Muttnchop Piper - YouTube

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Breer » 18 led. 2017, 23:16

:arrow: basa
Copatej píše:Podepisuji v plném rozsahu :ok:


tak tak kamaráti, asi sme divní ked to nesledujeme :think: , vlastne som sa dočítal, že Dýmka.net pomaly končí a všetko je na FB a na vlogoch ci blogoch :roll: :palm: , tak je to pravda....boli sme blbí , sme a aj blbí zomrieme, ale to viem aj bez toho :smoke5:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 19 led. 2017, 05:26

vlado, copajda, mrcos: ale kdepak... já myslím, že tu zatáčku vybereme, i když to bude jen o fous :wink: . dymka.net se změní na dymka.net.blog a už nebudeme psát příspěvky, ale vkládat malé videoblogy s našimi interními úvahami. naše okolí si o nás sice bude myslet, že už nám úplně přeskočilo, protože budeme chodit bafajíce dýmku se selfie tyčí kolem baráku a nahlas si sami povídat o tom, jestli nám právě chutná a jestli jsme se rozhodli právě tomu tabáku věnovat konečně vlastní dýmku a co by na to řekli kouřonos, kouřožrout, kouřák, kouřík, kouřuch, dejmotlap, fajfkomrskač, smradofouk a jiní kolegové, kteří chodí s jinými dýmkami kolem jiných baráků.... jsem se do toho úplně zažral :wink:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Tapinek » 19 led. 2017, 08:09

:ok: :clamp: :rofl:
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Dejmal » 19 led. 2017, 09:02

:mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Buď v klidu Tome, také to nechápu a nedokážu to ocenit a to se fakt snažím. Beru to tak, že se ze mne pomalu stává dinosaurus.
Doba je jiná a Youtube je médium pro mladé. Oni vlastně ani nevyžadují žádné videa nabušené letitými poznatky a fígly, ale prostě jenom kontakt, který nejsou stavu /z různých důvodů/ realizovat osobně.
Já bych to za přímý kontakt nevyměnil, ale jim to přijde naprosto normální, alespoň tak mi to osvětlil junior.
Jasně, že je v tom i jistá dávka sebeprezentace a člověk musí mít náturu se předvádět, ale proč ne, internet je dost široký a je na něm mnohem více podivností, než fešák s dýmkou. Pokud mne nenutí se na to dívat.....

To máš to samé, jak fórum v poslední době zpomaluje. Je to o tom, že na mladé lidi je málo interaktivní a poměrně zkostnatělé. Loni v létě jsem si kvůli juniorovi zřídil Fejsbúk a trochu to mezitím pochopil.
Člověk tam něco napíše/kolikrát totální blbost/ a řada lidí mu na to okamžitě reaguje /kolikrát totální blbosti/. To je ta interaktivita- rychlost odpovědi, která na fóru není až tak rychlá. Oni všechno musí mít hned a nejde jim o kvalitu, ale o kvantitu. Navíc se cítí pohoršeni upřímnou odpovědí a mají pocit, že z nich kdekterý přemoudřelý stařec dělá blby. To si raději na FB postěžují a dostanou špatné rady a odpovědi od stejně starých a stejně neinformovaných kolegů.

Stejné je to s výrobci. Podívejte se, kolik lidí se na fóru v poslední době objevilo a postupně přeneslo aktivitu jinam. Řada z nich dává své výrobky raději na FB, protože je to rychlejší a pohodlnější, než to složitě nahrávat na fórum. Také reakcí na svou práci mají více, nehledě k tomu, že i nabídek na koupi a poptávek. Jasně, že takoví lidé asi nejsou to pravé jádro fóra, ale určitě ho svým způsobem obohacují.
Nedávno si Peťák postěžoval, že se na to přidávání fotek vykašle, když na to nikdo nereaguje. Určitě to nedělal z důvodu, že touží po neustálých pochvalách /které si zaslouží/, ale člověka to nějak nemotivuje, když okolí nereaguje. Upřímně to mám stejné, ale dávám to sem z důvodu příslušnosti ke klanu a aby se něco dělo. Nechci vypadat,že si na fórum stěžuji, mě naopak vyhovuje. Zejména tím, že tahle komunita je trochu jiná, než rychlíci na FB.

Fórum má samozřejmě i spoustu výhod, např.je výrazně přehlednější a obsah rozhodně hodnotnější, ale o to těm mladým bohužel nejde. Něco si na fóru přečtou a debatují o tom na FB.
Bohužel si neuvědomují, že tím ochuzují další lidi i nově příchozí a vlastně i sebe o spoustu informací a postřehů, které na FB zapadnou a zmizí. Tam 14 dní starý příspěvek už nikdo nedohledá, natož aby na to odpověděl....

Tak koukám, že jsem se zase rozepsal, asi příště raději natočím video na svůj vlog, až budu mít něco na srdci :mryellow:
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5812
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Lukas-T » 19 led. 2017, 09:14

Kdybys to napsal na FB, tak bych ti to lajknul. :lol:
Uživatelský avatar
Lukas-T
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1130
Věk: 41
Registrován: 29 lis. 2014, 14:35
Bydliště: Königshof

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 19 led. 2017, 09:29

čím to radku, sakra je, že na dymka.net se podívám velice rád, na youtube jen kvůli muzice a na fb vůbec ne :think: . ne a ne na to přijít :think: :think: :think: :wink: já už to mám - natočím o tom vblog!
(ale až někdy jindy :lol: )
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Copatej » 19 led. 2017, 09:35

basa333 píše:...kouřonos, fajfkomrskač a smradofouk...

:rofl: :rofl: :rofl:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Dejmal » 19 led. 2017, 10:12

yo, jůtůb je na muziku super :ok:
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5812
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod jetam » 19 led. 2017, 10:18

Jak rika Kapitalista "jenom silny kusy zustanou" :mryellow:

Jinak k te kvalite informaci. Ono je to vlastne uplne jednoduche. Lidska mysl je jako nadoba, cim se naplni, tim clovek je = bud si do hlavy naleju bezobsazny sracky z medii a socialnich sitich a necham si dobrovolne vymejt mozek, nebo si dam tu praci a pujdu selektivne po kvalitnim obsahu :think:

Takze dinosaurum a konzervam trikrat slava :ok:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Gimli » 19 led. 2017, 11:48

FB jsem stejně jako Dejmal pořídil kvůli dceři. Je dobrej na pokec, a taky ho rád využívám, ovšem dýmka.net je nenahraditelný. Videa mě nebaví, mám rád psaný slovo. Jak už tu padlo Fb nemůže dýmka.net nahradit ani suplovat. Je to prostě něco jiného.
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Dejmal » 19 led. 2017, 13:00

Hlavně zdejší komunita není jen virtuální, scházíme se, známe se osobně, prostě je to jiné.
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5812
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Ricchie » 19 led. 2017, 13:51

Nedá mi to.

Radku, napsal jsi to přesně :ok:

Já se chvílema bál, že se tu kluci začnou navzájem hádat a přesvědčovat a třeba i urážet... a ve výsledku se stejně nic nezmění. Je to podobné jako s tabákama, někdo by aromatik nevzal do pusy, jinej by se zase poblil z lana...
Osobně jsem rád za obě strany, i když jsou v podstatě nesrovnatelné. Buďme vděčni za to, co nás spojuje (vášeň pro dýmku), toho si važme a užívejme si to. :smile:
Uživatelský avatar
Ricchie
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 277
Věk: 45
Registrován: 10 dub. 2014, 08:15
Bydliště: Palkovice (F-M)

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Errol » 19 led. 2017, 15:28

YouTube nemá nahradit lidský kontakt. Nevím, jak jste na to přišli. Právě naopak jsem se díky němu seznámil se spoustou nových lidí, které jsem pak potkal i v reálu. Stejně jako vy nesedíte jen tady na fóru, ale chodíte na srazy do hospod, tak my nesedíme jen před kamerou, ale (světe div se) taky chodíme na srazy do hospod. Internet a reálná život nejsou dva oddělené světy. Nemusíme si mezi nimi vybírat, můžeme žít v obou. Takže nač ty ukvapené závěry?

A k tomu obsahu videí. Padla tu slova jako "informační hodnota"... Proč by muselo mít video informační hodnotu? Nejsme dokumentaristé, ani encyklopedisté. Jsme (a toto slovo používám s obrovskou rezervou) baviči. A zábava je (jak známo) velice subjektivní. Každého baví něco jiného. Nemusíte to chápat, nemusí se vám to líbil, ale není důvod to nijak hanit.
Uživatelský avatar
Errol
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 85
Věk: 34
Registrován: 03 kvě. 2012, 14:07
Bydliště: Olomouc

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod slon » 19 led. 2017, 20:31

Je mi smutno z toho, jak zde tolerantnost stříká proudem... Ať si každý sleduje co chce a chodí kam chce... Zatím ještě můžete... Svobodu zapálit si v hospodě u piva jste pros.ali. Hádat se, kdo a co na čem sleduje mi přijde dětinské... Vidím, že bolševický moloch je nesmrtelný... Chladný kouř všem. :smoke1:
Uživatelský avatar
slon
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 56
Věk: 49
Registrován: 16 kvě. 2014, 11:42
Bydliště: Havířov

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Plachtař » 19 led. 2017, 22:15

slon píše:Je mi smutno z toho, jak zde tolerantnost stříká proudem... Ať si každý sleduje co chce a chodí kam chce... Zatím ještě můžete... Svobodu zapálit si v hospodě u piva jste pros.ali. Hádat se, kdo a co na čem sleduje mi přijde dětinské... Vidím, že bolševický moloch je nesmrtelný... Chladný kouř všem. :smoke1:

Původně jsem nechtěl vůbec reagovat, ale napíšu to asi takhle. Ano sleduji některé dýmkové vlogery, pouštím si je třebas k žehlení a je to pro mě jistá forma oddechu (kdo viděl Vratné lahve, ví o čem mluvím), používám to místo TV, kterou sic máme, ale na polici ve skříni. A nejsem asociál, jak někdo naznačoval, do putyky chodím u nás ve vsi, kde jsem jediný dýmkař, i když už se mi povedlo jednoho kamaráda dostat v hospodě z cigaret na sucháče (třeba jednou, snad...). Tak jsou ty videa a tohle fórum pro mne spojením s dýmkařským světem. Ano řekli jste názor, že je to podle vás zbytečné tlachání, tak proč reagujete neustále dál? Tenhlo vlákno je spíš pro lidi jako já, co hledaj inspiraci na dobré dýmkařské vlogery (btw.: těch dobrých je po čertech málo) a já jsem za něj rád. Zkute si založit vlákno např: "vlogeři jsou tupci" a bude to, a nebo prostě buďte rádi, že nám pívo chutná a bude klid.
Chladný kouř všem
HAWK!
Plachtař
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 101
Věk: 31
Registrován: 12 zář. 2011, 17:55
Bydliště: Rakovník/Praha

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


cron