopic.php?p=384434#p384434
Pistacik

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

06 led. 2016, 10:53

Tohle by možná, tvůj požadavek splňovalo. Pokud by tedy nevadilo že to není briár, také by myslím mohly posloužit hliněnky. viewtopic.php?f=1&t=238&start=450

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

06 led. 2016, 10:56

Dýmku do poloviny klidně nacpat můžeš, občas to taky dělám a ničemu to nevadí... Jinak na etrafice je dýmek s malým kotlem více než jen BPK... Hledej co mají kotel hloubky kolem 30 a šírky pod 20, možná to tam jde i nějak vyfiltrovat, nejsem si jist...

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

06 led. 2016, 10:59

Jirka80 píše:Přeji dobré ráno a hezký nový rok.
Nevím jestli svůj dotaz vkládám do správného vlákna, ale zkusím. Prolézal jsem forum a stejný dotaz jsem nenašel. Pokud už tu je tak se omlouvám.

Mohl by mi prosím někdo poradit nějakou malou dýmku (tak půl hodinovku :D )? Doma kouřit nemůžu, protože mám malé děti a tak jsem odkázán na zahradu. V těhle mrazech se mi nechce venku trávit moc času a ani nacpávat stávající dýmky do poloviny. Proto bych rád něco malého. Na tvaru ani výrobci mi nezáleží. Jen nechci nic drahého. Bude to vždy jen zimní záležitost. A nechci churchwardenku :plaster:
Zatím jsem našel jen nějaké BPK za pár korun což by mi vyhovovalo, ale nechci je objednávat přes internet když nemám jistotu, že nebude špatně vrtaná. Není něco podobného na etrafice? Tam je jistota dobré koupě.

Předem Vám děkuji za případné rady a přeji hodně úspěchů :ok:


Pidi dymecky od BPK budu dnes davat vecer na etrafiku

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

06 led. 2016, 15:01

Děkuji za tipy. Vím, že do poloviny nacpávat mohu, ale nějak je mi to proti srsti :(
Zítra ráno mrknu na ty pidi BPK dýmky a nějakou vyberu. Snad to splní očekávání. :ok:

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

06 led. 2016, 15:09

Ještě můžeš kontaktovat některého z pipemakerů a nechat si udělat dýmku úplně dle tvých představ.... je jich dost i tu na fóru.

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

06 led. 2016, 16:06

Jj, třeba malou zelenou s drážkama :rofl:

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

07 led. 2016, 00:15

Jirka80: kukuřice, Huck Finn je ideál...

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

07 led. 2016, 11:12

Tak jsem právě jedno malé BPK + 2 vzorky tabáků objednal na etrafice tak jsem zvědavý :joy:
Už aby to bylo doma...

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

07 led. 2016, 11:15

Ten rustik neni z tech pidi dymek. Jsou tam dva druhy deseticentimetrovych.

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

07 led. 2016, 11:41

Ale co jsem koukal tak tabakovou komoru to ma docela malou nebo ne? Ty pidi se mi moc nelibi a tenhle tvar doma jeste nemam tak zkusim. Kazdopadne dekuji za upozorneni :clamp:

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

07 led. 2016, 14:19

Michal, ty pidi dýmečky jsou fajn, zrovna jsem si ale objednal taky právě kvůli počasí opravdu pidi kukuřičky, ale tohle se mi taky líbí :ok:
Naposledy upravil Alter Egon dne 12 led. 2016, 15:46, celkově upraveno 1

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

10 led. 2016, 21:22

pisi=psí dýmečky? to je nějaká nadstavba psích oblečků a deček? :plaster:
:offtopic1:

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

12 led. 2016, 15:47

Sorry za překlep. Myslel jsem "pidi" dýmečky a už jsem to opravil :)

Dýmku co měl v hubě pes, bych asi nekouřil :)

Re: Jaká dýmka pro začátečníka?

13 led. 2016, 23:44

neboj, podstata sdělení byla přijata, ale fantasie rovna ěla silnej den (jako obvykle...)
:offtopic1:
Odeslat odpověď