Switch to full style
Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.
Odeslat odpověď

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

07 čer. 2016, 17:22

Víceméně.
Tohle se (asi) nedá rozložit, ale složené je to identické.

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

07 čer. 2016, 17:47

Aer píše:Myslíš tohle image_id: 22727

Používal jsem nýtky většího průměru ( jeansový knoflík) a vnýtoval tam CPT, levné, praktické 4 in 1. Všechny jsem je rozdal jelikož už do hospody nechodím :smoke5:

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

07 čer. 2016, 20:03

Cestovním stojánkem made in Aer jsem byl obdarován(ještě jednou díky) a je super, používám ho jak doma, tak v hospodě nebo na návštěvě :ok: .

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

26 říj. 2016, 21:35

Ahoj. Moc se omlouvám a asi to patří jinam. Tlačítko "hledej" Jsem taky použil. Prosím, poraďte nějakou mini dýmku, když si chce člověk zabafat čtvrť hodky:-)

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

26 říj. 2016, 21:43

Zkrátka,čtvrt hodiny nelze dýmku kouřit,pokud nejsi s prominutím prase .Dýmka chce svůj klid a to je minimálně půl hodina a víc.Nezáleží na dýmce,ale kolik nacpeš,ale nikdy to nebude jen na čtvrt hodiny.
To si raděj kup nějaké cigarilla.

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

27 říj. 2016, 05:45

:arrow: SONY - Dají se koupit malé dýmky od BPK. Ty jsou tak na 15 minut. Používám je v práci. Podívej se na jejich stránky. Hledej malé kotle.

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

27 říj. 2016, 09:54

SONY> Z vlastní velmi pozitivní zkušenosti doporučuju vejfuk od Martina Halušky příp. Pipe de Wind.

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

27 říj. 2016, 09:59

Mala dymka je stejne na dyl. Musi se totiz kourit s citem. Daleko opatrnejc, nez velka. Pro zavislaky, kteri potrebujou nutne 15 minut kourit, je imo. mnohem lepsi volbou doutnicek, nebo rovnou zustat u cigaret.. :twisted:

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

27 říj. 2016, 12:25

To bude asi pravda. Z malých dýmek nekouřím. Kdysi jsem jednu nebo dvě měl, ale nějak jsem je poztrácel. Představa, že jí rychle vybafám za 15 minut, je podle mého mylná. Možná by k tomu mohl říct své Pišta, u kterého jsem viděl malé dýmky.

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

27 říj. 2016, 12:39

Pánové, jde o nedorozumění. Malé dýmky jsou k tomu, aby při normálním dýmání trvaly cca 15 minut. Pokud si představujete nějaké zběsile rychlé potahování, tak takhle to není.

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

27 říj. 2016, 15:20

No prave. Tzn. spis privesek na klice, nez regulerni dymka, ale proc ne :smoke5: Tyhle jsou objemove tak na pulce stredni dymky, tzn. tak na 45 minut. Ale daj se nacpat jen 'na dno'. Asi to nebude chutove ono, i tak by se dalo. Suma sumarum mi stejne vychazi cigara nebo doutnicky podstatne lepe. Ja to nastesti resit nemusim, koureni si nechavam vyhradne na dobu, kdy mam casu dost. Ale kazdej kouri na svou hubu... :ok:

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

27 říj. 2016, 18:04

Pokud dokážeš vydržet s kouřením na dobu kdy máš čas, tak je to super. Každý sice kouří na svoji hubu, ale každý máme také různé dispozice. Chápu proto ty, kteří nechtějí cigarety a přesto upřímně hledají dýmku na 15 minut.

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

27 říj. 2016, 18:31

Taky se dá kouření přerušovat, švejkovka je na to jak dělaná, je vrtaná odspodu kotle, má víčko, vylejvák a bezvadně sedí v kapse. S takovou fajfkou a kvalitním přírodnim tabákem, není kouření s přestávkama problém. Jinak do fofru a práce snad jen hliněnku a k ní azbest do huby :mryellow:

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

27 říj. 2016, 21:39

MBO píše:To bude asi pravda. Z malých dýmek nekouřím. Kdysi jsem jednu nebo dvě měl, ale nějak jsem je poztrácel. Představa, že jí rychle vybafám za 15 minut, je podle mého mylná. Možná by k tomu mohl říct své Pišta, u kterého jsem viděl malé dýmky.

Má to jeden háček,Pišta kouří i ty malé, dvě hodiny :D

Re: Jaká dýmka pro začátečníka? II.

27 říj. 2016, 21:49

ontarios píše::arrow: SONY - Dají se koupit malé dýmky od BPK. Ty jsou tak na 15 minut. Používám je v práci. Podívej se na jejich stránky. Hledej malé kotle.

Děkuji za odpověď. I všem zúčastněným:-)

Durisek píše:SONY> Z vlastní velmi pozitivní zkušenosti doporučuju vejfuk od Martina Halušky příp. Pipe de Wind.

Děkuji za radu:-)
Odeslat odpověď