19 dub. 2016, 12:02
21 dub. 2016, 08:09
21 dub. 2016, 08:18
21 dub. 2016, 13:13
22 dub. 2016, 07:14
22 dub. 2016, 07:20
22 dub. 2016, 12:14
29 dub. 2016, 08:37
29 dub. 2016, 09:35
29 dub. 2016, 10:03
29 dub. 2016, 10:55
02 kvě. 2016, 19:56
Jirka80 píše:Dobré ráno,
mohl by mi prosím někdo doporučit nějakého výrobce, který má ve svém portfoliu dýmky tvaru sraight s dlouhým krčkem? Mám pocit, že se označují jako canadian - tady si nejsem úplně jistý.
Na etrafice jsem jich moc nenašel.
Děkuji
J.
02 kvě. 2016, 20:45
04 kvě. 2016, 14:54