Muttnchop Piper - YouTube

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod mrcos » 19 led. 2017, 23:00

:arrow: Errol
OK, že jsou i Youtube komunity/spolky, které se schází, jsem nevěděl. Nějak mě to ani nenapadlo, ani nevím proč.
Pokud jste podle tebe baviči, tak už to chápu, prostě nejsem cílovka. Já si myslel, že jde o sdělení něčeho, co má informační hodnotu.
Uživatelský avatar
mrcos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1892
Věk: 37
Registrován: 29 črc. 2008, 14:52
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 20 led. 2017, 06:01

Plachtař píše:.. Ano řekli jste názor, že je to podle vás zbytečné tlachání, tak proč reagujete neustále dál?


protože ti patrně ušlo, že se prostě na toto téma rozjela nějaká diskuze a Xcrissovi to nevadí (alespoň jako autor vlákna nezasáhl)

slon píše:... Svobodu zapálit si v hospodě u piva jste pros.ali. Hádat se, kdo a co na čem sleduje mi přijde dětinské... Vidím, že bolševický moloch je nesmrtelný...


svobodu "jste" prosrali, ale bolševický moloch ti přijde nesmrtelný...zvláštní kombinace úsudků
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Alter Egon » 20 led. 2017, 08:13

Dýmkaře na youtubu aktivně nevyhledávám nebo mi to vždycky přišlo na jedno brdo. Nicméně po přečtění celé tehle diskuze jsem si jedno video od zmíněného Muttnchopa pustil a musím říct, že mi to přišlo jako jedno z těch lepších. Sice jsem se nedozvěděl nic nového, ale ten chlapík je sympaťák - asi to dělá ten vous, který ho v mých očích lehce připodobňuje Lemmymu z Mötorhead :D
Naposledy upravil Alter Egon dne 20 led. 2017, 11:14, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 20 led. 2017, 08:29

elter egon: teď už mi to fakt nedá - proč v tvých příspěvcích je každé "po" nahrazeno "purchase order" :D ?
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Alter Egon » 20 led. 2017, 11:18

Odpověď je jednoduchá - jsem hlava děravá :) Detailní odpověď je, že to píšu v práci a zde píšu většinu času anglicky a zabývám se objednávkami (angl. purchase order), no a abych tohle sousloví (spolu s dalšími) nemusel pořád sáhodlouze vypisovat, mám na počítači naskriptováno, že když napíšu "po", tak mi to automaticky místo toho napíše "purchase order".
Nu a často když píšu sem, tak si to (já hlava děravá) zapomenu vypnout.
No omlouvám se za to všem.
Uživatelský avatar
Alter Egon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1318
Věk: 38
Registrován: 17 zář. 2013, 19:26
Bydliště: Benešov

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 20 led. 2017, 11:35

myslel jsem si, že to bude přesně takhle, ale nechtěl jsem si dělat nějaký neurčitý názor. vše ok.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Plachtař » 20 led. 2017, 14:48

Ahoj, byť jsem psal Hawk, tak mi to nedá pardon. Baso reaguješ na mne:

basa333 píše:protože ti patrně ušlo, že se prostě na toto téma rozjela nějaká diskuze a Xcrissovi to nevadí (alespoň jako autor vlákna nezasáhl)


A mě se při tom lehce vybaví citát z tématu rady pro začátečníky

Kili píše:Pěkně napsáno, Jacku, je fajn vidět, že se dá odpovědět i bez dělání debila z tazatele... :ok:


Takže asi tak a už raději nechci reagovat :smoke1:

Zdař bůh!
Plachtař
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 101
Věk: 31
Registrován: 12 zář. 2011, 17:55
Bydliště: Rakovník/Praha

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 20 led. 2017, 15:00

plachtař: mně je přeci úplně jedno, jestli reaguješ či nikoli, jsi ve svobodném fóru a pokud se chováš vůči ostatním s respektem, reaguj dle tvého uvážení. ptal jsi se, tak jsem ti odpověděl - nemyslím, že bych tím spáchal nějaký prohřešek. kdybys na konci věty nenapsal otazník, byl bych nereagoval. ani na tento příspěvek nemusíš reagovat, je myšlen jen jako poznámka pro tebe.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Kili » 23 led. 2017, 21:00

Označovat někoho za onanéra je taková esence chování se s respektem... :clamp:
Uživatelský avatar
Kili
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 289
Věk: 32
Registrován: 31 říj. 2014, 18:48
Bydliště: Praha 6

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Durisek » 24 led. 2017, 07:09

Ono i chtít někomu vyhodit notebook z okna jenom proto, že má v uchu 5 cm náušnici je chování s respektem zřejmě :ok:
Durisek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 538
Věk: 42
Registrován: 01 pro. 2013, 19:18
Bydliště: České Budějovice

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 24 led. 2017, 09:18

tak hlavně že má s tou náušnicí 322 videí, to jsi zapomněl zmínit :wink: ...mně to prostě připadá jako řádný exhibicionismus a tím bych to téma uzavřel, už mě to nějak nebaví. co jsem k tomu chtěl říct, jsem k tomu řekl a už se v tom nechci hňahňat.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod OldToby » 25 led. 2017, 14:15

Já mám ale dojem, že téma bylo na nějaké inteligentní rovině hotové již před 3 stránkami, kdy se řeklo, že každý kouká, na co chce a ostatní ať nechá žít po svém. To ale nebylo dostatečně asi dobré, padlo málo narážek blbých keců tak to tady pokračovalo dále. Najednou se ti nechce dál hňahňat? Fakt konverzace na úrovni tady...
Nazývat dýmkařské videa exhibicionizmem mi přijde fakt protažený za vlasy. Při tak malé komunitě a malém publiku je to prostě paradox.
Nonic, beru poučení od Muttnchop Pipera, který by prostě poradil, abychom si zdejší názor vyslechli, a pokračovali dál dle svého, dyť na tom nesejde. Komu se to nelíbí, ať si doma klidně kyne a vzteká se nad zlým světem. Pánové když už vám k relaxu a pohodě nestačí dýmka, mohu doporučit onanii, třeba na svět změníte názor :ok:
Uživatelský avatar
OldToby
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 34
Registrován: 20 pro. 2014, 23:10
Bydliště: Šumavské louky a Žitno-ostrovská step

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Dejmal » 25 led. 2017, 14:37

OldToby píše: mohu doporučit onanii, třeba na svět změníte názor :ok:


Jak jsem psal před několika stranami, každému co jeho jest :ok:
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5812
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod jetam » 25 led. 2017, 15:10

:arrow: Old Toby

Hele, ja chapu, ze si na tom clovek snadno ujede, ale zase bych to tolik neprehanel :mryellow: . A vzhledem k tomu, ze by dymkarska komunita mela drzet pri sobe (o cemz je tez toto vlakno), tak ti jako kamarad muzu doporucit naseho Doktora K....cku, on ti rad pomuze :ok:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Ricchie » 25 led. 2017, 16:19

:arrow: jetam

Nevím, jestli to se svou reakcí na OldTobyho teďka zase nepřeháníš trochu ty :o

OldToby to myslím napsal celkem trefně (až na tu onanii) - nezapomeň, že to byl basa, který tu první začal s exhibicionisty a onanéry. A když se ukázalo, že ho tu ne všichni velebí a plácají po zádech (obrazně řečeno), tak postupně začne psát o chování s respektem a vycouvá (stop hňahňání). To mi taky přijde trochu poslabší. Ono umět uznat, že jsem třeba v něčem přestřelil, to přece není žádná hanba, naopak bych řekl, že je to známka mužné zralosti :-)
S tím přestřelením nemyslím teď názor na videa (ten může mít jakýkoliv), ale spíše volbu výrazových prostředků... Od toho to přece všechno začalo.
Uživatelský avatar
Ricchie
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 277
Věk: 45
Registrován: 10 dub. 2014, 08:15
Bydliště: Palkovice (F-M)

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků