Muttnchop Piper - YouTube

Pouze dotazy a odpovědi! Dýmky, tabák apod.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, basa333

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Dejmal » 26 led. 2017, 09:46

Obecně mám za to, že naše fórum je diskuzní, takže nevidím problém v tom, že se zde diskutuje a to i za předpokladu, že se občas nevyjadřujeme jen k dannému tématu.
Nejsme stroje na otázky a odpovědi....
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5812
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Kili » 26 led. 2017, 09:51

Cenzora? Dočetl jsi vůbec to, co jsem psal? :eh: Podstatou cenzury není vyjádření názoru, ale právě naopak bránění v projevu. :palm:
Uživatelský avatar
Kili
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 289
Věk: 32
Registrován: 31 říj. 2014, 18:48
Bydliště: Praha 6

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 26 led. 2017, 10:00

ach bože, jsme na fóru o fajfkách ... přeji ti hezký den.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod jetam » 26 led. 2017, 10:21

Ricchie píše::arrow: jetam

Nevím, jestli to se svou reakcí na OldTobyho teďka zase nepřeháníš trochu ty :o

OldToby to myslím napsal celkem trefně (až na tu onanii) - nezapomeň, že to byl basa, který tu první začal s exhibicionisty a onanéry. A když se ukázalo, že ho tu ne všichni velebí a plácají po zádech (obrazně řečeno), tak postupně začne psát o chování s respektem a vycouvá (stop hňahňání). To mi taky přijde trochu poslabší. Ono umět uznat, že jsem třeba v něčem přestřelil, to přece není žádná hanba, naopak bych řekl, že je to známka mužné zralosti :-)
S tím přestřelením nemyslím teď názor na videa (ten může mít jakýkoliv), ale spíše volbu výrazových prostředků... Od toho to přece všechno začalo.



Neprehanim, neb to byla reakce na hezkou prihravku od Old Tobyho a muj interni vtipek na popichnuti naseho Doktora. Ty jsi proste akorat nepochopil muj sofistikovany sysel pro tumor :mryellow:

Nebo te tak rozrajcovala debata o masturbaci = "znamka muzne zralosti" :think: :mryellow:

Kluci, me to tady s vama bavi :ok:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod OldToby » 26 led. 2017, 12:15

Dejmal píše:nevidím problém v tom, že se zde diskutuje a to i za předpokladu, že se občas nevyjadřujeme jen k dannému tématu.
Nejsme stroje na otázky a odpovědi....


Zajímavé jak každého irituje, že právé ty videa nejsou poze informativní dokumenty o kouření dýmky... Jak by někoho vůbec mohlo napadnout formou video blogu řešit vlastní názory nebo poznatky?
Uživatelský avatar
OldToby
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 34
Registrován: 20 pro. 2014, 23:10
Bydliště: Šumavské louky a Žitno-ostrovská step

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 26 led. 2017, 12:24

OldToby píše:...... Jak by někoho vůbec mohlo napadnout formou video blogu řešit vlastní názory nebo poznatky?


myslíš jako třeba "nic o tom nevím, tak o tom natočím blog" :lol:?
já si asi fakt budu muset tohle vlákno zakázat, to na mě začíná být divočina :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Cmunda » 26 led. 2017, 12:49

Tak jsem si ze zvědavosti při čekání, než budu obsloužen u oběda, pár takových videí pustil. To co jsem viděl, nestojí ani za nepatrnou zmínku v historii. Snad jedině ve skriptech FAMU v kapitole Tak takhle rozhodně ne! Ať se každý dívá na co chce, ale nemá cenu tady na sebe kvůli takové šmíře útočit.
Uživatelský avatar
Cmunda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1244
Věk: 45
Registrován: 18 črc. 2012, 08:57
Bydliště: Znojmo

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod OldToby » 26 led. 2017, 12:51

Myslím jako, mám na to názor, natočím blog. Tvým nekonečným problémem je, zdá se, že tě ten názor nezajíma... No a mě třeba nezajímá, že tě to nezajímá... Pojďme se o tom bavit dalších 5 stránek

"Blog: a website containing a writer's or group of writers' own experiences, observations, opinions, etc., and often having images and links to other websites."
http://www.dictionary.com/browse/blog
Uživatelský avatar
OldToby
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 34
Registrován: 20 pro. 2014, 23:10
Bydliště: Šumavské louky a Žitno-ostrovská step

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Dejmal » 26 led. 2017, 14:55

OldToby píše:
Zajímavé jak každého irituje, že právé ty videa nejsou poze informativní dokumenty o kouření dýmky... Jak by někoho vůbec mohlo napadnout formou video blogu řešit vlastní názory nebo poznatky?


nějak nechápu tvou odpověď pod mou citací :think:
Uživatelský avatar
Dejmal
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 5812
Věk: 54
Registrován: 16 srp. 2010, 13:05
Bydliště: Praha 8

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod Ricchie » 27 led. 2017, 07:05

Pánové, jen ještě moje malá reakce na kluky, kteří reagovali zase na mě:-)

:arrow: Beer: veľa toho nebylo, umím napsat ještě i viac :-) Jinak souhlas, že vzpomínky a společně prožité dává lidi dohromady. Měli jste o těch "krvavých zádech" natočit video :-) Už mlčím...

:arrow: Basa: děkuji za reakci a objasnění, pochopil jsem to skutečně trochu jinak. Ale nechť. Za mě - pro info (a i kvůli lidem) chodím sem (za což jsem rád, protože se stále učím), pro zábavu na youtube

:arrow: jetam: v poho, fakt jsem nepobral ten tvůj sysel pro tumor. Ale neberu to nějak vážně (proto tam byl ten smajlík). Hele a místo masturbace mě spíše rajcuje moje žena:-) Toliko snad k té "mužné zralosti".
Uživatelský avatar
Ricchie
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 277
Věk: 45
Registrován: 10 dub. 2014, 08:15
Bydliště: Palkovice (F-M)

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod OldToby » 27 led. 2017, 08:01

Dejmal píše:nějak nechápu tvou odpověď pod mou citací :think:


To není nijak mířeno přímo na tebe, ale spíš je to takové moje pozorování, že navzdory věcným úmyslům zdejších matadorů ani zdejší diskuze nejsou pouze k věci a nejsou ani pokaždé informativní. Netvrdím, že to je špatně. Když chci odpovědi tak si klidně přečtu pár stránek diskuze ze které vyberu co potřebuji, někdy se taky zasměju a život jde dál.
Mne jde ale o to, nějaké 20-minutové nalejvárny na téma jak kouřit dýmku již existují, a když člověk umí anglicky tak má toho k dispozici mnohem víc. Já jsem se naučil kouřit hlavně díky youtubu, protože je mnohem přístupnější skouknout video kde třeba Stogiefarts nebo Cutlerylover kouří dýmku od začátku do konce a komentují co a jak dělají, než zkoušet formulovat otázku ohledně něčeho co zcela ještě nechápu na fóru a pak se cítit jako trouba než se najde dobrá duše která smysluplně odpoví.
Myslím si, že naučnost a přínos vlogů je už docela vyčerpaná, ale to ani není jejich pointa. Je to prostě komunita lidí kteří si nějak žijí. Taky tady přece řešíte to samé, Co máte dnes nacpáno, jakou máte novou dýmku, jaký máte top 10 za rok, co se vám na jakém tabáku nelíbí... Ty vlogy jsou vlogy a né školící materiály. Když k tomu někdo tak od začátku přistupuje tak není divu, že je z toho zklamaný.
Uživatelský avatar
OldToby
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 34
Registrován: 20 pro. 2014, 23:10
Bydliště: Šumavské louky a Žitno-ostrovská step

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod petr459 » 27 led. 2017, 08:35

Old Toby -Já jsem se naučil kouřit hlavně díky youtubu,
No to jsi ze mě děláš prdel !!!! Naučit se kouřit podle videa :palm: Kde to jsme !
petr459
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 563
Věk: 49
Registrován: 27 lis. 2014, 23:55
Bydliště: Praha 13

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod OldToby » 27 led. 2017, 08:43

petr459 píše:Old Toby -Já jsem se naučil kouřit hlavně díky youtubu,
No to jsi ze mě děláš prdel !!!! Naučit se kouřit podle videa :palm: Kde to jsme !


Ano, ano, je mnohem lepší odkurvit pár dýmek nebo se na to úplně vysrat když člověk holt neví jak nacpávat, jak čistit, jak připalovat, proč to napoprvé nehoří...
Nedělám si prdel. Není to zcela intuitivní činnost a já neznám nikoho osobně kdo by mi to ukázal. Když už jsme u toho, dýmkaření není jediná věc co jsem se naučil z videí. Popravdě celkem často když něco nevím, na youtubu je odpověď, je to super... Třeba to zkus, anebo si pokusem omylem doma kurvy věci než si na všechno přijdeš sám, je mi to fuk... Mně tohle vyhovuje
Uživatelský avatar
OldToby
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 34
Registrován: 20 pro. 2014, 23:10
Bydliště: Šumavské louky a Žitno-ostrovská step

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod petr459 » 27 led. 2017, 09:52

Kdo to učil naše pradědy, dědy, otce !!! Ta doba z Vás vychovává nesamostaný, nepřemýšlící jedince, ale jo dnes dýmka stojí 300 Kč a než vyzkoušet svůj nápad (názor) za třista, tak koupím dýmku za 3000kč a myslím, že jsem big King DÝMKAŘ. Já bral dýmku dědovi cpal tam Tarasbulbu a byl jsem mistr - ostatní kouřili BTčka za stodolou.
petr459
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 563
Věk: 49
Registrován: 27 lis. 2014, 23:55
Bydliště: Praha 13

Re: Muttnchop Piper - YouTube

Příspěvekod basa333 » 27 led. 2017, 10:19

:ok:
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

PředchozíDalší

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků